MSSZ Országos Bajnokság 2022. 10m Futócél

Versenyengedély szám
387/AFc-11/02/2022

 

 

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
2000 Szentendre, Dózsa György u. 12-14 (Honvéd Kossuth Lövészklub Lőtere)
A verseny kezdete
2022-11-24
A verseny vége
2022-11-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Ifi, Junior: 2000.-Ft/fő Felnőtt: 3000.-Ft/fő, csapat: 2000ft/csapat
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Futócél vegyes - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK

10m Futócél vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
HKLK A
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél vegyes - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Keczeli Bianka
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
HKLK A
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK

10m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Csapatok
HKLK A
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Keczeli Bianka
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám 1991 Győri Lövészklub
HKLK A
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK

10m Futócél 30 lassú Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id.
1967
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan
2008
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Bíró Sándor
1961
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Mikula Zsolt
1972
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csatlós Tibor
1967
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Csapatok
HKLK
Kelemen Zsolt 1971 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Zsuk Balázs 1970 Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc id. 1967 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
hklk C
Bíró Sándor 1961 Honvéd Kossuth LK
Koncz János 1958 Honvéd Kossuth LK
Mikula Zsolt 1972 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK - B.
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK

10m Futócél vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan
2008
Honvéd Kossuth LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Kaszás Péter 2006 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Sipos Bertalan
2008
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kaszás Péter
2006
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente 2008 Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Keczeli Bianka
1988
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél 30 lassú Nemzeti- Felnőtt - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Spanberger Izabella
2005
Honvéd Kossuth LK
Tamás Zita Betti
2006
Honvéd Kossuth LK
Szabó Kincső
2007
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Keczeli Bianka
1988
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély