MSSZ Országos Bajnoksága 2022. Szituációs Szakág Steel Challenge

Versenyengedély szám
317/ASz-10/05/2022

Tisztelt Sporttársak!

Kérjük hogy a regisztrációt itt is tegyék meg: 

https://practiscore.com/mssz-steel-ob-2022/register .

 

A verseny szervezője
BEL SE
A verseny helyszíne
Gemini lőtér Gyál, Patak u. 1
A verseny kezdete
2022-10-08
A verseny vége
2022-10-08
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000 Ft/fő/ 1. divízió, +2000 Ft minden további divízió. Hölgyeknek és junioroknak félár.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

1. 31 sportpisztoly fegyverág, Nyílt peremgyújtású maroklőfegyver divízió: Bármilyen peremgyújtású (.22 kaliberű) öntöltő pisztoly vagy revolver. Irányzékkorlátozás nélkül.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maglódi Norbert
2004
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Maglódi Norbert 2004. JP TEAM Sportlövész Egyesület 98,0 0 I. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 I. osztály
4 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 86,0 0 I. osztály
5 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 59,0 0 III. osztály
7 Köteles László dr 1958. Sárospataki Elektromos SE 54,0 0 III. osztály
8 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 46,0 0 III. osztály
9 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 34,0 0 IV. osztály
10 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

2. 32 központi gyújtású pisztoly fegyverág, Gyári öntöltő maroklőfegyver divízió: Minimum 9 mm, maximum .45 kaliberű, DA vagy DAO, illetve STRIKER FIRED (Glock jellegű) gyári kivitelű maroklőfegyver. Két kivételtől eltekintve módosítást a fegyveren végrehajtani tilos. Az engedélyezett módosítások a markolat burkolathéjának cseréje, illetve az irányzék más (mechanikus zárt vagy nyílt) irányzékkal való cseréje. Minden felszerelésnek a mindennapi használatra alkalmasnak kell lennie.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Vermes Gábor
1990
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Wittinger Gábor Alex
1979
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittinger Gábor Alex 1979. Pontlövész SE 100,0 0 I. osztály
2 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 I. osztály
4 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 75,0 0 II. osztály
5 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 68,0 0 II. osztály
6 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
7 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 54,0 0 III. osztály
8 Vermes Gábor 1990. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 53,0 0 III. osztály
9 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 17,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

3. 32. központi gyújtású pisztoly fegyverág, Standard öntöltő maroklőfegyver divízió Minimum 9 mm, maximum .45 kaliberű maroklőfegyver, amelyen csak mechanikus zárt vagy nyílt irányzék használhatót. A cső és a szán átfúrása, valamint kompenzátor használata nem engedélyezett. A fegyvernek készenléti helyzetben bele kell férnie egy 225 mm x 150 mm belső kerületű 45 mm magasságú dobozba (tűréshatár + 1 mm, – 0 mm), öntöltők esetén egy üres tárat kell a fegyverbe helyezni. Minden használni szándékozott tárnak szintén meg kell felelnie a fegyver méretének az ellenőrzése alkalmával.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maglódi Attila
1972
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Szántó Tilda
2003
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Szabadi Miklós
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Danázs Árpád
1978
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Szabó József
1971
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Wittinger Gábor Alex
1979
Pontlövész SE
Nagy Viktor
1984
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 I. osztály
3 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 81,0 0 I. osztály
4 Wittinger Gábor Alex 1979. Pontlövész SE 78,0 0 II. osztály
5 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
6 Maglódi Attila 1972. JP TEAM Sportlövész Egyesület 64,0 0 II. osztály
7 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 59,0 0 III. osztály
8 Nagy Viktor 1984. Magyar Rendőr Szituációs LE 57,0 0 III. osztály
9 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 56,0 0 III. osztály
10 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 47,0 0 III. osztály
11 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 47,0 0 III. osztály
12 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 45,0 0 III. osztály
13 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 44,0 0 III. osztály
14 Szántó Tilda 2003. Dunaújvárosi LSE 30,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

4. 33. Ismétlő rendszerű sörétes puska divízió: 12-es kaliberű maximum 89 mm hüvelyhosszú, bármilyen ismétlő (pumpás) rendszerű sörétes puska, csak mechanikus zárt vagy nyílt irányzék használható, kompenzátor nélkül.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Belme Attila György
1975
BEL SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Kerti Gábor
1989
Debrecen Városi LE
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 92,0 0 I. osztály
3 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 91,0 0 I. osztály
4 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 90,0 0 I. osztály
5 Belme Attila 1975. BEL SE 86,0 0 I. osztály
6 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 79,0 0 II. osztály
7 Köteles László dr 1958. Sárospataki Elektromos SE 64,0 0 II. osztály
8 Kerti Gábor 1989. Debrecen Városi LE 58,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

5. 33. Nyílt öntöltő sörétes puska divízió 12-es kaliberű maximum 89 mm hüvelyhosszú, bármilyen öntöltő sörétes puska, irányzékkorlátozás nélkül. Kevesebb mint 8-8 fő nevező esetén a sörétes puska divíziók összevonásra kerülnek.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kerti Gábor
1989
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 97,0 0 I. osztály
3 Köteles László dr 1958. Sárospataki Elektromos SE 82,0 0 I. osztály
4 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 82,0 0 I. osztály
5 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 79,0 0 II. osztály
6 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 66,0 0 II. osztály
7 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 65,0 0 II. osztály
8 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

6. 34 kiskaliberű puska fegyverág, nyílt kiskaliberű puska divízió: Bármilyen öntöltő vagy ismétlő rendszerű, peremgyújtású (.22 kaliberű) vagy .17 HMR kaliberű válltámasszal szerelt lőfegyver irányzékkorlátozás nélkül.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maglódi Norbert
2004
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Maglódiné Tóth E Szilvia
1975
JP TEAM Sportlövész Egyesület
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Belme Attila György
1975
BEL SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maglódi Norbert 2004. JP TEAM Sportlövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 79,0 0 II. osztály
3 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 78,0 0 II. osztály
4 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 75,0 0 II. osztály
5 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 75,0 0 II. osztály
6 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
7 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
8 Maglódiné Tóth E Szilvia 1975. JP TEAM Sportlövész Egyesület 68,0 0 II. osztály
9 Köteles László dr 1958. Sárospataki Elektromos SE 68,0 0 II. osztály
10 Belme Attila 1975. BEL SE 46,0 0 III. osztály
11 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 37,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

7. 35. nagyöbű puska fegyverág, Nyílt pisztolykaliberű puska divízió: Bármilyen öntöltő, vagy ismétlő rendszerű, pisztoly kaliberű válltámasszal szerelt lőfegyver. Irányzékkorlátozás nélkül (fémcélra 7.62 x 25, és minden ennél nagyobb áthatolóképességű lőszer tiltott) Kevesebb mint 8 fő induló esetén Országos Bajnoki cím nem szerezhető, kevesebb mint 4 fő induló esetén minősítés nem szerezhető.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kiss Gyula
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 99,0 0 I. osztály
3 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 95,0 0 I. osztály
4 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 87,0 0 I. osztály
5 Kiss Gyula 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 84,0 0 I. osztály
6 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 84,0 0 I. osztály
7 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 83,0 0 I. osztály
8 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 72,0 0 II. osztály
9 Köteles László dr 1958. Sárospataki Elektromos SE 67,0 0 II. osztály
10 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
11 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
12 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 III. osztály
13 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
14 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 53,0 0 III. osztály
15 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 52,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély