DVLE Minősítő verseny

Versenyengedély szám
258/B-09/05/2022
A verseny szervezője
Debrecen Városi LE
A verseny helyszíne
4002 Debrecen, Lőtér utca 10.
A verseny kezdete
2022-09-10
A verseny vége
2022-09-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000,-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kardos György
1969
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Hosszú Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Kemecsei János Attila dr
1965
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Almási György
1968
Debrecen Városi LE
Brezniczky Ágnes Boglárka
2000
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Dobrossy Beatrix
2001
Debrecen Városi LE
Giday Gergő András
1982
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobrossy Beatrix 2001. Debrecen Városi LE 88,0 0 I. osztály
2 Hosszú Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 85,0 0 I. osztály
3 Almási György 1968. Debrecen Városi LE 80,0 2 I. osztály
4 Kardos György 1969. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 80,0 1 I. osztály
5 Giday Gergő András 1982. Debrecen Városi LE 78,0 0 I. osztály
6 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 75,0 0 I. osztály
7 Brezniczky Ágnes Boglárka 2000. Debrecen Városi LE 65,0 0 I. osztály
8 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 64,0 2 II. osztály
9 Kemecsei János Attila dr 1965. Debrecen Városi LE 54,0 0 IV. osztály
10 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 49,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Hanuska András István
1956
Debrecen Városi LE
Szécsi László
1952
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szécsi László 1952. Debrecen Városi LE 77,0 0 I. osztály
2 Hanuska András István 1956. Debrecen Városi LE 76,0 0 I. osztály
3 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Muraközy Katalin dr
1982
Debreceni Rendőr SE
Dobrossy Beatrix
2001
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobrossy Beatrix 2001. Debrecen Városi LE 159,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kardos György
1969
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Tóth Csaba Zsigmond dr
1968
Debreceni Rendőr SE
Rybaltovszki Henrik dr
1973
Debreceni Rendőr SE
Balogh Levente
2000
Debreceni Rendőr SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 187,0 11 I. osztály
2 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 187,0 9 I. osztály
3 Balogh Imre Ferenc dr 1963. Debreceni Rendőr SE 170,0 0 I. osztály
4 Kardos György 1969. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 154,0 0 I. osztály
5 Somogyi Gyula 1963. Nyíregyházi PLE 126,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Varjú Miklós
1953
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 186,0 9 I. osztály
2 Varjú Miklós 1953. Debrecen Városi LE 169,0 0 I. osztály
3 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 187,0 9 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kardos György
1969
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tóth Csaba Zsigmond dr
1968
Debreceni Rendőr SE
Rybaltovszki Henrik dr
1973
Debreceni Rendőr SE
Balogh Levente
2000
Debreceni Rendőr SE
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Dobrossy Beatrix
2001
Debrecen Városi LE
Giday Gergő András
1982
Debrecen Városi LE
Hosszú Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Katona Zoltán
1966
Debrecen Városi LE
Kemecsei János Attila dr
1965
Debrecen Városi LE
Kovács Attila
1977
Debrecen Városi LE
Molnár Miklós
1966
Debrecen Városi LE
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 87,0 0 I. osztály
2 Dobrossy Beatrix 2001. Debrecen Városi LE 83,0 0 I. osztály
3 Balogh Imre Ferenc dr 1963. Debreceni Rendőr SE 77,0 2 I. osztály
4 Hosszú Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 77,0 1 I. osztály
5 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 76,0 0 I. osztály
6 Molnár Miklós 1966. Debrecen Városi LE 74,0 0 I. osztály
7 Kardos György 1969. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 73,0 0 I. osztály
8 Katona Zoltán 1966. Debrecen Városi LE 71,0 0 I. osztály
9 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 69,0 0 I. osztály
10 Tóth Csaba Zsigmond dr 1968. Debreceni Rendőr SE 66,0 0 I. osztály
11 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 63,0 0 II. osztály
12 Giday Gergő András 1982. Debrecen Városi LE 61,0 0 II. osztály
13 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 55,0 0 III. osztály
14 Kovács Attila 1977. Debrecen Városi LE 53,0 0 IV. osztály
15 Kemecsei János Attila dr 1965. Debrecen Városi LE 52,0 0 IV. osztály
16 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 51,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Hanuska András István
1956
Debrecen Városi LE
Szécsi László
1952
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanuska András István 1956. Debrecen Városi LE 78,0 0 I. osztály
2 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 68,0 0 I. osztály
3 Szécsi László 1952. Debrecen Városi LE 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balogh Levente
2000
Debreceni Rendőr SE
Rybaltovszki Henrik dr
1973
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Tóth Csaba Zsigmond dr
1968
Debreceni Rendőr SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Csaba Zsigmond dr 1968. Debreceni Rendőr SE 108,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 185,0 8 I. osztály
2 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 117,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 185,0 8 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 184,0 0 I. osztály
2 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 166,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Gyula 1963. Nyíregyházi PLE 269,0 0 I. osztály
2 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 215,0 0 II. osztály
3 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 160,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Hosszú Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 87,0 0 II. osztály
2 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 81,0 0 II. osztály
3 Hosszú Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 77,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély