VAMAV Gyöngyös Kupa II.

Versenyengedély szám
270/B-06/24/2022
A verseny szervezője
VAMAV LSK
A verseny helyszíne
3200 Gyöngyös Gyártelep utca 1.
A verseny kezdete
2022-06-26
A verseny vége
2022-07-14
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéni 1500 Ft csapat 1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Molnár Ádám
1981
VAMAV LSK
Sipos Zoltán
1978
VAMAV LSK
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Tóth Tamás
1971
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Gedei Zoltán Péter
1973
VAMAV LSK
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Major Gyula dr
1969
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Kotai Mihály
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Berzsenyi Dániel
1965
VAMAV LSK
Csapatok
KLSK "A"
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV I.
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 193,0 3 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 186,0 10 I. osztály
3 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 186,0 4 I. osztály
4 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 186,0 3 I. osztály
5 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 185,0 3 I. osztály
6 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 185,0 3 I. osztály
7 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 183,0 2 I. osztály
8 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 181,0 4 I. osztály
9 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 181,0 0 I. osztály
10 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 180,0 4 I. osztály
11 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 180,0 2 I. osztály
12 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 175,0 0 I. osztály
13 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 172,0 0 I. osztály
14 Horváth Zsombor Ákos 2001. VAMAV LSK 166,0 0 I. osztály
15 Szőllősi Lénárd 1976. VAMAV LSK 157,0 0 I. osztály
16 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 155,0 0 I. osztály
17 Kotai Mihály 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 140,0 0 II. osztály
18 Molnár Ádám 1981. VAMAV LSK 138,0 0 II. osztály
19 Berzsenyi Dániel 1965. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
20 Sipos Zoltán 1978. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
21 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 119,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV I. VAMAV 564,0 16
2 KLSK "A" Káli 549,0 7
3 VAMAV II. VAMAV 528,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Balázs Attila
1976
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Molnár Ádám
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Tóth Tamás
1971
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Sipos Zoltán
1978
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Kotai Mihály
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Berzsenyi Dániel
1965
VAMAV LSK
Csapatok
KLSK "B"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 190,0 4 I. osztály
2 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 184,0 0 I. osztály
3 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 182,0 1 I. osztály
4 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 180,0 2 I. osztály
5 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 180,0 0 I. osztály
6 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 179,0 3 I. osztály
7 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 179,0 3 I. osztály
8 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 179,0 3 I. osztály
9 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 176,0 0 I. osztály
10 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 174,0 0 I. osztály
11 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 172,0 0 I. osztály
12 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 172,0 0 I. osztály
13 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 172,0 0 I. osztály
14 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 157,0 0 I. osztály
15 Kotai Mihály 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 147,0 0 II. osztály
16 Molnár Ádám 1981. VAMAV LSK 138,0 0 II. osztály
17 Berzsenyi Dániel 1965. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
18 Balázs Attila 1976. VAMAV LSK 135,0 0 II. osztály
19 Sipos Zoltán 1978. VAMAV LSK 134,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV I. VAMAV 543,0 7
2 KLSK "B" Káli 543,0 3
3 VAMAV II. VAMAV 528,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 257,0 0 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 256,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Sárkány Dénes dr
1958
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 274,0 0 I. osztály
2 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 251,0 0 II. osztály
3 Sárkány Dénes dr 1958. VAMAV LSK 246,0 0 II. osztály
4 Farkas Tamás 1978. VAMAV LSK 238,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély