Amatőr Polgári Lk minősítő verseny I

Versenyengedély szám
186/B-06/07/2022
A verseny szervezője
Amatőr Polgári LK
A verseny helyszíne
Hatvan, Boldogi út 6. / MÁV Lk. Sporttelep
A verseny kezdete
2022-06-11
A verseny vége
2022-06-24
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Dávid
1984
Honfoglalás LLK
Kiss Péter
1977
Honfoglalás LLK
Cser Lajos
1950
Amatőr Polgári LK
Söregi Csaba
1969
Amatőr Polgári LK
Szovics Mihály
1955
Amatőr Polgári LK
André Zoltán
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bárányi Gyula dr.
1949
Hatvani Vasutas Lövészklub
Fozer László István
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Palásthy Pál
1962
Hatvani Vasutas Lövészklub
Reider Nándor
1986
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rektenwald György
1967
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bercsényi Miklós
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bélész László
1979
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zsarnai Tibor
1982
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros István
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth László
1975
Hatvani Vasutas Lövészklub
Fehér József dr
1981
Hatvani Vasutas Lövészklub
Falusy Győző
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Falusy Péter
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Katona József
1947
Amatőr Polgári LK
Székely Zsolt dr
1971
Amatőr Polgári LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth László 1975. Hatvani Vasutas Lövészklub 93,0 0 I. osztály
2 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 92,0 0 I. osztály
3 Reider Nándor 1986. Hatvani Vasutas Lövészklub 90,0 0 I. osztály
4 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 88,0 0 I. osztály
5 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 86,0 0 I. osztály
6 Palásthy Pál 1962. Hatvani Vasutas Lövészklub 82,0 0 I. osztály
7 Rektenwald György 1967. Hatvani Vasutas Lövészklub 82,0 0 I. osztály
8 Bercsényi Miklós 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 81,0 0 I. osztály
9 Kiss Péter 1977. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
10 Kiss Dávid 1984. Honfoglalás LLK 77,0 0 I. osztály
11 Fehér József dr 1981. Hatvani Vasutas Lövészklub 76,0 0 I. osztály
12 Bélész László 1979. Hatvani Vasutas Lövészklub 74,0 0 I. osztály
13 Katona József 1947. Amatőr Polgári LK 69,0 0 I. osztály
14 Zsarnai Tibor 1982. Hatvani Vasutas Lövészklub 68,0 0 I. osztály
15 Falusy Győző 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 68,0 0 I. osztály
16 Boros István 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 64,0 0 II. osztály
17 Szovics Mihály 1955. Amatőr Polgári LK 64,0 0 II. osztály
18 André Zoltán 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 64,0 0 II. osztály
19 Cser Lajos 1950. Amatőr Polgári LK 63,0 0 II. osztály
20 Székely Zsolt dr 1971. Amatőr Polgári LK 63,0 0 II. osztály
21 Bárányi Gyula dr. 1949. Hatvani Vasutas Lövészklub 62,0 0 II. osztály
22 Falusy Péter 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 62,0 0 II. osztály
23 Söregi Csaba 1969. Amatőr Polgári LK 61,0 0 II. osztály
24 Fozer László István 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bistei Endre Tamás
1962
Honfoglalás LLK
Frühwirthné Halász Melinda
1974
Honfoglalás LLK
Kirvai Miklós Csaba
1977
Honfoglalás LLK
Kiss Gábor György
1978
Honfoglalás LLK
Malek Zoltán
1986
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Árvai János
1972
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Lengyel József
1964
Amatőr Polgári LK
Fercsik Ádám
1980
Amatőr Polgári LK
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Bihari Zoltán
1977
Amatőr Polgári LK
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Szovics Mihály
1955
Amatőr Polgári LK
André Zoltán
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bárányi Gyula dr.
1949
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pál Gyula
1958
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rektenwald György
1967
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bélész László
1979
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zsarnai Tibor
1982
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth László
1975
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Ákos
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Vankó Péter
1974
Hatvani Vasutas Lövészklub
Dudás Ferenc
1969
Amatőr Polgári LK
Székely Zsolt dr
1971
Amatőr Polgári LK
Nyester Lőrinc Gábor
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth László 1975. Hatvani Vasutas Lövészklub 91,0 0 I. osztály
2 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 90,0 0 I. osztály
3 Tóth Ákos 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 89,0 0 I. osztály
4 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 87,0 0 I. osztály
5 Nyester Lőrinc Gábor 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 85,0 0 I. osztály
6 Kirvai Miklós Csaba 1977. Honfoglalás LLK 85,0 0 I. osztály
7 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 82,0 0 I. osztály
8 Kiss Gábor György 1978. Honfoglalás LLK 82,0 0 I. osztály
9 Rektenwald György 1967. Hatvani Vasutas Lövészklub 81,0 0 I. osztály
10 Malek Zoltán 1986. Honfoglalás LLK 77,0 0 I. osztály
11 Vankó Péter 1974. Hatvani Vasutas Lövészklub 75,0 0 I. osztály
12 Tóth József 1985. Honfoglalás LLK 74,0 0 I. osztály
13 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 72,0 0 I. osztály
14 André Zoltán 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 71,0 0 I. osztály
15 Árvai János 1972. Honfoglalás LLK 69,0 0 I. osztály
16 Frühwirthné Halász Melinda 1974. Honfoglalás LLK 68,0 0 I. osztály
17 Pál Gyula 1958. Hatvani Vasutas Lövészklub 68,0 0 I. osztály
18 Bélész László 1979. Hatvani Vasutas Lövészklub 67,0 0 I. osztály
19 Bistei Endre Tamás 1962. Honfoglalás LLK 67,0 0 I. osztály
20 Lengyel József 1964. Amatőr Polgári LK 66,0 0 I. osztály
21 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 65,0 0 I. osztály
22 Fercsik Ádám 1980. Amatőr Polgári LK 64,0 0 II. osztály
23 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 64,0 0 II. osztály
24 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 64,0 0 II. osztály
25 Bárányi Gyula dr. 1949. Hatvani Vasutas Lövészklub 64,0 0 II. osztály
26 Zsarnai Tibor 1982. Hatvani Vasutas Lövészklub 62,0 0 II. osztály
27 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 62,0 0 II. osztály
28 Bihari Zoltán 1977. Amatőr Polgári LK 62,0 0 II. osztály
29 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 62,0 0 II. osztály
30 Szovics Mihály 1955. Amatőr Polgári LK 61,0 0 II. osztály
31 Székely Zsolt dr 1971. Amatőr Polgári LK 61,0 0 II. osztály
32 Dudás Ferenc 1969. Amatőr Polgári LK 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Dávid
1984
Honfoglalás LLK
Kiss Péter
1977
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Tóth József
1985
Honfoglalás LLK
Cser Lajos
1950
Amatőr Polgári LK
Bereczki József
1954
Amatőr Polgári LK
Söregi Csaba
1969
Amatőr Polgári LK
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pál Gyula
1958
Hatvani Vasutas Lövészklub
Rektenwald György
1967
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bélész László
1979
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros István
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zsarnai Tibor
1982
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Vankó Péter
1974
Hatvani Vasutas Lövészklub
Sándor János dr.
1965
Amatőr Polgári LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 285,0 0 I. osztály
2 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 283,0 0 I. osztály
3 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 282,0 0 I. osztály
4 Kiss Dávid 1984. Honfoglalás LLK 273,0 0 I. osztály
5 Kiss Péter 1977. Honfoglalás LLK 271,0 0 I. osztály
6 Rektenwald György 1967. Hatvani Vasutas Lövészklub 264,0 0 I. osztály
7 Boros István 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 247,0 0 I. osztály
8 Bélész László 1979. Hatvani Vasutas Lövészklub 245,0 0 I. osztály
9 Zsarnai Tibor 1982. Hatvani Vasutas Lövészklub 242,0 0 II. osztály
10 Söregi Csaba 1969. Amatőr Polgári LK 235,0 0 II. osztály
11 Pál Gyula 1958. Hatvani Vasutas Lövészklub 234,0 0 II. osztály
12 Tóth József 1985. Honfoglalás LLK 234,0 0 II. osztály
13 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 231,0 0 II. osztály
14 Bereczki József 1954. Amatőr Polgári LK 218,0 0 II. osztály
15 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 218,0 0 II. osztály
16 Vankó Péter 1974. Hatvani Vasutas Lövészklub 218,0 0 II. osztály
17 Cser Lajos 1950. Amatőr Polgári LK 212,0 0 II. osztály
18 Sándor János dr. 1965. Amatőr Polgári LK 212,0 0 II. osztály
19 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 211,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Frühwirth András
1982
Honfoglalás LLK
Frühwirth Péter
1974
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Sándor János dr.
1965
Amatőr Polgári LK
Erdősi-Winkler Bertalan György dr
1981
Amatőr Polgári LK
Koncz Gábor
1974
Amatőr Polgári LK
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Ferenc
1946
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Szabolcs
1973
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varjú László
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Vankó Péter
1974
Hatvani Vasutas Lövészklub
Gódor Gábor
1985
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tárai Gábor
1977
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Ákos
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tóth Róbert
1986
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bélész László
1979
Hatvani Vasutas Lövészklub
Boros István
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 23,0 0 I. osztály
2 Frühwirth András 1982. Honfoglalás LLK 22,0 0 I. osztály
3 Gódor Gábor 1985. Hatvani Vasutas Lövészklub 22,0 0 I. osztály
4 Tóth Róbert 1986. Hatvani Vasutas Lövészklub 22,0 0 I. osztály
5 Frühwirth Péter 1974. Honfoglalás LLK 21,0 0 I. osztály
6 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 21,0 0 I. osztály
7 Varjú László 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 21,0 0 I. osztály
8 Vankó Péter 1974. Hatvani Vasutas Lövészklub 20,0 0 I. osztály
9 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 20,0 0 I. osztály
10 Koncz Gábor 1974. Amatőr Polgári LK 20,0 0 I. osztály
11 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 20,0 0 I. osztály
12 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 20,0 0 I. osztály
13 Bélész László 1979. Hatvani Vasutas Lövészklub 19,0 0 II. osztály
14 Boros István 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 19,0 0 II. osztály
15 Erdősi-Winkler Bertalan György dr 1981. Amatőr Polgári LK 19,0 0 II. osztály
16 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 19,0 0 II. osztály
17 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 19,0 0 II. osztály
18 Tárai Gábor 1977. Hatvani Vasutas Lövészklub 19,0 0 II. osztály
19 Tóth Ákos 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 19,0 0 II. osztály
20 Sándor János dr. 1965. Amatőr Polgári LK 18,0 0 II. osztály
21 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 18,0 0 II. osztály
22 Takács Ferenc 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 18,0 0 II. osztály
23 Takács Szabolcs 1973. Hatvani Vasutas Lövészklub 18,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély