UTE szabadidős verseny

Versenyengedély szám
396/B-11/06/2022
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2022-11-09
A verseny vége
2022-11-09
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000.- Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tolno Étienne Robin
1983
COLT PLE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Székely András dr
1946
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Moró Lajos Bendegúz
1954
UTE
Palai László
1948
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Miholics István
1968
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Tóth Sándor
1957
UTE
Varga Zoltán
1970
UTE
Treit Péter dr
1949
UTE
Szörfi József ifj.
1972
UTE
Szalkai István László
1974
UTE
Pusztai Tibor
1959
UTE
László András
1946
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Benkovics Jenő dr. 1968. UTE 161,0 0 I. osztály
2 Gábor Attila 1957. UTE 160,0 0 I. osztály
3 Horváth Lóránd 1976. UTE 159,0 0 I. osztály
4 Horváth Richárd 1981. UTE 158,0 0 I. osztály
5 Kálmán Ferenc 1958. UTE 157,0 0 I. osztály
6 Székely András dr 1946. UTE 156,0 0 I. osztály
7 Margóczi Győző 1955. UTE 155,0 0 I. osztály
8 Moró Lajos Bendegúz 1954. UTE 154,0 0 I. osztály
9 Palai László 1948. UTE 153,0 0 I. osztály
10 Palotai Tibor 1934. UTE 153,0 0 I. osztály
11 Miholics István 1968. UTE 152,0 0 I. osztály
12 Rajnai Kálmán Róbert 1951. UTE 151,0 0 I. osztály
13 Polyák Róbert 1958. UTE 151,0 0 I. osztály
14 Tóth Sándor 1957. UTE 150,0 0 I. osztály
15 Székely András dr 1946. UTE 149,0 0 II. osztály
16 Tolno Étienne Robin 1983. COLT PLE 148,0 0 II. osztály
17 Varga Zoltán 1970. UTE 147,0 0 II. osztály
18 Treit Péter dr 1949. UTE 146,0 0 II. osztály
19 Szörfi József ifj. 1972. UTE 145,0 0 II. osztály
20 Szalkai István 1974. UTE 144,0 0 II. osztály
21 Pusztai Tibor 1959. UTE 143,0 0 II. osztály
22 László András 1946. UTE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
László András
1946
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Treit Péter dr
1949
UTE
Palai László
1948
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Rajnai Kálmán Róbert
1951
UTE
Takács János
1957
UTE
Szauder Ipoly dr.
1948
UTE
Moró Lajos Bendegúz
1954
UTE
Élő Gábor dr
1969
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Lóránd 1976. UTE 157,0 0 I. osztály
2 Horváth Richárd 1981. UTE 156,0 0 I. osztály
3 Élő Gábor dr 1969. UTE 155,0 0 I. osztály
4 Benkovics Jenő dr. 1968. UTE 154,0 0 I. osztály
5 Gábor Attila 1957. UTE 154,0 0 I. osztály
6 Kálmán Ferenc 1958. UTE 153,0 0 I. osztály
7 Treit Péter dr 1949. UTE 152,0 0 I. osztály
8 Palai László 1948. UTE 151,0 0 I. osztály
9 Polyák Róbert 1958. UTE 149,0 0 II. osztály
10 Rajnai Kálmán Róbert 1951. UTE 147,0 0 II. osztály
11 Takács János 1957. UTE 146,0 0 II. osztály
12 Szauder Ipoly dr. 1948. UTE 142,0 0 II. osztály
13 Moró Lajos Bendegúz 1954. UTE 141,0 0 II. osztály
14 László András 1946. UTE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély