Zrínyi Miklós Légfegyveres Kupa

Versenyengedély szám
440/B-11/18/2022
A verseny szervezője
Zalaegerszegi PLE
A verseny helyszíne
Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2022-11-20
A verseny vége
2022-12-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500Ft/Fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 156,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 175,0 0 Aranyjelvény
2 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 164,0 0 Aranyjelvény
3 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 194,0 0 I. osztály
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 193,0 0 I. osztály
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 189,0 0 I. osztály
4 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 130,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 156,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 192,0 0 Aranyjelvény
2 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 180,0 0 Aranyjelvény
3 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 356,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 151,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 186,0 0 I. osztály
2 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 182,0 0 I. osztály
3 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 0 III. osztály
4 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 160,0 0 IV. osztály
5 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 186,0 0 I. osztály
2 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
3 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 179,0 3 III. osztály
4 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 179,0 2 III. osztály
5 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 169,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 182,0 0 I. osztály
2 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 II. osztály
3 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 II. osztály
4 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 146,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 511,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 550,0 0 III. osztály
2 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 543,0 0 III. osztály
3 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 533,0 0 IV. osztály
4 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 523,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély