Zuglő 20 pont 25M

Versenyengedély szám
331/B-09/29/2022
A verseny szervezője
Zuglő Klub SLE
A verseny helyszíne
1201 Budapest, Torontál u. 1. (Zuglő KSE)
A verseny kezdete
2022-09-30
A verseny vége
2022-10-01
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000.- ft további divizió 1.000.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faigl Szilvia
1980
Zuglő Klub SLE
Dudik Szonja
1993
ZEN Rendészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Beke Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Bukovics István
1945
Zuglő Klub SLE
Bunás József Zoltán
1974
Zuglő Klub SLE
Deli Zoltán Péter
1974
Zuglő Klub SLE
Dostál József
1950
Zuglő Klub SLE
Farkas Róbert
1974
Zuglő Klub SLE
Kárpáti Péter
1977
Zuglő Klub SLE
Nagy István Péter dr
1959
Zuglő Klub SLE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Somlai Péter
1940
Zuglő Klub SLE
Szabó Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Tanai Péter
1967
Zuglő Klub SLE
Óvári Bálint
1975
Zuglő Klub SLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Háda Kornél László
1983
Debreceni Rendőr SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Sántha Albert
1964
BKV TTE
Fejes Tamás Dénes
1992
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szalay Kálmán Tibor
1975
Csikóvári Para Sport Egyesület
Varga Zoltán
1981
Csikóvári Para Sport Egyesület
Ványi Ákos Árpád
1973
Csikóvári Para Sport Egyesület
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Tőzsér Dániel dr
1973
Fővárosi Pénzügyőr LK
Ördög István
1989
Fővárosi Pénzügyőr LK
Csajbók Róbert
2007
Zuglő Klub SLE
Varsa László
1965
Zuglő Klub SLE
Pokorny Zoltán
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 182,0 0 I. osztály
2 Háda Kornél László 1983. Debreceni Rendőr SE 172,0 0 I. osztály
3 Varsa László 1965. Zuglő Klub SLE 162,0 0 I. osztály
4 Pokorny Zoltán 1987. Budafoki Mesterlövész SE 160,0 0 I. osztály
5 Sántha Albert 1964. BKV TTE 159,0 0 I. osztály
6 Ördög István 1989. Fővárosi Pénzügyőr LK 159,0 0 I. osztály
7 Fejes Tamás Dénes 1992. Csikóvári Para Sport Egyesület 158,0 0 I. osztály
8 Szalay Kálmán Tibor 1975. Csikóvári Para Sport Egyesület 153,0 0 I. osztály
9 Deli Zoltán Péter 1974. Zuglő Klub SLE 153,0 0 I. osztály
10 Szabó Zoltán 1973. Zuglő Klub SLE 152,0 0 I. osztály
11 Bunás József Zoltán 1974. Zuglő Klub SLE 152,0 0 I. osztály
12 Beke Zoltán 1973. Zuglő Klub SLE 150,0 0 I. osztály
13 Ványi Ákos Árpád 1973. Csikóvári Para Sport Egyesület 140,0 0 II. osztály
14 Tőzsér Dániel dr 1973. Fővárosi Pénzügyőr LK 140,0 0 II. osztály
15 Varga Zoltán 1981. Csikóvári Para Sport Egyesület 137,0 0 II. osztály
16 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 121,0 0 III. osztály
17 Csajbók Róbert 2007. Zuglő Klub SLE 105,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Nagy István Péter dr
1959
Zuglő Klub SLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 0 I. osztály
2 Pintér László 1956. Fővárosi Pénzügyőr LK 169,0 0 I. osztály
3 Nagy István dr 1956. Zuglő Klub SLE 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Kis Lóránt
1943
Zuglő Klub SLE
Somlai Péter
1940
Zuglő Klub SLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kis Lóránt 1943. Zuglő Klub SLE 155,0 0 I. osztály
2 Somlai Péter 1940. Zuglő Klub SLE 153,0 0 I. osztály
3 Csefkó Pál 1945. Csikóvári Para Sport Egyesület 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Edina Éva
1970
Fővárosi Pénzügyőr LK
Esztáriné dr Szabó Edit dr.
1963
Zuglő Klub SLE
Dudik Szonja
1993
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Edina Éva 1970. Fővárosi Pénzügyőr LK 148,0 0 I. osztály
2 Esztáriné dr Szabó Edit dr. 1963. Zuglő Klub SLE 142,0 0 I. osztály
3 Dudik Szonja 1993. ZEN Rendészeti Sportegyesület 140,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bunás József Zoltán
1974
Zuglő Klub SLE
Czefernek Tibor
1958
Zuglő Klub SLE
Dostál József
1950
Zuglő Klub SLE
Esztári Sándor dr.
1962
Zuglő Klub SLE
Esztáriné dr Szabó Edit dr.
1963
Zuglő Klub SLE
Ferenczi Tibor
1985
Zuglő Klub SLE
Imre Zoltán
1976
Zuglő Klub SLE
Horváth Mihály Gábor dr
1979
Zuglő Klub SLE
Kárpáti Péter
1977
Zuglő Klub SLE
Nagy István Péter dr
1959
Zuglő Klub SLE
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Pirisi Krisztián
1975
Zuglő Klub SLE
Bodnár Attila
1971
Zuglő Klub SLE
Kapusi László
1968
Zuglő Klub SLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Háda Kornél László
1983
Debreceni Rendőr SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Sántha Albert
1964
BKV TTE
Fejes Tamás Dénes
1992
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szalay Kálmán Tibor
1975
Csikóvári Para Sport Egyesület
Varga Zoltán
1981
Csikóvári Para Sport Egyesület
Ványi Ákos Árpád
1973
Csikóvári Para Sport Egyesület
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pácser István
1971
Fővárosi Pénzügyőr LK
Rivasz Gábor
1969
Fővárosi Pénzügyőr LK
Tőzsér Dániel dr
1973
Fővárosi Pénzügyőr LK
Ördög István
1989
Fővárosi Pénzügyőr LK
Bakos Lajos
1967
Zuglő Klub SLE
Beke Zoltán
1973
Zuglő Klub SLE
Deli Zoltán Péter
1974
Zuglő Klub SLE
Ifi András
1980
Zuglő Klub SLE
Kovács Szilárd
1976
Zuglő Klub SLE
Rezi Ádám
1977
Zuglő Klub SLE
Turcsányi Zoltán
1980
Zuglő Klub SLE
Valkó Dániel
1977
Zuglő Klub SLE
Varga József
1964
Zuglő Klub SLE
Varsa László
1965
Zuglő Klub SLE
Vámosi-Nagy Zsolt dr
1975
Zuglő Klub SLE
Óvári Bálint
1975
Zuglő Klub SLE
Pokorny Zoltán
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 178,0 0 I. osztály
2 Háda Kornél László 1983. Debreceni Rendőr SE 159,0 0 I. osztály
3 Valkó Dániel 1977. Zuglő Klub SLE 157,0 0 I. osztály
4 Tőzsér Dániel dr 1973. Fővárosi Pénzügyőr LK 156,0 0 I. osztály
5 Vámosi-Nagy Zsolt dr 1975. Zuglő Klub SLE 155,0 0 I. osztály
6 Szalay Kálmán Tibor 1975. Csikóvári Para Sport Egyesület 154,0 0 I. osztály
7 Rezi Ádám 1977. Zuglő Klub SLE 154,0 0 I. osztály
8 Esztári Sándor dr. 1962. Zuglő Klub SLE 152,0 0 I. osztály
9 Varga József 1964. Zuglő Klub SLE 150,0 0 I. osztály
10 Ördög István 1989. Fővárosi Pénzügyőr LK 150,0 0 I. osztály
11 Pácser István 1971. Fővárosi Pénzügyőr LK 148,0 0 II. osztály
12 Rivasz Gábor 1969. Fővárosi Pénzügyőr LK 146,0 0 II. osztály
13 Beke Zoltán 1973. Zuglő Klub SLE 142,0 0 II. osztály
14 Ványi Ákos Árpád 1973. Csikóvári Para Sport Egyesület 140,0 0 II. osztály
15 Bunás József Zoltán 1974. Zuglő Klub SLE 140,0 0 II. osztály
16 Kovács Szilárd 1976. Zuglő Klub SLE 139,0 0 II. osztály
17 Varsa László 1965. Zuglő Klub SLE 139,0 0 II. osztály
18 Varga Zoltán 1981. Csikóvári Para Sport Egyesület 138,0 0 II. osztály
19 Pokorny Zoltán 1987. Budafoki Mesterlövész SE 138,0 0 II. osztály
20 Turcsányi Zoltán 1980. Zuglő Klub SLE 137,0 0 II. osztály
21 Deli Zoltán Péter 1974. Zuglő Klub SLE 137,0 0 II. osztály
22 Sántha Albert 1964. BKV TTE 136,0 0 II. osztály
23 Fejes Tamás Dénes 1992. Csikóvári Para Sport Egyesület 136,0 0 II. osztály
24 Ifi András 1980. Zuglő Klub SLE 136,0 0 II. osztály
25 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 135,0 0 II. osztály
26 Bakos Lajos 1967. Zuglő Klub SLE 132,0 0 II. osztály
27 Óvári Bálint 1975. Zuglő Klub SLE 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Nagy István Péter dr
1959
Zuglő Klub SLE
Andor Miklós dr
1959
Zuglő Klub SLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 0 I. osztály
2 Andor Miklós dr 1959. Zuglő Klub SLE 155,0 0 I. osztály
3 Nagy István dr 1959. Zuglő Klub SLE 145,0 0 II. osztály
4 Pintér László 1956. Fővárosi Pénzügyőr LK 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Kiss Gábor
1943
Zuglő Klub SLE
Somlai Péter
1940
Zuglő Klub SLE
Csécsei Ferenc
1950
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csécsei Ferenc 1950. Pontlövész SE 135,0 0 II. osztály
2 Somlai Péter 1940. Zuglő Klub SLE 134,0 0 II. osztály
3 Csefkó Pál 1945. Csikóvári Para Sport Egyesület 130,0 0 II. osztály
4 Kiss Gábor 1943. Zuglő Klub SLE 127,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély