2022. évi 25-50m Nyári Budapest Bajnokság és 10m válogató VÁLTOZÁS!

Versenyengedély szám
195/B-06/13/2022

A Nyári Budapest-bajnokság volt az első válogató a szeptemberi wroclawi 25, 50 méteres kontinensviadalra, valamint az októberi kairói világbajnokságra. Mindkét eseményen olimpiai kvótákat fognak osztani. Mivel a vb-n 10 méteres számokat is rendeznek, ezért a Budapest-bajnokságon is megrendezték ezeket. Az esemény helyszíne a Fehér úti Nemzeti Lőtér volt. Minden esetben összevont döntőkre került sor, vagyis nem volt korosztályi megkötés. A 10 méter légpuska számot a nőknél Bajos Gitta nyerte, miután az aranymérkőzésen 16-12-re verte meg Dénes Esztert. Tarr Vivien lett a harmadik. A legjobb alaperedmény a felnőtteknél Mészáros

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2022-06-17
A verseny vége
2022-06-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Sius céltáblás eredmények

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 563,7 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 622,1 39 Ifjú Mester
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 605,9 23 Ifjú Mester
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 605,1 22 Ifjú Mester
4 Tóth Anna 2005. UTE 601,2 21 Ifjú Mester
5 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 563,7 6 Bronzjelvény
6 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 560,0 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 616,6 35 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 615,0 30 Mester
3 Molnár Anikó 1967. UTE 613,5 27 Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 611,7 26 Mester
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 607,8 24 Mester
6 Tarr Vivien 2001. UTE 600,0 17 Mester
7 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 599,1 17 Mester
8 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 597,8 12 Mester
9 Szalai Fatime 1999. APLE 596,4 15 Mester
10 Fehér Andrea 1971. APLE 595,3 17 Mester
11 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 591,1 16 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 585,3 16 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 583,1 13 Aranyjelvény
3 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 579,4 14 Aranyjelvény
4 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 571,7 10 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 615,7 31 Ifjú Mester
2 Wittmann Péter 2003. APLE 612,4 29 Ifjú Mester
3 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 610,6 28 Ifjú Mester
4 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 607,4 25 Ifjú Mester
5 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 594,8 18 Ifjú Mester
6 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 593,3 20 Ifjú Mester
7 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 590,2 15 Ifjú Mester
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 582,9 8 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter
1989
UTE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Szalai Mihály
1972
APLE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 622,1 36 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 621,7 39 Mester
3 Szabián Norbert 1982. UTE 618,2 37 Mester
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 617,0 33 Mester
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 616,8 37 Mester
6 Szalai Mihály 1972. APLE 615,9 30 Mester
7 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 612,3 30 Mester
8 Simó Kornél 1984. BHSE 610,7 24 Mester
9 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 605,2 24 Mester
10 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 604,8 20 Mester
11 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 604,3 23 Mester
12 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 604,2 22 Mester
13 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 603,6 22 Mester
14 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 590,7 17 II. osztály
15 Koczor Péter 1989. UTE 580,3 12 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 531,0 9 Ezüstjelvény
2 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 522,0 4 Bronzjelvény
3 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 510,0 4 -
4 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 501,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 582,0 24 Ifjú Mester
2 Toma Réka 2006. UTE 566,0 15 Aranyjelvény
3 Tóth Anna 2005. UTE 564,0 15 Ezüstjelvény
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 563,0 15 Ezüstjelvény
5 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 562,0 13 Ezüstjelvény
6 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 561,0 13 Ezüstjelvény
7 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 560,0 14 Ezüstjelvény
8 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 549,0 17 Bronzjelvény
9 Nagy Zsófia Zsuzsanna 2004. APLE 521,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Dénes Eszter
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 587,0 32 Mester
2 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 583,0 25 Mester
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 579,0 22 I. osztály
4 Tarr Vivien 2001. UTE 578,0 26 I. osztály
5 Toma Dorina 1999. UTE 578,0 23 I. osztály
6 Dénes Eszter 2001. UTE 577,0 22 I. osztály
7 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 564,0 14 III. osztály
8 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 560,0 13 III. osztály
9 Fehér Andrea 1971. APLE 554,0 11 III. osztály
10 Szalai Fatime 1999. APLE 518,0 12 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Rácz Áron
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 553,0 9 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 542,0 10 Ezüstjelvény
3 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 536,0 5 Ezüstjelvény
4 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 513,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 572,0 22 Aranyjelvény
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 572,0 16 Aranyjelvény
3 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 563,0 14 Ezüstjelvény
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 556,0 20 Ezüstjelvény
5 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 553,0 15 Bronzjelvény
6 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 543,0 7 Bronzjelvény
7 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 540,0 13 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koczor Péter
1989
UTE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 592,0 42 -
2 Péni István Márton 1997. UTE 590,0 36 -
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 586,0 29 -
4 Hári Péter 1989. BHSE 580,0 28 -
5 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 580,0 21 -
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 571,0 21 -
7 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 565,0 15 -
8 Simó Kornél 1984. BHSE 559,0 14 -
9 Szalai Mihály 1972. APLE 547,0 12 -
10 Koczor Péter 1989. UTE 523,0 7 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 488,0 2 -
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 472,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szűcs Gergely 1977. UTE 529,0 6 III. osztály
2 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 528,0 9 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 521,0 6 III. osztály
4 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 514,0 3 III. osztály
5 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 511,0 4 III. osztály
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 507,0 3 IV. osztály
7 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 503,0 2 IV. osztály
8 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 424,0 2 -
9 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 383,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gergő Lilla 2006. KSI SE 515,0 4 Bronzjelvény
2 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 507,0 5 -
3 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 454,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 575,0 18 Ifjú Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 570,0 22 Ifjú Mester
3 Domsits Olivia 2004. UTE 567,0 13 Ifjú Mester
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 560,0 7 Aranyjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 551,0 7 Ezüstjelvény
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 551,0 7 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 521,0 4 -
8 Vas Emma 2007. UTE 513,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 589,0 21 Mester
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 574,0 16 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 574,0 10 II. osztály
4 Berde Viktória 2001. KSI SE 546,0 10 III. osztály
5 Dávid Krisztina 1975. BHSE 545,0 16 III. osztály
6 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 539,0 9 III. osztály
7 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 534,0 4 III. osztály
8 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 525,0 7 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Boros György
1956
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 563,0 15 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 559,0 8 III. osztály
3 Varga András 1991. KSI SE 555,0 4 III. osztály
4 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 554,0 7 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 548,0 9 III. osztály
6 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 546,0 11 III. osztály
7 Nagy Tibor 1964. BHSE 545,0 3 III. osztály
8 Boros György 1956. BHSE 544,0 10 III. osztály
9 Balogh Gergely 1973. APLE 542,0 7 III. osztály
10 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 541,0 7 III. osztály
11 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 539,0 12 III. osztály
12 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 525,0 4 III. osztály
13 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 519,0 4 III. osztály
14 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 516,0 8 III. osztály
15 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 511,0 7 III. osztály
16 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 498,0 5 IV. osztály
17 Kresalek Ottó László 1958. APLE 488,0 1 IV. osztály
18 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 458,0 1 -
19 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 452,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 551,0 7 Aranyjelvény
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 544,0 6 Ezüstjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 534,0 3 Ezüstjelvény
4 Balázs Tamás 2006. KSI SE 532,0 9 Ezüstjelvény
5 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 516,0 8 Bronzjelvény
6 Fazekas Milla 2006. KSI SE 505,0 6 -
7 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 502,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 554,0 9 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 10 II. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 541,0 6 II. osztály
4 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 539,0 8 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 531,0 8 III. osztály
6 Nagy Tibor 1964. BHSE 529,0 4 III. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 518,0 5 III. osztály
8 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 488,0 6 IV. osztály
9 Balogh Gergely 1973. APLE 481,0 4 IV. osztály
10 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 463,0 3 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Boros György
1956
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 567,0 15 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 559,0 9 III. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 546,0 11 III. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 537,0 5 III. osztály
5 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 518,0 5 -
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 509,0 4 -
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 397,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 568,0 15 II. osztály
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 563,0 13 III. osztály
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 559,0 10 III. osztály
4 Nagy Máté László 1999. BHSE 553,0 7 III. osztály
5 Jambrik István 1968. BHSE 545,0 7 -
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 544,0 6 -
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 536,0 8 -
8 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 522,0 5 -
9 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 516,0 4 -
10 Nagy László 1970. BHSE 506,0 4 -
11 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 469,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Zsófia Zsuzsanna
2004
APLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 629,4 52 Ifjú Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 624,5 48 Ifjú Mester
3 Tóth Anna 2005. UTE 623,2 47 Ifjú Mester
4 Toma Réka 2006. UTE 623,1 48 Ifjú Mester
5 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 621,9 48 Ifjú Mester
6 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 620,2 42 Ifjú Mester
7 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 615,9 44 Aranyjelvény
8 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 602,0 29 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 631,8 55 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 625,9 46 Mester
3 Tarr Vivien 2001. UTE 624,9 49 Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 623,3 45 Mester
5 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 621,5 46 I. osztály
6 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 619,6 45 I. osztály
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 608,9 34 II. osztály
8 Molnár Anikó 1967. UTE 595,5 26 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 623,2 46 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,4 42 Ifjú Mester
3 Rácz Áron 2006. BHSE 619,0 43 Ifjú Mester
4 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 618,2 41 Aranyjelvény
5 Wittmann Péter 2003. APLE 617,3 36 Aranyjelvény
6 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 616,6 43 Aranyjelvény
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 616,3 42 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,4 39 Aranyjelvény
9 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 610,4 34 Ezüstjelvény
10 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 609,9 30 Ezüstjelvény
11 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 603,8 32 Ezüstjelvény
12 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 596,4 25 Ezüstjelvény
13 Takács Dezső 2006. BHSE 593,1 21 Ezüstjelvény
14 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 590,4 13 Ezüstjelvény
15 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 563,2 12 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Péni István Márton
1997
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 629,1 57 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 625,5 51 Mester
3 Kiss Viktor 2001. UTE 624,5 45 Mester
4 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 622,7 46 I. osztály
5 Hári Péter 1989. BHSE 622,6 50 I. osztály
6 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 621,2 45 I. osztály
7 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 620,7 43 I. osztály
8 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 619,3 45 I. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE 603,4 28 II. osztály
10 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 581,3 18 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Murányi Réka
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 573,0 18 Ifjú Mester
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 557,0 9 Ezüstjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 555,0 7 Ezüstjelvény
4 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 554,0 11 Ezüstjelvény
5 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 554,0 11 Ezüstjelvény
6 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 552,0 12 Ezüstjelvény
7 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 546,0 9 Ezüstjelvény
8 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 543,0 6 Bronzjelvény
9 Domsits Olivia 2004. UTE 537,0 7 Bronzjelvény
10 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 534,0 10 Bronzjelvény
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 532,0 6 Bronzjelvény
12 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 531,0 3 Bronzjelvény
13 Vas Emma 2007. UTE 530,0 7 Bronzjelvény
14 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 526,0 5 Bronzjelvény
15 Gergő Lilla 2006. KSI SE 510,0 3 -
16 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 509,0 6 -
17 Murányi Réka 2004. Egri PLE 472,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 583,0 19 Mester
2 Sike Renáta 1978. BHSE 569,0 12 II. osztály
3 Berde Viktória 2001. KSI SE 558,0 7 III. osztály
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 553,0 9 III. osztály
5 Palánki Klaudia 2000. UTE 544,0 8 III. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 534,0 6 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Ravaille Maxime
2008
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 570,0 13 Ifjú Mester
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 560,0 13 Ezüstjelvény
3 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 559,0 11 Ezüstjelvény
4 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 555,0 8 Ezüstjelvény
5 Szalma Bence László 2005. UTE 554,0 15 Ezüstjelvény
6 Balázs Tamás 2006. KSI SE 553,0 8 Ezüstjelvény
7 Weite Hayden 2008. KSI SE 553,0 7 Ezüstjelvény
8 Tóth Máté 2002. UTE 549,0 10 Ezüstjelvény
9 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 543,0 5 Bronzjelvény
10 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 539,0 6 Bronzjelvény
11 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 537,0 5 Bronzjelvény
12 Ravaille Maxime 2008. BHSE 485,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Ferenci József
1952
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 568,0 15 II. osztály
2 Szűcs Gergely 1977. UTE 564,0 8 II. osztály
3 Tátrai Miklós 1986. BHSE 561,0 13 II. osztály
4 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 560,0 7 II. osztály
5 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 559,0 14 III. osztály
6 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 10 III. osztály
7 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 553,0 11 III. osztály
8 Nagy Tibor 1964. BHSE 546,0 10 III. osztály
9 Jambrik István 1968. BHSE 546,0 9 III. osztály
10 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 545,0 9 III. osztály
11 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 538,0 4 IV. osztály
12 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 538,0 3 IV. osztály
13 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 533,0 7 IV. osztály
14 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 527,0 6 IV. osztály
15 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 526,0 6 IV. osztály
16 Ferenci József 1952. APLE 521,0 5 IV. osztály
17 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 521,0 3 IV. osztály
18 Sipka Péter 1958. APLE 518,0 9 IV. osztály
19 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 513,0 0 IV. osztály
20 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 508,0 4 IV. osztály
21 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 496,0 4 -
22 Márton Balázs 1982. Csepel LE 417,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély