Nógrád Kupa

Versenyengedély szám
315/B-09/24/2022
A verseny szervezője
Nógrádi Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Szügy, a Szügy Lövészklub Lőtere
A verseny kezdete
2022-09-10
A verseny vége
2022-09-10
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 1000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Arnold István
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Babcsa József
1950
Palóc Sportlövő Egylet
Bús András dr
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dubiczki László
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Eszenyi Viktor
1976
Palóc Sportlövő Egylet
Faragó Zoltán
1964
Palóc Sportlövő Egylet
Holes Csaba
1972
Palóc Sportlövő Egylet
Holicza Péter
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Illés Pál
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Nándori Kázmér
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Cintia Zsuzsanna
1987
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Gábor
1960
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József ifj
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Zsombok Zoltán
1980
Palóc Sportlövő Egylet
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Bodis Pál dr.
1960
Szügyi Lövészklub
Brányik Gyula
1965
Szügyi Lövészklub
Bucsányi Péter
1978
Szügyi Lövészklub
Bódis Péter dr
1989
Szügyi Lövészklub
Csábi Gábor
1963
Szügyi Lövészklub
Dér Kálmán Gergő
1999
Szügyi Lövészklub
Déska László
1963
Szügyi Lövészklub
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Göblös Attila
1970
Szügyi Lövészklub
Gúth Sándor
1957
Szügyi Lövészklub
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Lengvári Balázs
1980
Szügyi Lövészklub
Miklián József
1960
Szügyi Lövészklub
Poloviczer Attila
1982
Szügyi Lövészklub
Pulay Gergely László
1981
Szügyi Lövészklub
Págyor Attila
1981
Szügyi Lövészklub
Pócsik Tibor
1971
Szügyi Lövészklub
Schottner János
1959
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Veres József Sándor
1963
Szügyi Lövészklub
Tóth András
1961
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Dávid
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Gábor
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Dudás Martin
1996
Szügyi Lövészklub
Fábián Csaba
1978
Szügyi Lövészklub
Kalcsó Péter
1979
Szügyi Lövészklub
Kiss László
1975
Szügyi Lövészklub
Kuris Norbert
1979
Szügyi Lövészklub
Kuris Zoltán
1982
Szügyi Lövészklub
Pásztor Szabolcs
1984
Szügyi Lövészklub
Tóth Szabolcs dr
1945
Szügyi Lövészklub
Zérczi Mátyás
1974
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 186,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 182,0 0 I. osztály
3 Schottner János 1959. Szügyi Lövészklub 174,0 0 I. osztály
4 Zsombok Zoltán 1980. Palóc Sportlövő Egylet 173,0 0 I. osztály
5 Kalcsó Péter 1979. Szügyi Lövészklub 171,0 0 I. osztály
6 Pulay Gergely László 1981. Szügyi Lövészklub 169,0 0 I. osztály
7 Tóth András 1961. Nógrádi Sportlövő Klub 169,0 0 I. osztály
8 Dudás Martin 1996. Szügyi Lövészklub 166,0 0 I. osztály
9 Tóth Dávid 1987. Nógrádi Sportlövő Klub 162,0 0 I. osztály
10 Kuris Zoltán 1982. Szügyi Lövészklub 161,0 0 I. osztály
11 Tóth Gábor 1987. Nógrádi Sportlövő Klub 160,0 0 I. osztály
12 Pásztor Szabolcs 1984. Szügyi Lövészklub 158,0 0 I. osztály
13 Fábián Csaba 1978. Szügyi Lövészklub 156,0 0 I. osztály
14 Kiss László 1975. Szügyi Lövészklub 150,0 0 I. osztály
15 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 148,0 0 II. osztály
16 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
17 Pócsik Tibor 1971. Szügyi Lövészklub 142,0 0 II. osztály
18 Dubiczki László 1969. Palóc Sportlövő Egylet 142,0 0 II. osztály
19 Págyor Attila 1981. Szügyi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
20 Holicza Péter 1969. Palóc Sportlövő Egylet 140,0 0 II. osztály
21 Bodis Pál dr. 1960. Szügyi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
22 Gúth Sándor 1957. Szügyi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
23 Zérczi Mátyás 1974. Szügyi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
24 Lengvári Balázs 1980. Szügyi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
25 Pásztor József ifj 1977. Palóc Sportlövő Egylet 138,0 0 II. osztály
26 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 137,0 0 II. osztály
27 Oszagyán Gábor 1960. Palóc Sportlövő Egylet 136,0 0 II. osztály
28 Brányik Gyula 1965. Szügyi Lövészklub 136,0 0 II. osztály
29 Eszenyi Viktor 1976. Palóc Sportlövő Egylet 136,0 0 II. osztály
30 Pásztor József 1957. Palóc Sportlövő Egylet 135,0 0 II. osztály
31 Miklián József 1960. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
32 Babcsa József 1950. Palóc Sportlövő Egylet 135,0 0 II. osztály
33 Arnold István 1969. Palóc Sportlövő Egylet 134,0 0 II. osztály
34 Oszagyán Cintia Zsuzsanna 1987. Palóc Sportlövő Egylet 133,0 0 II. osztály
35 Veres József Sándor 1963. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
36 Nándori Kázmér 1957. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
37 Bús András dr 1955. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
38 Tóth Szabolcs dr 1945. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
39 Illés Pál 1955. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Arnold István
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Babcsa József
1950
Palóc Sportlövő Egylet
Bús András dr
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dubiczki László
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Eszenyi Viktor
1976
Palóc Sportlövő Egylet
Faragó Zoltán
1964
Palóc Sportlövő Egylet
Holes Csaba
1972
Palóc Sportlövő Egylet
Holicza Péter
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Illés Pál
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Nándori Kázmér
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Cintia Zsuzsanna
1987
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Gábor
1960
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József ifj
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Zsombok Zoltán
1980
Palóc Sportlövő Egylet
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Bodis Pál dr.
1960
Szügyi Lövészklub
Brányik Gyula
1965
Szügyi Lövészklub
Bucsányi Péter
1978
Szügyi Lövészklub
Bódis Péter dr
1989
Szügyi Lövészklub
Csábi Gábor
1963
Szügyi Lövészklub
Dér Kálmán Gergő
1999
Szügyi Lövészklub
Déska László
1963
Szügyi Lövészklub
Gacsán Tibor
1964
Szügyi Lövészklub
Göblös Attila
1970
Szügyi Lövészklub
Gúth Sándor
1957
Szügyi Lövészklub
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Lengvári Balázs
1980
Szügyi Lövészklub
Miklián József
1960
Szügyi Lövészklub
Poloviczer Attila
1982
Szügyi Lövészklub
Pulay Gergely László
1981
Szügyi Lövészklub
Págyor Attila
1981
Szügyi Lövészklub
Pócsik Tibor
1971
Szügyi Lövészklub
Schottner János
1959
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Veres József Sándor
1963
Szügyi Lövészklub
Tóth András
1961
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Dávid
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Gábor
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Czigler Róbert
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Dudás Martin
1996
Szügyi Lövészklub
Fábián Csaba
1978
Szügyi Lövészklub
Kalcsó Péter
1979
Szügyi Lövészklub
Kiss László
1975
Szügyi Lövészklub
Kuris Norbert
1979
Szügyi Lövészklub
Kuris Zoltán
1982
Szügyi Lövészklub
Pásztor Szabolcs
1984
Szügyi Lövészklub
Tóth Szabolcs dr
1945
Szügyi Lövészklub
Zérczi Mátyás
1974
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 0 I. osztály
2 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 170,0 0 I. osztály
3 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 169,0 0 I. osztály
4 Tóth András 1961. Nógrádi Sportlövő Klub 165,0 0 I. osztály
5 Kuris Zoltán 1982. Szügyi Lövészklub 157,0 0 I. osztály
6 Tóth Dávid 1987. Nógrádi Sportlövő Klub 149,0 0 II. osztály
7 Lengvári Balázs 1980. Szügyi Lövészklub 149,0 0 II. osztály
8 Schottner János 1959. Szügyi Lövészklub 148,0 0 II. osztály
9 Kiss László 1975. Szügyi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
10 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 145,0 0 II. osztály
11 Holes Csaba 1972. Palóc Sportlövő Egylet 143,0 0 II. osztály
12 Holicza Péter 1969. Palóc Sportlövő Egylet 142,0 0 II. osztály
13 Tóth Gábor 1987. Nógrádi Sportlövő Klub 142,0 0 II. osztály
14 Fábián Csaba 1978. Szügyi Lövészklub 141,0 0 II. osztály
15 Czigler Róbert 1973. Salgótarjáni Sportlövő Klub 140,0 0 II. osztály
16 Bodis Pál dr. 1960. Szügyi Lövészklub 140,0 0 II. osztály
17 Kuris Norbert 1979. Szügyi Lövészklub 139,0 0 II. osztály
18 Eszenyi Viktor 1976. Palóc Sportlövő Egylet 139,0 0 II. osztály
19 Arnold István 1969. Palóc Sportlövő Egylet 139,0 0 II. osztály
20 Zsombok Zoltán 1980. Palóc Sportlövő Egylet 139,0 0 II. osztály
21 Dubiczki László 1969. Palóc Sportlövő Egylet 139,0 0 II. osztály
22 Oszagyán Gábor 1960. Palóc Sportlövő Egylet 138,0 0 II. osztály
23 Pócsik Tibor 1971. Szügyi Lövészklub 138,0 0 II. osztály
24 Pulay Gergely László 1981. Szügyi Lövészklub 137,0 0 II. osztály
25 Babcsa József 1950. Palóc Sportlövő Egylet 136,0 0 II. osztály
26 Miklián József 1960. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
27 Pásztor József ifj 1977. Palóc Sportlövő Egylet 135,0 0 II. osztály
28 Dudás Martin 1996. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
29 Gúth Sándor 1957. Szügyi Lövészklub 135,0 0 II. osztály
30 Oszagyán Cintia Zsuzsanna 1987. Palóc Sportlövő Egylet 134,0 0 II. osztály
31 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
32 Zérczi Mátyás 1974. Szügyi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
33 Págyor Attila 1981. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
34 Kalcsó Péter 1979. Szügyi Lövészklub 133,0 0 II. osztály
35 Illés Pál 1955. Palóc Sportlövő Egylet 133,0 0 II. osztály
36 Nándori Kázmér 1957. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
37 Bús András dr 1955. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
38 Veres József Sándor 1963. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
39 Brányik Gyula 1965. Szügyi Lövészklub 132,0 0 II. osztály
40 Pásztor József 1957. Palóc Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
41 Tóth Szabolcs dr 1945. Szügyi Lövészklub 131,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély