TRAP EB-VB válogató

Versenyengedély szám
256/K-06/01/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Dunakiliti (koronglőtér)
A verseny kezdete
2022-06-11
A verseny vége
2022-06-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
125/16.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Keresztes Krisztián
1974
Olympia-S SE
Csenkei Sándor
1966
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Pap Imre dr
1955
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Nagy Varga Géza
1951
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vass Máté
1983
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Ledó Gábor
1977
Lajta-Hansági VLK
Tánczos István
1965
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 108,0 0 II. osztály
2 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 105,0 0 II. osztály
3 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 104,0 0 II. osztály
4 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 101,0 0 III. osztály
5 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 101,0 0 III. osztály
6 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 100,0 0 III. osztály
7 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 97,0 0 III. osztály
8 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 96,0 0 III. osztály
9 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 96,0 0 III. osztály
10 Ledó Gábor 1977. Lajta-Hansági VLK 95,0 0 III. osztály
11 Csenkei Sándor 1966. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 93,0 0 III. osztály
12 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 87,0 0 IV. osztály
13 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 82,0 0 IV. osztály
14 Keresztes Krisztián 1974. Olympia-S SE 79,0 0 IV. osztály
15 Tánczos István 1965. Noszlopi Lövész Egylet SE 60,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 27,0 0
2 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 24,0 0
3 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 18,0 0
4 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 10,0 0
5 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 9,0 0
6 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 8,0 0
7 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 7,0 0
8 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 6,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csenkei-Papp Ida
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 99,0 0 II. osztály
2 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 95,0 0 III. osztály
3 Csenkei-Papp Ida 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 61,0 0 -
4 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 33,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 91,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 69,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pap Imre dr
1955
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pap Imre dr 1955. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 54,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély