S.A.S. I. osztályú minősítő verseny

Versenyengedély szám
441/Sz-11/10/2022
A verseny szervezője
Esztergomi Spartacus SE
A verseny helyszíne
"Esztergom lőtér, 2509 Esztergom-Kertváros hegy utca
A verseny kezdete
2022-11-20
A verseny vége
2022-11-20
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
5000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Belme Attila György
1975
BEL SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár András
1968
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Köbzi Péter
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyi Krisztián
2000
COLT PLE
Hegyi Zsolt
1967
COLT PLE
Kovács Barnabás
1978
COLT PLE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 90,0 0 I. osztály
3 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 86,0 0 I. osztály
4 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
5 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
6 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
7 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
8 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
9 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
10 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
11 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 III. osztály
12 Hegyi Krisztián 2000. COLT PLE 55,0 0 III. osztály
13 Molnár András 1968. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
14 Belme Attila György 1975. BEL SE 49,0 0 III. osztály
15 Köbzi Péter 1980. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
16 Kovács Barnabás 1978. COLT PLE 0,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kovács Barnabás 1978. COLT PLE 0,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Racsits Zoltán
1975
BEL SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Hegyi Krisztián
2000
COLT PLE
Hegyi Zsolt
1967
COLT PLE
Kovács Barnabás
1978
COLT PLE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
3 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
4 Hegyi Krisztián 2000. COLT PLE 46,0 0 III. osztály
5 Kovács Barnabás 1978. COLT PLE 33,0 0 IV. osztály
6 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély