II. SAVARIA Sportlövő Kupa

Versenyengedély szám
462/A-12/01/2022

A versenyt 2 sorozatben, 50 sius lőálláson tervezzük megrendezni.

 

YOUTUBE ÉLŐ

Haladás Sportkomplexum térkép

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szombathely, Rohonci út 3. / Haladás Sportkomplexum
A verseny kezdete
2022-12-09
A verseny vége
2022-12-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Nevezési díj beérkezési határidő: 2020. december 01.

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Berde Viktória
2001
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Biatovszki László
1963
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Tóth Anna
2005
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély