Pisztolyos tehetségek – kupasorozat 2022. 9. forduló

Versenyengedély szám
021/B-11/01/2022

Pisztolyos tehetségek – kupasorozat 2022
A Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület 9 fordulós légpisztolyos versenye
Helye: DLSE légfegyveres lőtér, 4029 Debrecen, Domb utca 1.
Ideje: 1.: január 29-30.; 2.: február 12-13.; 3.: március 19-20.; 4. egyben húsvéti forduló: április 16-17.;    5.: május 7-8.; 6.: június 11-12.; 7.: szeptember 3-4.; 8.: október 8-9.; 9., egyben díjátadó: november 12-13.
Versenyszámok: légpisztoly 20, 40, 60 az érintett korcsoportokban, valamint gyorstüzelő légpisztolyozás alapjai* (teszt jelleggel, nem minősítő). Kiegészítésképpen: kísérők légpisztoly 10 lövéses versenye (nem minősítő) és MSSz versenyengedéllyel nem rendelkezők 10 lövéses légpisztolyos népszerűsítő versenye
A versenyt az MSSz / ISSF szabályai szerint MEYTON elektronikus céltáblákra rendezzük. Döntőt a versenyzői létszám függvényében csak opcionálisan tervezünk.
Nevezés: A SVIR rendszerben a verseny előtt 2. naptári napig.
Fizetési infók: Készpénzben, vagy utalással. Bank: Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület 11600006-00000000-16604995
Összértékelés: 9 fordulóból a 6 legjobb alaperedmény számít.
Minden fordulóban az 1-3 helyezettek részére érem, oklevél.
A zárófordulón (november 12-13.-án) az összesített (6 legjobb eredmény alapján) 1-3 helyezettek serlegeket kapnak.
Minden versenyszám 1. helyezettje a SPORTLÖVŐ MENEDZSER TEAM támogatásával egyedi, névvel feliratozott minőségi (dri-fit) technikai pólót kap. (FELTÉTEL: LEGALÁBB 3 INDULÓ ESETÉN!)
Minden versenyző a vendégünk teára / kávéra, valamint zsíros deszkára.

A verseny szervezője
Debreceni Lövészsuli SE
A verseny helyszíne
4029 Debrecen, Domb utca 1.
A verseny kezdete
2022-11-12
A verseny vége
2022-11-13
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 - 2000 - 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Debreceni Lövészsuli Sport Egyesület 11600006-00000000-16604995
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 347,0 0 Aranyjelvény
2 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 340,0 0 Ezüstjelvény
3 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 331,0 0 Ezüstjelvény
4 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 319,0 0 Bronzjelvény
5 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 318,0 0 Bronzjelvény
6 Hadzsi Szabolcs 2009. Nyíregyházi PLE 316,0 0 Bronzjelvény
7 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 298,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Deák Kevin
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Kende
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 357,0 0 Ezüstjelvény
2 Papp Kende 2007. Debreceni Lövészsuli SE 351,0 0 Ezüstjelvény
3 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 342,0 0 Bronzjelvény
4 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 328,0 0 -
5 Boros Dominik Sándor 2007. Hajdúböszörményi Torna Egylet 310,0 0 -
6 Deák Kevin 2006. Debreceni Lövészsuli SE 290,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 509,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Cséki Emma
2009
Bihari Lövészklub Berettyóújfalu
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Dorina
2008
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Cséki Emma 2009. Bihari Lövészklub Berettyóújfalu 304,0 0 Bronzjelvény
2 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 300,0 0 Bronzjelvény
3 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 295,0 0 -
4 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 274,0 0 -
5 Juhász Dorina 2008. Nyíregyházi PLE 240,0 0 -
6 Juhász Csenge 2010. Nyíregyházi PLE 203,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kacsurják Gréta Mercédesz
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Érckövi Nikoletta
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 371,0 0 Aranyjelvény
2 Kacsurják Gréta Mercédesz 2006. Debreceni Lövészsuli SE 337,0 0 Bronzjelvény
3 Érckövi Nikoletta 2007. Debreceni Lövészsuli SE 327,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 544,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadzsi Eszter
2012
Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva
2012
Nyíregyházi PLE
Szabó Melinda
2010
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Matécsa Száva 2012. Nyíregyházi PLE 119,0 0 -
2 Szabó Melinda 2010. Nyíregyházi PLE 107,0 0 -
3 Hadzsi Eszter 2012. Nyíregyházi PLE 101,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Barnabás
2012
Nyíregyházi PLE
Juhász Árpád
2011
Nyíregyházi PLE
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Barnabás 2012. Nyíregyházi PLE 123,0 0 -
2 Juhász Árpád 2011. Nyíregyházi PLE 113,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély