Regionális Kupa 3. forduló

Versenyengedély szám
247/B-06/20/2022
A verseny szervezője
Pécsi Vasutas Sportkör
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-06-11
A verseny vége
2022-06-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 1 II. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 3 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 2 II. osztály
2 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 1 II. osztály
3 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 174,0 1 II. osztály
4 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 173,0 2 II. osztály
5 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 IV. osztály
6 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 154,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 4 II. osztály
2 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 2 II. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 92 III. osztály
4 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 177,0 88 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 4 I. osztály
2 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 168,0 0 I. osztály
3 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 164,0 1 I. osztály
4 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 157,0 0 I. osztály
5 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 140,0 1 I. osztály
6 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 129,0 1 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 190,0 4 I. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 3 I. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
4 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 2 I. osztály
5 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 179,0 3 I. osztály
6 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 174,0 1 I. osztály
7 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 3 I. osztály
8 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 158,0 1 I. osztály
9 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 157,0 0 I. osztály
10 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 146,0 0 II. osztály
11 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 122,0 1 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 182,0 2 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 180,0 1 I. osztály
3 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 3 I. osztály
4 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 1 I. osztály
5 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
6 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 1 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 184,0 4 I. osztály
2 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 183,0 4 I. osztály
3 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 181,0 5 I. osztály
4 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 2 I. osztály
5 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 2 I. osztály
6 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 1 I. osztály
7 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 163,0 2 I. osztály
8 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 156,0 4 I. osztály
9 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 131,0 0 II. osztály
10 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 124,0 1 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 3 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 185,0 5 I. osztály
3 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 3 I. osztály
4 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 170,0 1 I. osztály
5 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 162,0 2 I. osztály
6 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 156,0 1 I. osztály
7 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 261,0 3 I. osztály
2 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 256,0 5 I. osztály
3 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 241,0 1 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 281,0 10 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 1 I. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 147,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 2 II. osztály
2 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 1 II. osztály
3 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 1 III. osztály
4 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 126,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély