MSSZ Serdülők Országos Bajnoksága 2022.

Versenyengedély szám
388/A-11/03/2022
A verseny szervezője
Debreceni Lövészsuli SE
A verseny helyszíne
3100 Salgótarján, Kassai sor 54. Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2022-11-26
A verseny vége
2022-11-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéniben 40 lövés 2000,- Ft / fő / versenyszám, 20 lövés 1000,-Ft / fő / versenyszám csapatban: 2000,- Ft / csapat / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs
2009
Kecskeméti Lövész SE
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Ilic Teodor
2009
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Marosvölgyi Ádám
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patay Zéta
2009
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Damir
2010
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ravaille Maxime
2008
BHSE
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Boros Péter
2011
Bácsbokodi LTSzE
Schultz Antal Arnold
2010
Bácsbokodi LTSzE
Szeitz Levente
2008
Bácsbokodi LTSzE
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Katona András
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Márton Gellért
2008
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Sitkei Tamás
2008
Angyalföldi Lövész Egylet
Csapatok
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Máté 2011 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László 2009 Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs 2009 Kecskeméti Lövész SE
KSI A
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Nagy Balázs 2008 KSI SE
Weite Hayden 2008 KSI SE
KSI B
Gosztola Gergő 2010 KSI SE
Ilic Teodor 2009 KSI SE
Szakály Borisz 2009 KSI SE
DEBLSE
Kiss Olivér 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Pető László ifj 2009 Debreceni Lövészsuli SE
PSN Zrt.
Marosvölgyi Ádám 2008 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Patay Zéta 2009 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Damir 2010 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bácsbokodi LTSZSE
Boros Péter 2011 Bácsbokodi LTSzE
Schultz Antal Arnold 2010 Bácsbokodi LTSzE
Szeitz Levente 2008 Bácsbokodi LTSzE
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
DEBLSE B
Bohutinsky Alexander 2008 Debreceni Lövészsuli SE
Kállai Kristóf 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Katona András 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Győri LK
Pula Csongor 2008 Győri Lövészklub
Márton Gellért 2008 Győri Lövészklub
Szmatona Gábor 2010 Győri Lövészklub
Százhalombattai LK B
Csécs Dávid 2008 Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron 2011 Százhalombattai Lövészklub
Százhalombattai LK A
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence 2008 Százhalombattai Lövészklub
Tábori András 2009 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 367,0 6 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 357,0 6 Aranyjelvény
3 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 355,0 9 Aranyjelvény
4 Szeitz Levente 2008. Bácsbokodi LTSzE 349,0 4 Aranyjelvény
5 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 347,0 5 Aranyjelvény
6 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 341,0 6 Ezüstjelvény
7 Nagy Balázs 2008. KSI SE 337,0 1 Ezüstjelvény
8 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 332,0 2 Ezüstjelvény
9 Ravaille Maxime 2008. BHSE 332,0 2 Ezüstjelvény
10 Sitkei Tamás 2008. Angyalföldi Lövész Egylet 330,0 2 Ezüstjelvény
11 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 330,0 2 Ezüstjelvény
12 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 330,0 0 Ezüstjelvény
13 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 329,0 3 Bronzjelvény
14 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 328,0 1 Bronzjelvény
15 Korondi Balázs 2009. KSI SE 327,0 3 Bronzjelvény
16 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 327,0 1 Bronzjelvény
17 Kállai Kristóf 2009. Debreceni Lövészsuli SE 326,0 4 Bronzjelvény
18 Patay Zéta 2009. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 326,0 2 Bronzjelvény
19 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 322,0 0 Bronzjelvény
20 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 318,0 1 Bronzjelvény
21 Vajda Martin 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 317,0 2 Bronzjelvény
22 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 313,0 4 Bronzjelvény
23 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 312,0 1 Bronzjelvény
24 Szmatona Gábor 2010. Győri Lövészklub 312,0 0 Bronzjelvény
25 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 310,0 3 Bronzjelvény
26 Márton Gellért 2008. Győri Lövészklub 309,0 1 -
27 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 309,0 1 -
28 Szakály Borisz 2009. KSI SE 308,0 2 -
29 Ilic Teodor 2009. KSI SE 308,0 2 -
30 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 302,0 0 -
31 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 296,0 3 -
32 Szkiba Ákos 2009. Kisalföldi Lövészklub 296,0 2 -
33 Boros Péter 2011. Bácsbokodi LTSzE 292,0 1 -
34 Pula Csongor 2008. Győri Lövészklub 285,0 1 -
35 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 284,0 1 -
36 Katona András 2009. Debreceni Lövészsuli SE 283,0 4 -
37 Tábori András 2009. Százhalombattai Lövészklub 280,0 2 -
38 Marosvölgyi Ádám 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 280,0 1 -
39 Unti Szabolcs 2009. Kecskeméti Lövész SE 275,0 1 -
40 Csépány Levente 2008. VAMAV LSK 275,0 0 -
41 Taragyia Damir 2010. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 274,0 1 -
42 Schultz Antal Arnold 2010. Bácsbokodi LTSzE 264,0 2 -
43 Kun Benedek 2009. Százhalombattai Lövészklub 133,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 031,0 10
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 014,0 15
3 DEBLSE Debre 978,0 8
4 Százhalombattai LK B Száz 931,0 7
5 KSI B KSI S 926,0 7
6 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 925,0 4
7 Százhalombattai LK A Száz 922,0 3
8 Győri LK Győr 906,0 2
9 Bácsbokodi LTSZSE Bács 905,0 7
10 DEBLSE B Debre 893,0 9
11 PSN Zrt. Pécs 880,0 4

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Cséki Emma
2009
Bihari Lövészklub Berettyóújfalu
Bodnár Bianka
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gál Janka
2009
Bácsbokodi LTSzE
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Mészáros Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Dorina
2008
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Papp Luca Fruzsina
2008
APLE
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Csapatok
KSI A
Komlós Diána 2008 KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella 2009 KSI SE
Vincze Kata Sára 2009 KSI SE
KSI B
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Mihalkó Lili Anna 2008 KSI SE
Mucsányi Csenge 2010 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Juhász Dorina 2008 Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra 2009 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlós Diána 2008. KSI SE 359,0 3 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 357,0 2 Aranyjelvény
3 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 345,0 3 Aranyjelvény
4 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 343,0 1 Aranyjelvény
5 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 339,0 2 Aranyjelvény
6 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 339,0 2 Aranyjelvény
7 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 321,0 3 Bronzjelvény
8 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 318,0 2 Bronzjelvény
9 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 316,0 1 Bronzjelvény
10 Cséki Emma 2009. Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 310,0 2 Bronzjelvény
11 Mihalkó Lili Anna 2008. KSI SE 309,0 1 Bronzjelvény
12 Gál Janka 2009. Bácsbokodi LTSzE 299,0 2 -
13 Papp Luca Fruzsina 2008. APLE 296,0 2 -
14 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 296,0 1 -
15 Bárdos Vivien 2008. VAMAV LSK 291,0 0 -
16 Ottmár Liliána 2009. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 286,0 2 -
17 Bodnár Bianka 2008. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 280,0 2 -
18 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 280,0 1 -
19 Juhász Dorina 2008. Nyíregyházi PLE 268,0 2 -
20 Juhász Csenge 2010. Nyíregyházi PLE 219,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI A KSI S 1 047,0 7
2 KSI B KSI S 966,0 5
3 Nyíregyházi PLE Nyír 885,0 6

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Béres Ákos Balázs
2011
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Baranyi Gábor Viktor
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Belicza Péter Ferenc
2010
KSI SE
Boros Barnabás
2012
Nyíregyházi PLE
Juhász Árpád
2011
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond 2011 ZTE Sportlövész Klub
SSE
Béres Ákos Balázs 2011 Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Gyüre Gellért 2010 Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Baranyi Gábor Viktor 2010 Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
KSI
Farkas Ákos 2010 KSI SE
Gosztola Gergő 2010 KSI SE
Belicza Péter Ferenc 2010 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Boros Barnabás 2012 Nyíregyházi PLE
Juhász Árpád 2011 Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf 2010 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 164,0 1 Bronzjelvény
2 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 161,0 2 Bronzjelvény
3 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 154,0 1 -
4 Torma Péter 2010. VAMAV LSK 152,0 1 -
5 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 152,0 0 -
6 Belicza Péter Ferenc 2010. KSI SE 149,0 2 -
7 Farkas Ákos 2010. KSI SE 148,0 1 -
8 Boros Máté Levente 2010. Hajdúböszörményi Torna Egylet 144,0 1 -
9 Baranyi Gábor Viktor 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 140,0 2 -
10 Boros Barnabás 2012. Nyíregyházi PLE 133,0 0 -
11 Béres Ákos Balázs 2011. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 124,0 1 -
12 Juhász Árpád 2011. Nyíregyházi PLE 119,0 0 -
13 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 112,0 0 -
14 Gyüre Gellért 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 107,0 0 -
15 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 85,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 451,0 4
2 Nyíregyházi PLE Nyír 404,0 0
3 SSE Salg� 371,0 3
4 ZTE SKK ZTE S 361,0 1

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Gunczer Léna
2010
KSI SE
Keresztesi Zsófia
2010
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Virág Iringó
2010
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Kozarics Jasna
2011
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szanyi-Nagy Eszter
2010
Százhalombattai Lövészklub
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Hadzsi Eszter
2012
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva
2012
Nyíregyházi PLE
Szabó Melinda
2010
Nyíregyházi PLE
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
KSI
Gunczer Léna 2010 KSI SE
Keresztesi Zsófia 2010 KSI SE
Mucsányi Csenge 2010 KSI SE
Nyíregyházi PLE CSEP
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Hadzsi Eszter 2012 Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge 2010 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE SZMD
Hajzer Diána 2011 Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva 2012 Nyíregyházi PLE
Szabó Melinda 2010 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 180,0 2 Aranyjelvény
2 Gunczer Léna 2010. KSI SE 155,0 0 Bronzjelvény
3 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 146,0 0 -
4 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 145,0 0 -
5 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 144,0 0 -
6 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 143,0 0 -
7 Hadzsi Eszter 2012. Nyíregyházi PLE 135,0 0 -
8 Keresztesi Zsófia 2010. KSI SE 130,0 1 -
9 Hudra Bianka 2011. Debreceni Lövészsuli SE 130,0 0 -
10 Juhász Csenge 2010. Nyíregyházi PLE 129,0 1 -
11 Matécsa Száva 2012. Nyíregyházi PLE 127,0 2 -
12 Szabó Melinda 2010. Nyíregyházi PLE 126,0 0 -
13 Kozarics Jasna 2011. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 121,0 0 -
14 Virág Iringó 2010. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 80,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 429,0 1
2 Nyíregyházi PLE CSEP Nyír 410,0 1
3 Nyíregyházi PLE SZMD Nyír 396,0 2

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Marton Tamás
2010
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Uhrin Bence
2008
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Pál András
2010
MATE-GEAC
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Koncz József
2009
Finomító Sportlövész Klub
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Balázs Dániel
2008
Angyalföldi Lövész Egylet
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Füzes-Nagy Aladár
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Csapatok
TvSC
Aranyos Péter 2011 Tisza Volán SC
Orsy Tamás 2010 Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác 2008 Tisza Volán SC
PVSK "A"
Baksics Dániel 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
UTE A
Marton Tamás 2010 UTE
Ivánka Csongor Csaba 2009 UTE
Leopold Zoltán 2009 UTE
UTE B
Benkő Áron 2009 UTE
Kiss-Vámosi Zsombor 2010 UTE
Regőczi Ambrus 2009 UTE
UTE C
Vas Albert 2010 UTE
Leopold Milán 2011 UTE
Kispál Bernát 2010 UTE
Komárom VSE
Kustyán Gergő István 2008 Komáromi VSE
Mlinkovics Máté 2008 Komáromi VSE
Poncsák Zétény 2008 Komáromi VSE
PVSK B
Fodor Márton 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Füzes-Nagy Aladár 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 393,0 25 Aranyjelvény
2 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 387,0 20 Aranyjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 378,0 16 Aranyjelvény
4 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 378,0 14 Aranyjelvény
5 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 378,0 14 Aranyjelvény
6 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 376,0 12 Aranyjelvény
7 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 373,0 12 Aranyjelvény
8 Leopold Zoltán 2009. UTE 370,0 12 Aranyjelvény
9 Lengyel Ádám 2010. MATE-GEAC 366,0 13 Aranyjelvény
10 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 365,0 8 Aranyjelvény
11 Marton Tamás 2010. UTE 363,0 8 Ezüstjelvény
12 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 362,0 7 Ezüstjelvény
13 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 361,0 10 Ezüstjelvény
14 Halmai-Tucsek Nimród 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 361,0 8 Ezüstjelvény
15 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 361,0 7 Ezüstjelvény
16 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 359,0 6 Ezüstjelvény
17 Benkő Áron 2009. UTE 353,0 7 Ezüstjelvény
18 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 349,0 3 Ezüstjelvény
19 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 343,0 6 Bronzjelvény
20 Füzes-Nagy Aladár 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 338,0 6 Bronzjelvény
21 Kispál Bernát 2010. UTE 333,0 5 Bronzjelvény
22 Balázs Dániel 2008. Angyalföldi Lövész Egylet 331,0 5 Bronzjelvény
23 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 326,0 4 Bronzjelvény
24 Regőczi Ambrus 2009. UTE 326,0 2 Bronzjelvény
25 Leopold Milán 2011. UTE 324,0 3 Bronzjelvény
26 Vas Albert 2010. UTE 323,0 3 Bronzjelvény
27 Csépány Levente 2008. VAMAV LSK 280,0 0 -
28 Bóta Levente 2009. VAMAV LSK 240,0 2 -
29 Orsy Tamás 2010. Tisza Volán SC 161,0 0 -
30 Aranyos Péter 2011. Tisza Volán SC 87,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Komárom VSE Komá 1 133,0 46
2 UTE A UTE 1 098,0 28
3 PVSK "A" Pécs 1 095,0 30
4 UTE B UTE 1 038,0 15
5 PVSK B Pécs 1 013,0 13
6 UTE C UTE 980,0 11
7 TvSC Tisza 591,0 6

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Ottmár Liliána
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Világosi Tímea
2009
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Csák Anna Rebeka
2009
APLE
Mózes Ilona
2009
APLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Somogyi Dorina
2009
Komáromi VSE
Dósa Baranics Dea
2008
APLE
Mudri Zsófia
2009
Angyalföldi Lövész Egylet
Csapatok
Cél-Tudat SE serdülő lány puska
Keresztesi Petra Inez 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna 2009 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
PVSK "A"
Hegedüs Abigél 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna 2008 Pécsi Vasutas Sportkör
PVSK "B"
Friedrich Aliz 2011 Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi 2009 Pécsi Vasutas Sportkör
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána 2011 Nyíregyházi PLE
Lukács Flóra 2008 Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár 2008 Nyíregyházi PLE
KVSE A
Andrássy Fruzsina 2008 Komáromi VSE
Czemmel Sarolt 2008 Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien 2009 Komáromi VSE
KVSE B
Barakka-Hoffmann Zita 2008 Komáromi VSE
Molnár Sára 2011 Komáromi VSE
Somogyi Dorina 2009 Komáromi VSE
APLE
Csák Anna Rebeka 2009 APLE
Mózes Ilona 2009 APLE
Dósa Baranics Dea 2008 APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 396,0 34 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 394,0 25 Aranyjelvény
3 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 391,0 23 Aranyjelvény
4 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 19 Aranyjelvény
5 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 380,0 15 Aranyjelvény
6 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 375,0 14 Aranyjelvény
7 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 372,0 14 Aranyjelvény
8 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 372,0 10 Aranyjelvény
9 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 371,0 14 Aranyjelvény
10 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 371,0 9 Aranyjelvény
11 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 370,0 11 Aranyjelvény
12 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 370,0 10 Aranyjelvény
13 Lukács Flóra 2008. Nyíregyházi PLE 370,0 10 Aranyjelvény
14 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 365,0 12 Aranyjelvény
15 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 365,0 8 Aranyjelvény
16 Mózes Ilona 2009. APLE 364,0 10 Aranyjelvény
17 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 364,0 10 Aranyjelvény
18 Csák Anna Rebeka 2009. APLE 363,0 10 Aranyjelvény
19 Dósa Baranics Dea 2008. APLE 361,0 8 Aranyjelvény
20 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 356,0 8 Ezüstjelvény
21 Bánszegi Melodi 2008. Komáromi VSE 356,0 4 Ezüstjelvény
22 Márkus Napsugár 2008. Nyíregyházi PLE 343,0 4 Ezüstjelvény
23 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 337,0 2 Bronzjelvény
24 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 335,0 6 Bronzjelvény
25 Mudri Zsófia 2009. Angyalföldi Lövész Egylet 317,0 2 Bronzjelvény
26 Ottmár Liliána 2009. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 289,0 3 -
27 Világosi Tímea 2009. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 201,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Cél-Tudat SE serdülő lány puska Cél- 1 146,0 54
2 PVSK "A" Pécs 1 137,0 52
3 KVSE A Komá 1 117,0 34
4 PVSK "B" Pécs 1 101,0 29
5 APLE APLE 1 088,0 28
6 Nyíregyházi PLE Nyír 1 050,0 16
7 KVSE B Komá 371,0 14

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kispál Bernát
2010
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Illés Dániel
2011
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Füzes-Nagy Aladár
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Pál András
2010
MATE-GEAC
Lendvai Domonkos
2010
Komáromi VSE
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Veress Dániel
2011
BHSE
Csapatok
PVSK
Füzes-Nagy Aladár 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Kanyik Áron 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
ZTE SKK
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
UTE A
Kiss-Vámosi Zsombor 2010 UTE
Leopold Milán 2011 UTE
Marton Tamás 2010 UTE
UTE B
Kispál Bernát 2010 UTE
Vas Albert 2010 UTE
Varga Vince Csete 2012 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 186,0 7 Aranyjelvény
2 Marton Tamás 2010. UTE 185,0 6 Aranyjelvény
3 Mészáros Bence 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 185,0 5 Aranyjelvény
4 Lengyel Ádám 2010. MATE-GEAC 176,0 1 Aranyjelvény
5 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 173,0 4 Aranyjelvény
6 Kispál Bernát 2010. UTE 167,0 2 Aranyjelvény
7 Lendvai Domonkos 2010. Komáromi VSE 165,0 2 Aranyjelvény
8 Füzes-Nagy Aladár 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 164,0 1 Aranyjelvény
9 Urbán András 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 162,0 1 Aranyjelvény
10 Leopold Milán 2011. UTE 159,0 1 Ezüstjelvény
11 Vas Albert 2010. UTE 156,0 2 Ezüstjelvény
12 Illés Dániel 2011. UTE 154,0 1 Bronzjelvény
13 Kanyik Áron 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 139,0 1 -
14 Varga Vince Csete 2012. UTE 133,0 1 -
15 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 129,0 1 -
16 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 105,0 1 -
17 Orsy Tamás 2010. Tisza Volán SC 94,0 0 -
18 Aranyos Péter 2011. Tisza Volán SC 44,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 517,0 11
2 PVSK Pécs 488,0 7
3 UTE B UTE 456,0 5
4 ZTE SKK ZTE S 420,0 9

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Böndicz Emília
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána
2011
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Őri Hajnalka
2010
BHSE
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Hajzer Diána 2011 Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge 2010 Nyíregyházi PLE
PVSK
Várkonyi Emma Róza 2010 Pécsi Vasutas Sportkör
Böndicz Emília 2011 Pécsi Vasutas Sportkör
Friedrich Aliz 2011 Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 181,0 5 -
2 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 175,0 4 -
3 Hajzer Diána 2011. Nyíregyházi PLE 170,0 3 -
4 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 164,0 3 -
5 Böndicz Emília 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 158,0 3 -
6 Őri Hajnalka 2010. BHSE 146,0 2 -
7 Juhász Csenge 2010. Nyíregyházi PLE 125,0 1 -
8 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 85,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PVSK Pécs 497,0 10
2 Nyíregyházi PLE Nyír 380,0 4