MSSZ Országos Bajnokság 2022. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vegyes korong

Versenyengedély szám
206/AK-07/07/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Stüszi Lőtér Kemenesmagasi
A verseny kezdete
2022-07-02
A verseny vége
2022-07-02
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 12.000ft, 75 korong esetén 9.ft versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Vegyes korong 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hajdú Tamás
1990
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth István
1976
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kiss Péter Zoltán
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kuti Ádám
1990
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Piri Gábor
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter
1983
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szenes László
1998
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Simon Ferenc Zoltán
1981
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sámson Balázs Norbert
1974
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubrits István
1988
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Lurcza Tamás
1994
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Hetyei András
1983
Keszthelyi Erdész LK
Salamon Gábor
1976
Keszthelyi Erdész LK
Szakos Attila
1972
Keszthelyi Erdész LK
Szakos László
1969
Keszthelyi Erdész LK
Übelher Gyula
1980
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Buús László Csaba
1971
FAL KFT Lövész és Motorsport Klub
Dávid László
1973
Keszthelyi Erdész LK
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Horváth Gábor
1987
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fekete Róbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Tárnai Tamás
1983
Szombathelyi PLE
Kator Miklós dr.
1967
Alpokalja SE
Péter Zsolt
1969
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG SC "A"
Farkas Tamás 2001 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
BEFAG KELK
Salamon Gábor 1976 Keszthelyi Erdész LK
Szakos László 1969 Keszthelyi Erdész LK
Dávid László 1973 Keszthelyi Erdész LK
KÖSZOLG SC "B"
Aranyász Csaba dr. 1976 Köszolg SC
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Fülöp Attila 1971 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE .I.
Baracskai Zoltán 1979 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kiss Péter Zoltán 2001 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs 1985 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Magasi Tölgy LSE II
Piri Gábor 2000 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sebestyén Péter 1983 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Zubrits István 1988 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zöldág János 1976. Köszolg SC 88,0 0 I. osztály
2 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 85,0 0 II. osztály
3 Kiss Péter Zoltán 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
4 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 73,0 0 III. osztály
5 Horváth Gábor 1987. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 72,0 0 III. osztály
6 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 71,0 0 III. osztály
7 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 70,0 0 III. osztály
8 Buús László Csaba 1971. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 68,0 0 IV. osztály
9 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 67,0 16 IV. osztály
10 Übelher Gyula 1980. FAL KFT Lövész és Motorsport Klub 67,0 16 IV. osztály
11 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 67,0 15 IV. osztály
12 Salamon Gábor 1976. Keszthelyi Erdész LK 66,0 0 IV. osztály
13 Zubrits István 1988. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 65,0 0 IV. osztály
14 Fekete Róbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 61,0 0 IV. osztály
15 Hetyei András 1983. Keszthelyi Erdész LK 60,0 0 IV. osztály
16 Piri Gábor 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 60,0 0 IV. osztály
17 Sebestyén Péter 1983. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 59,0 0 IV. osztály
18 Szenes László 1998. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 58,0 14 IV. osztály
19 Dávid László 1973. Keszthelyi Erdész LK 58,0 12 IV. osztály
20 Hajdú Tamás 1990. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 56,0 0 IV. osztály
21 Kuti Ádám 1990. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 55,0 0 IV. osztály
22 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 54,0 0 IV. osztály
23 Szakos László 1969. Keszthelyi Erdész LK 53,0 0 IV. osztály
24 Szakos Attila 1972. Keszthelyi Erdész LK 52,0 0 IV. osztály
25 Sámson Balázs Norbert 1974. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 50,0 0 IV. osztály
26 Horváth István 1976. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 49,0 0 -
27 Lurcza Tamás 1994. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 49,0 0 -
28 Tárnai Tamás 1983. Szombathelyi PLE 46,0 0 -
29 Simon Ferenc Zoltán 1981. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 26,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC "A" Kösz 240,0 16
2 Magasi Tölgy LSE .I. Magas 219,0 15
3 KÖSZOLG SC "B" Kösz 198,0 0
4 Magasi Tölgy LSE II Magas 184,0 0
5 BEFAG KELK Keszt 177,0 12
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Péter Pál
1959
Köszolg SC
Gál Sándor
1957
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Török Péter
1951
Köszolg SC
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós István
1962
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Csenkei Sándor
1966
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Krancz Imre
1965
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
Bajnokok
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Koncz János 1958 Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
BRSE
Mergancz Sándor 1964 Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós István 1962 Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly 1955 Budapesti Rendészeti SE
KÖSZOLG veteránok
Fehér Péter Pál 1959 Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Török Péter 1951 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csenkei Sándor 1966. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 77,0 0 I. osztály
2 Török Péter 1951. Köszolg SC 69,0 0 II. osztály
3 Fehér Péter 1959. Köszolg SC 67,0 0 II. osztály
4 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 67,0 0 II. osztály
5 Krancz Imre 1965. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
6 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 57,0 0 III. osztály
7 Mergancz Sándor 1964. Budapesti Rendészeti SE 53,0 0 III. osztály
8 Varga Károly 1955. Budapesti Rendészeti SE 46,0 0 IV. osztály
9 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 36,0 0 -
10 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 16,0 0 -
11 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 14,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG veteránok Kösz 203,0 0
2 BRSE Budap 156,0 0
3 Bajnokok Honv� 66,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Kovács-Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Kovács Anna
1990
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Langbein Laura
2004
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Rozman Renáta
1996
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Salamonné Vigh Viktória
1982
Keszthelyi Erdész LK
Törökné Bulin Barbara
1977
Keszthelyi Erdész LK
Pallósi Judit
1981
Keszthelyi Erdész LK
Góra Blanka
2006
Keszthelyi Erdész LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Paukovits Eleonóra
1991
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
BEFAG KELK
Salamonné Vigh Viktória 1982 Keszthelyi Erdész LK
Törökné Bulin Barbara 1977 Keszthelyi Erdész LK
Pallósi Judit 1981 Keszthelyi Erdész LK
KÖSZOLG Amazonok
Csorba Gyuláné 1986 Köszolg SC
Nemes Dóra 2004 Köszolg SC
Kovács-Sörös Mirjana 1984 Köszolg SC
MTLSE
Kovács Anna 1990 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Langbein Laura 2004 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Paukovits Eleonóra 1991 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 66,0 0 II. osztály
2 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 63,0 0 II. osztály
3 Langbein Laura 2004. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
4 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 58,0 0 III. osztály
5 Salamonné Vigh Viktória 1982. Keszthelyi Erdész LK 56,0 0 III. osztály
6 Törökné Bulin Barbara 1977. Keszthelyi Erdész LK 54,0 0 III. osztály
7 Pallósi Judit 1981. Keszthelyi Erdész LK 50,0 0 III. osztály
8 Góra Blanka 2006. Keszthelyi Erdész LK 40,0 0 IV. osztály
9 Rozman Renáta 1996. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 29,0 0 -
10 Paukovits Eleonóra 1991. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 28,0 0 -
11 Kovács Anna 1990. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 27,0 0 -
12 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 20,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Amazonok Kösz 187,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 160,0 0
3 MTLSE Magas 117,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vegyes korong 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Bessenyi Márk István
2006
Köszolg SC
Horváth Bálint
2003
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Nemes Áron
2005
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Balázs András
2007
Keszthelyi Erdész LK
Újházi Bálint
2007
Köszolg SC
Csirkovics Ádám
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Kator Márton
2003
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG Junior
Magyar Levente 2006 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Bessenyi Márk István 2006 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE III
Horváth Bálint 2003 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Nemes Áron 2005 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csirkovics Ádám 2002 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ördög János 2002. Köszolg SC 76,0 0 Ezüstjelvény
2 Horváth Bálint 2003. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 65,0 0 Ezüstjelvény
3 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 64,0 7 Ezüstjelvény
4 Nemes Áron 2005. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 64,0 6 Ezüstjelvény
5 Bessenyi Márk István 2006. Köszolg SC 55,0 0 Bronzjelvény
6 Csirkovics Ádám 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 52,0 0 -
7 Újházi Bálint 2007. Köszolg SC 42,0 0 -
8 Balázs András 2007. Keszthelyi Erdész LK 40,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG Junior Kösz 195,0 7
2 Magasi Tölgy LSE III Magas 181,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély