Meghívásos Steel Challenge Minősítő verseny, ZRHLSE

Versenyengedély szám
429/Sz-11/07/2022
A verseny szervezője
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
A verseny helyszíne
ZEN Sport lőtér - Mogyoród
A verseny kezdete
2022-11-13
A verseny vége
2022-11-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
első kategória 3000 Ft, minden további kategória 2000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Közp gy pisztoly Standard revolver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Bence Péter
1989
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Egri Ferenc
1982
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Lada Tamás Zoltán
1988
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Matók Ferenc Zsolt
1974
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Tréber Tibor
1987
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Horváth-Erdőhegyi Krisztián Péter
1978
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Zulik Róbert András
1995
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Agócs Attila János
1991
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Sára Viktor
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Manczák Zoltán Richárd
1973
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Erdei Péter
1981
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Sándor István
1985
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Somlói Antal Kolos
1976
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Szénási Gábor
1972
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Nagy Viktor
1984
Magyar Rendőr Szituációs LE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vass Imre 1966. ZEN Rendészeti Sportegyesület 100,0 0 I. osztály
2 Horváth-Erdőhegyi Krisztián Péter 1978. ZEN Rendészeti Sportegyesület 95,0 0 I. osztály
3 Sándor István 1985. Magyar Rendőr Szituációs LE 85,0 0 I. osztály
4 Zulik Róbert András 1995. ZEN Rendészeti Sportegyesület 81,0 0 I. osztály
5 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 71,0 0 II. osztály
6 Bencsik István 1975. Katakombat Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
7 Agócs Attila János 1991. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 64,0 0 II. osztály
8 Lada Tamás Zoltán 1988. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 63,0 0 II. osztály
9 Szénási Gábor 1972. Magyar Rendőr Szituációs LE 59,0 0 III. osztály
10 Nagy Viktor 1984. Magyar Rendőr Szituációs LE 59,0 0 III. osztály
11 Matók Ferenc Zsolt 1974. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 58,0 0 III. osztály
12 Erdei Péter 1981. Magyar Rendőr Szituációs LE 57,0 0 III. osztály
13 Budai Bence Péter 1989. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 54,0 0 III. osztály
14 Sára Viktor 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 54,0 0 III. osztály
15 Egri Ferenc 1982. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 48,0 0 III. osztály
16 Somlói Antal Kolos 1976. Magyar Rendőr Szituációs LE 44,0 0 III. osztály
17 Manczák Zoltán 1973. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 43,0 0 III. osztály
18 Tréber Tibor 1987. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 34,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt nagyöbű puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Budai Bence Péter
1989
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Egri Ferenc
1982
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Lada Tamás Zoltán
1988
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Bencsik István
1975
Katakombat Sportegyesület
Zulik Róbert András
1995
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Agócs Attila János
1991
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Sára Viktor
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Manczák Zoltán Richárd
1973
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Somlói Antal Kolos
1976
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Szénási Gábor
1972
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Sándor István
1985
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Nagy Viktor
1984
Magyar Rendőr Szituációs LE
Erdei Péter
1981
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vass Imre 1966. ZEN Rendészeti Sportegyesület 100,0 0 I. osztály
2 Zulik Róbert András 1995. ZEN Rendészeti Sportegyesület 88,0 0 I. osztály
3 Sándor István 1985. Magyar Rendőr Szituációs LE 87,0 0 I. osztály
4 Lada Tamás Zoltán 1988. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 80,0 0 II. osztály
5 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 78,0 0 II. osztály
6 Agócs Attila János 1991. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 68,0 0 II. osztály
7 Egri Ferenc 1982. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 65,0 0 II. osztály
8 Manczák Zoltán 1973. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 65,0 0 II. osztály
9 Nagy Viktor 1984. Magyar Rendőr Szituációs LE 65,0 0 II. osztály
10 Bencsik István 1975. Katakombat Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
11 Sára Viktor 1975. Magyar Rendőr Szituációs LE 60,0 0 III. osztály
12 Erdei Péter 1981. Magyar Rendőr Szituációs LE 59,0 0 III. osztály
13 Budai Bence Péter 1989. Zerorange Harcművészeti és Lövész SE 58,0 0 III. osztály
14 Somlói Antal Kolos 1976. Magyar Rendőr Szituációs LE 40,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély