Kékvonal Rapid Shooting Verseny

Versenyengedély szám
255/Sz-06/06/2022
A verseny szervezője
Kékvonal Lövész Klub SE
A verseny helyszíne
Globus lőtér, 1106 Budapest Maglódi út 47.
A verseny kezdete
2022-06-26
A verseny vége
2022-06-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
4000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Közp gy pisztoly Standard revolver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Richárd
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Al-Rashed Hamza Ahmed
2001
Kékvonal Lövész Klub SE
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Korompay Krisztián Zoltán
1978
Kékvonal Lövész Klub SE
Nagy Zsolt
1964
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Csizmazia Benedek György
1999
Ludovika Sportegyesület
Tóth Csaba
1965
Ludovika Sportegyesület
Rajner Katalin
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vámos Egon János
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Barna László
1986
Kékvonal Lövész Klub SE
Izsák Gábor
1969
Kékvonal Lövész Klub SE
Izsák-Csillag Zsuzsanna
1984
Kékvonal Lövész Klub SE
Máté Fanny Gabriella
1990
Magnum SC Sportegyesület
Szücs Miklós
1985
Magnum SC Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csizmazia Benedek György 1999. Ludovika Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Vámos Egon János 1971. Magyar Rendőr Szituációs LE 96,0 0 II. osztály
3 Izsák Gábor 1969. Kékvonal Lövész Klub SE 92,0 0 II. osztály
4 Oláh Oszkár 1971. Mátyásföldi TLE 78,0 0 II. osztály
5 Tóth Csaba 1965. Ludovika Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
6 Barna László 1986. Pontlövész SE 74,5 0 II. osztály
7 Rajner Katalin 1980. Magyar Rendőr Szituációs LE 73,5 0 II. osztály
8 Al-Rashed Hamza Ahmed 2001. Kékvonal Lövész Klub SE 67,0 0 II. osztály
9 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 66,5 0 II. osztály
10 Szücs Miklós 1985. Magnum SC Sportegyesület 66,0 0 II. osztály
11 Izsák-Csillag Zsuzsanna 1984. Kékvonal Lövész Klub SE 65,0 0 II. osztály
12 Máté Fanny Gabriella 1990. Magnum SC Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Nagy Zsolt
1964
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Csizmazia Benedek György
1999
Ludovika Sportegyesület
Tóth Csaba
1965
Ludovika Sportegyesület
Rajner Katalin
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vámos Egon János
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Barna László
1986
Kékvonal Lövész Klub SE
Izsák Gábor
1969
Kékvonal Lövész Klub SE
Izsák-Csillag Zsuzsanna
1984
Kékvonal Lövész Klub SE
Máté Fanny Gabriella
1990
Magnum SC Sportegyesület
Szücs Miklós
1985
Magnum SC Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oláh Oszkár 1971. Mátyásföldi TLE 100,0 0 II. osztály
2 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 90,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt nagyöbű puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Zsolt
1987
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Danizs Sándor
1967
Kékvonal Lövész Klub SE
Kubis Tibor
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
Nagy Zsolt
1964
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Csizmazia Benedek György
1999
Ludovika Sportegyesület
Tóth Csaba
1965
Ludovika Sportegyesület
Rajner Katalin
1980
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vámos Egon János
1971
Magyar Rendőr Szituációs LE
Barna László
1986
Kékvonal Lövész Klub SE
Izsák Gábor
1969
Kékvonal Lövész Klub SE
Izsák-Csillag Zsuzsanna
1984
Kékvonal Lövész Klub SE
Máté Fanny Gabriella
1990
Magnum SC Sportegyesület
Szücs Miklós
1985
Magnum SC Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csizmazia Benedek György 1999. Ludovika Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kubis Tibor 1981. Kékvonal Lövész Klub SE 63,5 0 II. osztály
3 Danizs Sándor 1967. Kékvonal Lövész Klub SE 63,0 0 II. osztály
4 Nagy Zsolt 1987. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 62,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély