SKEET EB-VB Válogató

Versenyengedély szám
284/K-07/03/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2375 Tatárszentgyörgy, Sarlóspuszta 1.
A verseny kezdete
2022-07-30
A verseny vége
2022-07-31
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
125/16.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Kári József
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 102,0 0 III. osztály
2 Kári József 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 99,0 0 III. osztály
3 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 III. osztály
4 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 97,0 0 III. osztály
5 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 94,0 0 III. osztály
6 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 86,0 0 IV. osztály
7 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 85,0 0 IV. osztály
8 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 83,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 92,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély