Komárom Kupa 2022.

Versenyengedély szám
463/B-12/03/2022
A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2900, Komárom, Czuczor Gergely u. 62, Komárom Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2022-12-17
A verseny vége
2022-12-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40-60 lövés 4000.- Ft, 20 lövés 2500.- Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Császár Koppány Vajk
2008
Kisalföldi Lövészklub
Szkiba Ákos
2009
Kisalföldi Lövészklub
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Márton Gellért
2008
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Farkas Gábor
1970
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Fruzsina
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bánszegi Melodi
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Somogyi Dorina
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Kustyán Gergő István
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Kacsurják Gréta Mercédesz
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Érckövi Nikoletta
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Deák Kevin
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Wittmann Péter
2003
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kálóczi Regina
2007
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Biatovszki Mira
1992
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki László
1963
UTE
Hári Péter
1989
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Tóth Gábor
1973
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szekér Szilárd Gábor
1970
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eninger Gábor
1969
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély