Minősítő verseny Honfoglalás

Versenyengedély szám
297/B-09/16/2022
A verseny szervezője
Honfoglalás LLK
A verseny helyszíne
Jászberény, Hábencius lőtérpark
A verseny kezdete
2022-09-17
A verseny vége
2022-09-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bistei Endre Tamás
1962
Honfoglalás LLK
Fekete Gyula
1983
Honfoglalás LLK
Katona László
1969
Honfoglalás LLK
Árvai János
1972
Honfoglalás LLK
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Árvai János 1972. Honfoglalás LLK 83,0 0 II. osztály
2 Katona László 1969. Honfoglalás LLK 77,0 0 II. osztály
3 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 75,0 0 II. osztály
4 Fekete Gyula 1983. Honfoglalás LLK 72,0 0 II. osztály
5 Beke Ödön Csaba 1981. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 72,0 0 II. osztály
6 Ficzere Ádám Gergő 1982. Üllői Lövészklub 71,0 0 II. osztály
7 Bistei Endre Tamás 1962. Honfoglalás LLK 68,0 0 II. osztály
8 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bistei Endre Tamás
1962
Honfoglalás LLK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Fekete Gyula
1983
Honfoglalás LLK
Katona László
1969
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Dániel Richárd
1969
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 245,0 0 I. osztály
2 Katona László 1969. Honfoglalás LLK 240,0 0 II. osztály
3 Dániel Richárd 1969. Hatvani Vasutas Lövészklub 238,0 0 II. osztály
4 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 233,0 0 II. osztály
5 Mágó Mihály 1959. Honfoglalás LLK 232,0 0 II. osztály
6 Fekete Gyula 1983. Honfoglalás LLK 228,0 0 II. osztály
7 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 225,0 0 II. osztály
8 Bistei Endre Tamás 1962. Honfoglalás LLK 220,0 0 II. osztály
9 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 219,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bistei Endre Tamás
1962
Honfoglalás LLK
Bánfi Zsolt
1970
Honfoglalás LLK
Dobos Sándor
1978
Honfoglalás LLK
Farkas Zsolt
1981
Honfoglalás LLK
Fekete Gyula
1983
Honfoglalás LLK
Frühwirth András
1982
Honfoglalás LLK
Frühwirth Péter
1974
Honfoglalás LLK
Gerencsér József Balázs
1981
Honfoglalás LLK
Katona László
1969
Honfoglalás LLK
Koltai Gergely
1983
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Péter Gyula
1972
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szabó Zoltán
1969
Honfoglalás LLK
Szlovák Zsolt
1976
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Tavman Mustafa Ogvzman
1981
Honfoglalás LLK
Tóth András
1988
Honfoglalás LLK
Török Tibor
1961
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Kéri István dr
1985
Honfoglalás LLK
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Ficzere Ádám Gergő
1982
Üllői Lövészklub
Szottfried Csaba
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csepela Richárd
1981
Hatvani Vasutas Lövészklub
Erdei Sándor László dr
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Koszora Szabolcs
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Mzaik Haiszám
1960
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bártfai Csaba
1971
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fekete Gyula 1983. Honfoglalás LLK 93,0 0 I. osztály
2 Szlovák Zsolt 1976. Honfoglalás LLK 91,0 0 I. osztály
3 Koltai Gergely 1983. Honfoglalás LLK 89,0 0 I. osztály
4 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 87,0 0 I. osztály
5 Ficzere Ádám Gergő 1982. Üllői Lövészklub 84,0 0 I. osztály
6 Frühwirth András 1982. Honfoglalás LLK 83,0 0 I. osztály
7 Bistei Endre Tamás 1962. Honfoglalás LLK 82,0 0 I. osztály
8 Koszora Szabolcs 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 81,0 0 I. osztály
9 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 80,0 0 I. osztály
10 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
11 Bánfi Zsolt 1970. Honfoglalás LLK 79,0 0 I. osztály
12 Frühwirth Péter 1974. Honfoglalás LLK 78,0 0 I. osztály
13 Szottfried Csaba 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 78,0 0 I. osztály
14 Bártfai Csaba 1971. COLT PLE 77,0 0 I. osztály
15 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 76,0 0 I. osztály
16 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 75,0 0 I. osztály
17 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 75,0 0 I. osztály
18 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 74,0 0 I. osztály
19 Farkas Zsolt 1981. Honfoglalás LLK 74,0 0 I. osztály
20 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 74,0 0 I. osztály
21 Mzaik Haiszám 1960. Hatvani Vasutas Lövészklub 72,0 0 I. osztály
22 Török Tibor 1961. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
23 Beke Ödön Csaba 1981. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 69,0 0 I. osztály
24 Gerencsér József Balázs 1981. Honfoglalás LLK 68,0 0 I. osztály
25 Péter Gyula 1972. Honfoglalás LLK 66,0 0 I. osztály
26 Csepela Richárd 1981. Hatvani Vasutas Lövészklub 66,0 0 I. osztály
27 Katona László 1969. Honfoglalás LLK 65,0 0 I. osztály
28 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 65,0 0 I. osztály
29 Dobos Sándor 1978. Honfoglalás LLK 63,0 0 II. osztály
30 Kéri István dr 1985. Honfoglalás LLK 63,0 0 II. osztály
31 Tavman Mustafa Ogvzman 1981. Honfoglalás LLK 62,0 0 II. osztály
32 Tóth András 1988. Honfoglalás LLK 62,0 0 II. osztály
33 Erdei Sándor László dr 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 62,0 0 II. osztály
34 Szabó Zoltán 1969. Honfoglalás LLK 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bistei Endre Tamás
1962
Honfoglalás LLK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Fekete Gyula
1983
Honfoglalás LLK
Katona László
1969
Honfoglalás LLK
Kiss Gábor György
1978
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Mágó Mihály
1959
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Szőke Miklós
1980
Honfoglalás LLK
Tóth József
1957
Honfoglalás LLK
Vécsi János
1973
Honfoglalás LLK
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Sallai Zoltán
1972
Üllői Lövészklub
Mzaik Haiszám
1960
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bártfai Csaba
1971
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bistei Endre Tamás 1962. Honfoglalás LLK 88,0 0 I. osztály
2 Mágó Mihály 1959. Honfoglalás LLK 85,0 0 I. osztály
3 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 82,0 0 I. osztály
4 Fekete Gyula 1983. Honfoglalás LLK 81,0 0 I. osztály
5 Beke Ödön Csaba 1981. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 78,0 0 I. osztály
6 Mzaik Haiszám 1960. Hatvani Vasutas Lövészklub 77,0 0 I. osztály
7 Kiss Gábor György 1978. Honfoglalás LLK 76,0 0 I. osztály
8 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 75,0 0 I. osztály
9 Katona László 1969. Honfoglalás LLK 74,0 0 I. osztály
10 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 72,0 0 I. osztály
11 Vécsi János 1973. Honfoglalás LLK 71,0 0 I. osztály
12 Szőke Miklós 1980. Honfoglalás LLK 68,0 0 I. osztály
13 Tóth József 1957. Honfoglalás LLK 68,0 0 I. osztály
14 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 66,0 0 I. osztály
15 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 65,0 0 I. osztály
16 Sallai Zoltán 1972. Üllői Lövészklub 63,0 0 II. osztály
17 Bártfai Csaba 1971. COLT PLE 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély