Kőfejtő Kupa

Versenyengedély szám
280/B-08/19/2022
A verseny szervezője
Fertőrákosi Lövészklub
A verseny helyszíne
Fertőrákos Felsőszikla sor
A verseny kezdete
2022-08-27
A verseny vége
2022-08-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 175,0 0 Aranyjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 174,0 0 Aranyjelvény
3 Bittmann Teréz 2006. Lövész Klub Zirc Egyesület 170,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 183,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 162,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 171,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Zoltán
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Zoltán 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 155,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 174,0 0 II. osztály
2 Ottlecz Károly 1954. Szent László Lövészklub 173,0 0 II. osztály
3 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 169,0 0 III. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 164,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Fülöp András
1985
Kisalföldi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 183,0 0 II. osztály
2 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 181,0 0 II. osztály
3 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 180,0 0 II. osztály
4 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 178,0 0 III. osztály
5 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 161,0 0 IV. osztály
6 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 152,0 0 -
7 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 146,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 169,0 0 Aranyjelvény
2 Bittmann Teréz 2006. Lövész Klub Zirc Egyesület 168,0 0 Aranyjelvény
3 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 127,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 142,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Zoltán
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 124,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Zoltán
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 166,0 0 Aranyjelvény
2 Bittmann Zoltán 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 99,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 153,0 0 III. osztály
2 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 150,0 0 IV. osztály
3 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 120,0 0 -
4 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 95,0 0 -
5 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 87,0 0 -
6 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 70,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 187,0 0 I. osztály
2 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 177,0 0 I. osztály
3 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 124,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Dobróka Péter
1979
Fertőrákosi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Gosztola Imre
1963
Fertőrákosi Lövészklub
Kertész István
1966
Fertőrákosi Lövészklub
Kránitz László
1965
Fertőrákosi Lövészklub
Magyar Csaba
1974
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Bagi István Imre
1962
Lövész Klub Zirc Egyesület
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Fülöp András
1985
Kisalföldi Lövészklub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Pap Gábor
1987
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 176,0 0 I. osztály
2 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 166,0 0 I. osztály
3 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 165,0 0 I. osztály
4 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 164,0 0 I. osztály
5 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 157,0 0 I. osztály
6 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 154,0 0 I. osztály
7 Pap Gábor 1987. Bázis Sportlövész Egyesület 143,0 0 II. osztály
8 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
9 Bagi István Imre 1962. Lövész Klub Zirc Egyesület 127,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
2 Ottlecz Károly 1954. Szent László Lövészklub 180,0 0 I. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 172,0 0 I. osztály
4 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 208,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dobróka Péter
1979
Fertőrákosi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Gosztola Imre
1963
Fertőrákosi Lövészklub
Kránitz László
1965
Fertőrákosi Lövészklub
Magyar Csaba
1974
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Bagi István Imre
1962
Lövész Klub Zirc Egyesület
Fülöp András
1985
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 241,0 0 II. osztály
2 Bagi István Imre 1962. Lövész Klub Zirc Egyesület 223,0 0 II. osztály
3 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 221,0 0 II. osztály
4 Fülöp András 1985. Kisalföldi Lövészklub 220,0 0 II. osztály
5 Gosztola Imre 1963. Fertőrákosi Lövészklub 217,0 4 II. osztály
6 Kránitz László 1965. Fertőrákosi Lövészklub 217,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 236,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 211,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Ákos
2007
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 285,0 0 I. osztály
2 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 284,0 0 I. osztály
3 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 254,0 5 II. osztály
4 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 254,0 0 II. osztály
5 Soós Ákos 2007. Fertőrákosi Lövészklub 222,0 0 III. osztály
6 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 197,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély