Meghívásos minősítő verseny Dorog

Versenyengedély szám
229/Sz-06/04/2022
A verseny szervezője
Dorog Városi Lövészegyesület
A verseny helyszíne
2510 Dorog, Pataksor-alsó utca Hrsz. 021.
A verseny kezdete
2022-06-26
A verseny vége
2022-06-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft/fő/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kató Zsolt
1978
Dorog Városi Lövészegyesület
Kirizs Péter
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kató Zsolt 1978. Dorog Városi Lövészegyesület 227,0 0 II. osztály
2 Kirizs Péter 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 213,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Kirizs Péter
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kirizs Péter 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 85,0 0 I. osztály
2 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Miklós György
1974
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 38,0 0 I. osztály
2 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 34,0 0 II. osztály
3 Pálinkás Miklós György 1974. Dorog Városi Lövészegyesület 32,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Babarczi Balázs
1987
Dorog Városi Lövészegyesület
Kalocsay Gergely
1976
Dorog Városi Lövészegyesület
Kirizs Péter
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Solti Tamás
1978
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár László
1976
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kirizs Péter 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Solti Tamás 1978. Dorog Városi Lövészegyesület 91,0 0 II. osztály
3 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 90,0 0 II. osztály
4 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
5 Babarczi Balázs 1987. Dorog Városi Lövészegyesület 68,0 0 II. osztály
6 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 64,0 0 II. osztály
7 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
8 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
9 Kalocsay Gergely 1976. Dorog Városi Lövészegyesület 63,0 0 II. osztály
10 Kalmár László 1976. Magyar Rendőr Szituációs LE 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Németh Péter György dr
1985
Euro-Gun SE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Babarczi Balázs
1987
Dorog Városi Lövészegyesület
Kalocsay Gergely
1976
Dorog Városi Lövészegyesület
Solti Tamás
1978
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár László
1976
Magyar Rendőr Szituációs LE
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Solti Tamás 1978. Dorog Városi Lövészegyesület 84,0 0 II. osztály
3 Hajnal Zoltán dr 1984. Csikóvári Para Sport Egyesület 84,0 0 II. osztály
4 Babarczi Balázs 1987. Dorog Városi Lövészegyesület 83,0 0 II. osztály
5 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 80,0 0 II. osztály
6 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 79,0 0 II. osztály
7 Hajnal Péter 1997. Csikóvári Para Sport Egyesület 78,0 0 II. osztály
8 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 76,0 0 II. osztály
9 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 72,0 0 II. osztály
10 Berze Richárd 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
11 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 69,0 0 II. osztály
12 Kalmár László 1976. Magyar Rendőr Szituációs LE 66,0 0 II. osztály
13 Németh Péter György dr 1985. Euro-Gun SE 66,0 0 II. osztály
14 Kalocsay Gergely 1976. Dorog Városi Lövészegyesület 66,0 0 II. osztály
15 Koós Emese dr 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Németh Péter György dr
1985
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 99,0 0 II. osztály
3 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
4 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
5 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
6 Németh Péter György dr 1985. Euro-Gun SE 83,0 0 II. osztály
7 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
8 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Babarczi Balázs
1987
Dorog Városi Lövészegyesület
Solti Tamás
1978
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Solti Tamás 1978. Dorog Városi Lövészegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 85,0 0 II. osztály
3 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 69,0 0 II. osztály
4 Babarczi Balázs 1987. Dorog Városi Lövészegyesület 69,0 0 II. osztály
5 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Babarczi Balázs
1987
Dorog Városi Lövészegyesület
Solti Tamás
1978
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vitkóczi Gábor
1982
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Berze Richárd 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
3 Babarczi Balázs 1987. Dorog Városi Lövészegyesület 75,0 0 II. osztály
4 Vitkóczi Gábor 1982. Pontlövész SE 68,0 0 II. osztály
5 Solti Tamás 1978. Dorog Városi Lövészegyesület 67,0 0 II. osztály
6 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély