Augusztusi SAS verseny Bel SE

Versenyengedély szám
285/Sz-08/03/2022

BelSE augusztusi SAS versenye Gyálon.

50-60 lövés, ezért I. osztályú minősítés is szerezhető rajta.

Mindenkit megkérek, hogy a http://belse.hu/reg/reg220813.php oldalon IS regisztráljon a SVIR mellett.

 

Bel

A verseny szervezője
BEL SE
A verseny helyszíne
Gemini lőtér Gyál, Patak u. 1
A verseny kezdete
2022-08-12
A verseny vége
2022-08-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
5000 Ft első fegyver, +2000 Ft további fegyver; hölgyeknek és junioroknak félár
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Belme Attila
1975
BEL SE
Racsits Bence
1999
BEL SE
Szabó Gabriella
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Juhász György András
1989
Jászfelsőszentgyörgy LK
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 94,0 0 I. osztály
3 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 71,0 0 II. osztály
4 Belme Attila 1975. BEL SE 66,0 0 II. osztály
5 Racsits Bence 1999. BEL SE 63,0 0 II. osztály
6 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
7 Juhász György András 1989. Jászfelsőszentgyörgy LK 58,0 0 III. osztály
8 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
9 Tóth Andrea 1979. Budapesti Rendészeti SE 57,0 0 III. osztály
10 Szabó Gabriella 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 26,0 0 IV. osztály

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Csak pisztoly kaliber!

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Takács Máté
2004
Dunaújvárosi LSE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 57,0 0 III. osztály
3 Nagy Gábor 1946. Outdoor Marketing SE. 49,0 0 III. osztály
4 Takács Máté 2004. Dunaújvárosi LSE 47,0 0 III. osztály