Csornai Csata Emlékverseny (minősítő)

Versenyengedély szám
279/B-08/18/2022
A verseny szervezője
Csornai Polgári Lövész SE
A verseny helyszíne
Csorna, Botond u. 1. PLSE Lőtér
A verseny kezdete
2022-08-21
A verseny vége
2022-11-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
versenyszámonként 2.000,-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Budai István
1982
Csornai Polgári Lövész SE
Cseh János
1953
Csornai Polgári Lövész SE
Dombos Miklós
1965
Csornai Polgári Lövész SE
Finta László
1961
Csornai Polgári Lövész SE
Horváth Mátyás
1957
Csornai Polgári Lövész SE
Horváth Tibor
1959
Csornai Polgári Lövész SE
Kovacsity Igor
2008
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb Bence
1996
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb János
1970
Csornai Polgári Lövész SE
Németh István János
1961
Csornai Polgári Lövész SE
Szabó Szabolcs
1969
Csornai Polgári Lövész SE
Zólyomi Tamás dr
1961
Csornai Polgári Lövész SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dombos Miklós 1965. Csornai Polgári Lövész SE 263,0 0 I. osztály
2 Cseh János 1953. Csornai Polgári Lövész SE 260,0 0 I. osztály
3 Finta László 1961. Csornai Polgári Lövész SE 259,0 0 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. Csornai Polgári Lövész SE 258,0 0 I. osztály
5 Horváth Mátyás 1957. Csornai Polgári Lövész SE 257,0 0 I. osztály
6 Lieb Bence 1996. Csornai Polgári Lövész SE 256,0 0 I. osztály
7 Németh István János 1961. Csornai Polgári Lövész SE 253,0 0 I. osztály
8 Lieb János 1970. Csornai Polgári Lövész SE 252,0 0 I. osztály
9 Szabó Szabolcs 1969. Csornai Polgári Lövész SE 251,0 0 I. osztály
10 Zólyomi Tamás dr 1961. Csornai Polgári Lövész SE 250,0 0 I. osztály
11 Kovacsity Igor 2008. Csornai Polgári Lövész SE 242,0 0 II. osztály
12 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 241,0 0 II. osztály
13 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 240,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Budai István
1982
Csornai Polgári Lövész SE
Cseh János
1953
Csornai Polgári Lövész SE
Dombos Miklós
1965
Csornai Polgári Lövész SE
Finta László
1961
Csornai Polgári Lövész SE
Horváth Mátyás
1957
Csornai Polgári Lövész SE
Horváth Tibor
1959
Csornai Polgári Lövész SE
Kovacsity Igor
2008
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb Bence
1996
Csornai Polgári Lövész SE
Lieb János
1970
Csornai Polgári Lövész SE
Németh István János
1961
Csornai Polgári Lövész SE
Szabó Szabolcs
1969
Csornai Polgári Lövész SE
Zólyomi Tamás dr
1961
Csornai Polgári Lövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 185,0 0 I. osztály
2 Lieb Bence 1996. Csornai Polgári Lövész SE 174,0 0 I. osztály
3 Budai István 1982. Csornai Polgári Lövész SE 173,0 0 I. osztály
4 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 172,0 0 I. osztály
5 Lieb János 1970. Csornai Polgári Lövész SE 169,0 0 I. osztály
6 Dombos Miklós 1965. Csornai Polgári Lövész SE 163,0 0 I. osztály
7 Finta László 1961. Csornai Polgári Lövész SE 162,0 0 I. osztály
8 Cseh János 1953. Csornai Polgári Lövész SE 161,0 0 I. osztály
9 Szabó Szabolcs 1969. Csornai Polgári Lövész SE 160,0 0 I. osztály
10 Németh István János 1961. Csornai Polgári Lövész SE 159,0 0 I. osztály
11 Horváth Mátyás 1957. Csornai Polgári Lövész SE 158,0 0 I. osztály
12 Horváth Tibor 1959. Csornai Polgári Lövész SE 157,0 0 I. osztály
13 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 155,0 0 I. osztály
14 Zólyomi Tamás dr 1961. Csornai Polgári Lövész SE 155,0 0 I. osztály
15 Budai István 1982. Csornai Polgári Lövész SE 153,0 0 I. osztály
16 Kovacsity Igor 2008. Csornai Polgári Lövész SE 150,0 0 I. osztály
17 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély