C96 Rapid II.oszt minősítő verseny

Versenyengedély szám
274/Sz-07/02/2022
A verseny szervezője
C-96 Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1087 Budapest Kőbányai u. 19. Club Diana Lőtér
A verseny kezdete
2022-07-02
A verseny vége
2022-07-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000,-/Divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Garamvölgyi Tamás
1966
C-96 Lövész Sportegyesület
Cieleszky Richárd
1967
C-96 Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
C-96 Lövész Sportegyesület
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Váradi István
1975
C-96 Lövész Sportegyesület
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Krisztián
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piróth Gyula
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóbiás Béla Mátyás
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vig István
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Váradi István 1975. Technikai Sportok Klubja 56,0 0 III. osztály
3 Cieleszky Richárd 1967. C-96 Lövész Sportegyesület 45,0 0 III. osztály
4 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 43,0 0 III. osztály
5 Garamvölgyi Tamás 1966. C-96 Lövész Sportegyesület 41,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Halasi József Tibor
1969
Technikai Sportok Klubja
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kassai Gábor József
1984
Technikai Sportok Klubja
Seidner Dávid
1996
Technikai Sportok Klubja
Berényi Péter
1946
C-96 Lövész Sportegyesület
Bognár Katalin dr
1958
C-96 Lövész Sportegyesület
Cieleszky Richárd
1967
C-96 Lövész Sportegyesület
Csáki Attila dr
1964
C-96 Lövész Sportegyesület
Garamvölgyi Tamás
1966
C-96 Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
C-96 Lövész Sportegyesület
Rudas László dr.
1951
C-96 Lövész Sportegyesület
Imre Győző
1977
Technikai Sportok Klubja
Kovács Ferenc
1975
Technikai Sportok Klubja
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Mikó Zoltán
1976
Technikai Sportok Klubja
Nagy József
1961
Technikai Sportok Klubja
Králik István
1969
Protective Force LSE
Kalmár Dávid
1978
Protective Force LSE
Koczka István Ferenc
1964
Protective Force LSE
Ladomérszky Zsolt
1967
Protective Force LSE
Kutas László
1954
Protective Force LSE
Szogolovszkij Viktor
1960
Protective Force LSE
Valentin Dániel dr
1964
Protective Force LSE
Váradi István
1975
C-96 Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Köntös György Tamás
1950
Technikai Sportok Klubja
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Krisztián
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piróth Gyula
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóbiás Béla Mátyás
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vig István
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Mikó Zoltán 1976. Technikai Sportok Klubja 77,0 0 II. osztály
3 Seidner Dávid 1996. Technikai Sportok Klubja 66,0 0 II. osztály
4 Váradi István 1975. Technikai Sportok Klubja 58,0 0 III. osztály
5 Imre Győző 1977. Technikai Sportok Klubja 57,0 0 III. osztály
6 Sárközy Károly 1999. Technikai Sportok Klubja 57,0 0 III. osztály
7 Berényi Péter 1946. C-96 Lövész Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
8 Bognár Katalin dr 1958. C-96 Lövész Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
9 Cieleszky Richárd 1967. C-96 Lövész Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
10 Kalmár Dávid 1978. Protective Force LSE 53,0 0 III. osztály
11 Garamvölgyi Tamás 1966. C-96 Lövész Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
12 Koczka István Ferenc 1964. Protective Force LSE 42,0 0 III. osztály
13 Köntös György Tamás 1950. Technikai Sportok Klubja 39,0 0 IV. osztály
14 Valentin Dániel dr 1964. Protective Force LSE 38,0 0 IV. osztály
15 Kutas László 1954. Protective Force LSE 37,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Krisztián
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piróth Gyula
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóbiás Béla Mátyás
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vig István
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kassai Gábor József
1984
Technikai Sportok Klubja
Hidvégi Győző
1948
C-96 Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Köntös György Tamás
1950
Technikai Sportok Klubja
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Krisztián
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piróth Gyula
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóbiás Béla Mátyás
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vig István
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Sárközy Károly 1999. Technikai Sportok Klubja 42,0 0 III. osztály
3 Hidvégi Győző 1948. C-96 Lövész Sportegyesület 42,0 0 III. osztály
4 Farkas József 1961. Technikai Sportok Klubja 40,0 0 III. osztály
5 Köntös György Tamás 1950. Technikai Sportok Klubja 39,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély