Fókusz Minősítő verseny

Versenyengedély szám
269/B-06/23/2022
A verseny szervezője
Fókusz Lövészklub
A verseny helyszíne
Polgárdi Lövészklub Egyesület Lőtere
A verseny kezdete
2022-06-18
A verseny vége
2022-06-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2500 FT
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szender Ágnes
1974
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Eszter Krisztina
2002
Polgárdi Lövészklub
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Leposáné Bíró Csilla
1968
Fókusz Lövészklub
Varjas-Czipóth Judit
1968
Fókusz Lövészklub
Gombos Melinda
1986
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szender Ágnes 1974. Polgárdi Lövészklub 149,0 0 I. osztály
2 Leposáné Bíró Csilla 1968. Fókusz Lövészklub 122,0 0 II. osztály
3 Varjas-Czipóth Judit 1968. Fókusz Lövészklub 119,0 0 II. osztály
4 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 83,0 0 -
5 Gombos Melinda 1986. Fókusz Lövészklub 71,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pretz Ákos
1984
Polgárdi Lövészklub
Szender Krisztián
1977
Polgárdi Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Tuboly Zoltán
1964
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Attila
1971
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Máté Bence
2001
Polgárdi Lövészklub
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Vágó János Győző
1973
Polgárdi Lövészklub
Bognár János
1966
Fókusz Lövészklub
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Kovács-Tarsoly Gábor
1955
Fókusz Lövészklub
Leposa József
1969
Fókusz Lövészklub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Tóth András dr
1958
Fókusz Lövészklub
Major Máté
1998
Fókusz Lövészklub
Korepanov Alekszej
1971
Tordas SE
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Butenkov Attila
1969
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 181,0 0 I. osztály
2 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 173,0 0 I. osztály
3 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 168,0 0 I. osztály
4 Kazó Zsolt 1970. Fókusz Lövészklub 167,0 0 I. osztály
5 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 165,0 0 I. osztály
6 Vágó János Győző 1973. Polgárdi Lövészklub 165,0 0 I. osztály
7 Korepanov Alekszej 1971. Tordas SE 161,0 0 I. osztály
8 Butenkov Attila 1969. Gárdonyi Sportlövő Klub 160,0 0 I. osztály
9 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 156,0 0 I. osztály
10 Szender Krisztián 1977. Polgárdi Lövészklub 156,0 0 I. osztály
11 Leposa József 1969. Fókusz Lövészklub 141,0 0 II. osztály
12 Tuboly Zoltán 1964. Polgárdi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
13 Major Máté 1998. Fókusz Lövészklub 120,0 0 III. osztály
14 Bognár János 1966. Fókusz Lövészklub 98,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Bera Pál
1957
Polgárdi Lövészklub
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Könczöl István
1949
Polgárdi Lövészklub
Pálfi László
1949
Polgárdi Lövészklub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Bera Pál
1957
Polgárdi Lövészklub
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Tóth András dr
1958
Fókusz Lövészklub
Horváth József Antal
1946
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 175,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 173,0 0 I. osztály
3 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
4 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
5 Pintér László 1948. Fókusz Lövészklub 166,0 0 I. osztály
6 Bera Pál 1957. Polgárdi Lövészklub 160,0 0 I. osztály
7 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 159,0 0 I. osztály
8 Könczöl István 1949. Polgárdi Lövészklub 155,0 0 I. osztály
9 Tóth András dr 1958. Fókusz Lövészklub 134,0 0 II. osztály
10 Farkas László 1950. Alba Volán SC 116,0 0 III. osztály
11 Horváth József Antal 1946. Alba Volán SC 83,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szender Ágnes
1974
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Eszter Krisztina
2002
Polgárdi Lövészklub
Leposáné Bíró Csilla
1968
Fókusz Lövészklub
Chantal Karrer
1953
Fókusz Lövészklub
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Leposáné Bíró Csilla 1968. Fókusz Lövészklub 133,0 0 II. osztály
2 Szender Ágnes 1974. Polgárdi Lövészklub 131,0 0 II. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 125,0 0 II. osztály
4 Chantal Karrer 1953. Fókusz Lövészklub 120,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pretz Ákos
1984
Polgárdi Lövészklub
Szender Krisztián
1977
Polgárdi Lövészklub
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Tuboly Zoltán
1964
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Attila
1971
Polgárdi Lövészklub
Zsolnai Máté Bence
2001
Polgárdi Lövészklub
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Klock Barnabás
1990
Sasszem SE
Klock Ferenc
1962
Sasszem SE
Vágó János Győző
1973
Polgárdi Lövészklub
Chantal Karrer
1953
Fókusz Lövészklub
Lakatos Lajos
1973
Fókusz Lövészklub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Nagy Gábor
1974
Fókusz Lövészklub
Nyámádi Milán
1990
Fókusz Lövészklub
Siklósy Ádám
1986
Fókusz Lövészklub
Szuetta András
1976
Fókusz Lövészklub
Szász Csaba
1970
Fókusz Lövészklub
Várdai Attila
1970
Fókusz Lövészklub
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Leposa József
1969
Fókusz Lövészklub
Korepanov Alekszej
1971
Tordas SE
Butenkov Attila
1969
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klock Barnabás 1990. Sasszem SE 168,0 0 I. osztály
2 Klock Ferenc 1962. Sasszem SE 166,0 0 I. osztály
3 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 166,0 0 I. osztály
4 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 160,0 0 I. osztály
5 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 159,0 0 I. osztály
6 Butenkov Attila 1969. Gárdonyi Sportlövő Klub 158,0 0 I. osztály
7 Szuetta András 1976. Fókusz Lövészklub 155,0 0 I. osztály
8 Korepanov Alekszej 1971. Tordas SE 152,0 0 I. osztály
9 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 152,0 0 I. osztály
10 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 151,0 0 I. osztály
11 Kazó Zsolt 1970. Fókusz Lövészklub 148,0 0 II. osztály
12 Szender Krisztián 1977. Polgárdi Lövészklub 147,0 0 II. osztály
13 Tuboly Zoltán 1964. Polgárdi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
14 Várdai Attila 1970. Fókusz Lövészklub 130,0 0 II. osztály
15 Leposa József 1969. Fókusz Lövészklub 115,0 0 IV. osztály
16 Lakatos Lajos 1973. Fókusz Lövészklub 112,0 0 -
17 Vágó János Győző 1973. Polgárdi Lövészklub 90,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Bera Pál
1957
Polgárdi Lövészklub
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Könczöl István
1949
Polgárdi Lövészklub
Pálfi László
1949
Polgárdi Lövészklub
Güttel László
1946
Győri Polgári LE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Klock Ferenc
1962
Sasszem SE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Bera Pál
1957
Polgárdi Lövészklub
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 176,0 0 I. osztály
2 Güttel László 1946. Győri Polgári LE 172,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 171,0 0 I. osztály
4 Klock Ferenc 1962. Sasszem SE 166,0 0 I. osztály
5 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
6 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 162,0 0 I. osztály
7 Bera Pál 1957. Polgárdi Lövészklub 155,0 0 I. osztály
8 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 139,0 0 II. osztály
9 Farkas László 1950. Alba Volán SC 85,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély