Jubileumi III. SALGÓ KUPA

Versenyengedély szám
389/B-11/05/2022
A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
3100 Salgótarján, Kassai sor 54. Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2022-11-26
A verseny vége
2022-11-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
20 lövésnél:1500 Ft, 40 lövésnél: 2000 Ft, 60 lövésnél: 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Számlaszám: SSE, 10400786-50526870-48561005

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Bodnár Bianka
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Virág Iringó
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 169,0 1 Aranyjelvény
2 Bárdos Vivien 2008. VAMAV LSK 156,0 0 Bronzjelvény
3 Ottmár Liliána 2009. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 154,0 0 Bronzjelvény
4 Hudra Bianka 2011. Debreceni Lövészsuli SE 141,0 0 -
5 Virág Iringó 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 93,0 0 -
6 Bodnár Bianka 2008. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 90,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos Balázs
2011
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Baranyi Gábor Viktor
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 172,0 3 Ezüstjelvény
2 Torma Péter 2010. VAMAV LSK 166,0 1 Ezüstjelvény
3 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 161,0 2 Bronzjelvény
4 Csépány Levente 2008. VAMAV LSK 152,0 2 -
5 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 146,0 0 -
6 Boros Máté Levente 2010. Hajdúböszörményi Torna Egylet 137,0 0 -
7 Baranyi Gábor Viktor 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 127,0 1 -
8 Béres Ákos Balázs 2011. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 84,0 1 -
9 Gyüre Gellért 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 82,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsinszki Lili
2007
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Tóvizi Arianna
2006
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Joó Petra
2005
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsinszki Lili 2007. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 148,0 0 -
2 Tóvizi Arianna 2006. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 143,0 0 -
3 Joó Petra 2005. VAMAV LSK 134,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Sinka Norbert
2007
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 180,0 5 Aranyjelvény
2 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 171,0 1 Ezüstjelvény
3 Ottmár Dániel 2005. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 162,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hordós Zoltán
2002
Petőfi Sándor LK
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hordós Zoltán 2002. Petőfi Sándor LK 171,0 3 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Vas Katalin
1977
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 186,0 3 I. osztály
2 Vas Katalin 1977. UTE 168,0 2 III. osztály
3 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 165,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Béres Ákos József
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Csapatok
VAMAV LK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 191,0 6 I. osztály
2 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 190,0 6 I. osztály
3 Nagy Tibor 1964. BHSE 183,0 2 II. osztály
4 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 II. osztály
5 Béres Ákos József 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 175,0 2 III. osztály
6 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 175,0 1 III. osztály
7 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 171,0 0 III. osztály
8 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 160,0 0 IV. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 158,0 1 IV. osztály
10 Márton Balázs 1982. Csepel LE 156,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV LK VAMAV 537,0 7
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 180,0 3 I. osztály
2 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 178,0 4 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 284,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 357,0 5 Aranyjelvény
2 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 341,0 3 Ezüstjelvény
3 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 340,0 4 Ezüstjelvény
4 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 340,0 3 Ezüstjelvény
5 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 334,0 3 Ezüstjelvény
6 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 279,0 0 -
7 Kun Benedek 2009. Százhalombattai Lövészklub 198,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Vas Emma
2007
UTE
Érckövi Nikoletta
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Kacsurják Gréta Mercédesz
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Emma 2007. UTE 356,0 5 Ezüstjelvény
2 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 353,0 2 Ezüstjelvény
3 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 343,0 2 Ezüstjelvény
4 Kacsurják Gréta Mercédesz 2006. Debreceni Lövészsuli SE 331,0 7 Bronzjelvény
5 Szabó-Galiba Noémi 2006. MATE-GEAC 329,0 3 Bronzjelvény
6 Érckövi Nikoletta 2007. Debreceni Lövészsuli SE 324,0 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Deák Kevin
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Kende
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Barta Ábel
2008
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 359,0 4 Ezüstjelvény
2 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 354,0 6 Ezüstjelvény
3 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 345,0 5 Bronzjelvény
4 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 342,0 1 Bronzjelvény
5 Boros Dominik Sándor 2007. Hajdúböszörményi Torna Egylet 340,0 5 Bronzjelvény
6 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 338,0 1 Bronzjelvény
7 Barta Ábel 2008. Egri PLE 332,0 0 Bronzjelvény
8 Deák Kevin 2006. Debreceni Lövészsuli SE 312,0 2 -
9 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 271,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 557,0 12 Ezüstjelvény
2 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 556,0 13 Ezüstjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 555,0 10 Ezüstjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 554,0 10 Ezüstjelvény
5 Fazekas Orsi 2004. Egri PLE 546,0 5 Ezüstjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 545,0 7 Ezüstjelvény
7 Gergő Lilla 2006. KSI SE 542,0 6 Bronzjelvény
8 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 542,0 6 Bronzjelvény
9 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 540,0 6 Bronzjelvény
10 Virág Rebeka 2005. Egri PLE 537,0 7 Bronzjelvény
11 Horinka Abigél 2006. KSI SE 526,0 4 Bronzjelvény
12 Kabina Fanni 2007. KSI SE 519,0 6 -
13 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 499,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 559,0 13 Ezüstjelvény
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 553,0 10 Ezüstjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 549,0 5 Ezüstjelvény
4 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 547,0 7 Ezüstjelvény
5 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 542,0 6 Bronzjelvény
6 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 530,0 5 Bronzjelvény
7 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 529,0 10 Bronzjelvény
8 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 529,0 6 Bronzjelvény
9 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 520,0 6 Bronzjelvény
10 Tatár Soma 2006. KSI SE 516,0 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. KSI SE 548,0 4 III. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 545,0 8 III. osztály
3 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 514,0 3 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Béres Ákos József
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 569,0 21 II. osztály
2 Tóth Gábor 1973. UTE 558,0 13 III. osztály
3 Trájer Szabolcs 2001. KSI SE 552,0 12 III. osztály
4 Nagy Tibor 1964. BHSE 551,0 11 III. osztály
5 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 542,0 11 III. osztály
6 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 534,0 11 IV. osztály
7 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 524,0 2 IV. osztály
8 Béres Ákos József 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 514,0 3 IV. osztály
9 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 508,0 2 IV. osztály
10 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 502,0 3 IV. osztály
11 Szekér Szilárd 1970. UTE 249,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Világosi Tímea
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Virág Iringó
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Bodnár Bianka
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ottmár Liliána 2009. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 120,0 1 -
2 Virág Iringó 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 91,0 0 -
3 Világosi Tímea 2009. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 69,0 0 -
4 Bodnár Bianka 2008. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 52,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos Balázs
2011
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Baranyi Gábor Viktor
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csépány Levente 2008. VAMAV LSK 143,0 0 -
2 Béres Ákos Balázs 2011. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 123,0 1 -
3 Bóta Levente 2009. VAMAV LSK 104,0 0 -
4 Baranyi Gábor Viktor 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 61,0 0 -
5 Gyüre Gellért 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 53,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsinszki Lili
2007
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Tóvizi Arianna
2006
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Joó Petra
2005
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 145,0 1 -
2 Tóvizi Arianna 2006. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 126,0 0 -
3 Ruzsinszki Lili 2007. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 92,0 0 -
4 Joó Petra 2005. VAMAV LSK 91,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Sinka Norbert
2007
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 155,0 2 Ezüstjelvény
2 Ottmár Dániel 2005. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 126,0 2 -
3 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 120,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Bence
2001
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 183,0 5 I. osztály
2 Biatovszki László 1963. UTE 171,0 2 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 132,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 70év+ - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Albert
2010
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 625,1 48 Ifjú Mester
2 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 599,4 28 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 610,3 35 Ezüstjelvény
2 Takács Dezső 2006. BHSE 607,1 36 Ezüstjelvény
3 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 228,0 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki Mira 1992. UTE 619,6 42 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki László 1963. UTE 569,1 13 IV. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 465,7 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély