Tallinn válogató

Versenyengedély szám
001/B-01/01/2023
A verseny szervezője
KSI SE
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2023-01-07
A verseny vége
2023-01-08
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5000.- Ft/2 nap
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Farkas Dóra
2003
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 628,4 0 Ifjú Mester
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 627,6 0 Ifjú Mester
3 Tóth Anna 2005. UTE 627,4 0 Ifjú Mester
4 Tóth Anna 2005. UTE 624,6 0 Ifjú Mester
5 Toma Réka 2006. UTE 622,8 0 Ifjú Mester
6 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 622,7 0 Ifjú Mester
7 Toma Réka 2006. UTE 621,6 0 Ifjú Mester
8 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 621,5 0 Ifjú Mester
9 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 618,5 0 Aranyjelvény
10 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 618,4 0 Aranyjelvény
11 Farkas Dóra 2003. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 616,1 0 Aranyjelvény
12 Dombi Emma Vivien 2009. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 609,7 0 Ezüstjelvény
13 Farkas Dóra 2003. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 605,9 0 Ezüstjelvény
14 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 603,5 0 Ezüstjelvény
15 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 603,0 0 Ezüstjelvény
16 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 600,6 0 Ezüstjelvény
17 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 590,6 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 623,2 0 Ifjú Mester
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 622,7 0 Ifjú Mester
3 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 621,8 0 Ifjú Mester
4 Rácz Áron 2006. BHSE 621,7 0 Ifjú Mester
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 621,6 0 Ifjú Mester
6 Mlinkovics Máté 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 619,9 0 Ifjú Mester
7 Dénes András 2003. MATE-GEAC 619,7 0 Ifjú Mester
8 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,5 0 Ifjú Mester
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 619,2 0 Ifjú Mester
10 Mlinkovics Máté 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 618,4 0 Aranyjelvény
11 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 614,1 0 Aranyjelvény
12 Wittmann Péter 2003. APLE 614,1 0 Aranyjelvény
13 Dénes András 2003. MATE-GEAC 613,9 0 Aranyjelvény
14 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 613,7 0 Aranyjelvény
15 Wittmann Péter 2003. APLE 613,4 0 Aranyjelvény
16 Rácz Áron 2006. BHSE 611,7 0 Ezüstjelvény
17 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 610,4 0 Ezüstjelvény
18 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 606,5 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Szalai Fatime
1999
APLE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 632,3 0 Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 632,0 0 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 630,7 0 Mester
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 629,9 0 Mester
5 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 629,0 0 Mester
6 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 628,5 0 Mester
7 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 628,4 0 Mester
8 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 627,9 0 Mester
9 Toma Dorina 1999. UTE 627,3 0 Mester
10 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 626,4 0 Mester
11 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 625,6 0 Mester
12 Toma Dorina 1999. UTE 625,0 0 Mester
13 Tarr Vivien 2001. UTE 624,9 0 Mester
14 Tarr Vivien 2001. UTE 624,8 0 Mester
15 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 622,2 0 I. osztály
16 Biatovszki Mira 1992. UTE 621,5 0 I. osztály
17 Szijj Katinka 1993. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 621,4 0 I. osztály
18 Biatovszki Mira 1992. UTE 621,0 0 I. osztály
19 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 620,0 0 I. osztály
20 Szijj Katinka 1993. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 618,9 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szalai Mihály
1972
APLE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,3 0 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 630,0 0 Mester
3 Péni István Márton 1997. UTE 629,9 0 Mester
4 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 628,6 0 Mester
5 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 628,4 0 Mester
6 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 626,5 0 Mester
7 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 625,4 0 Mester
8 Hári Péter 1989. BHSE 624,4 0 Mester
9 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 620,9 0 I. osztály
10 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 620,5 0 I. osztály
11 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 620,5 0 I. osztály
12 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 620,1 0 I. osztály
13 Hári Péter 1989. BHSE 618,8 0 I. osztály
14 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 618,1 0 I. osztály
15 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 612,5 0 II. osztály
16 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 611,3 0 II. osztály
17 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 607,9 0 II. osztály
18 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 603,1 0 II. osztály
19 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 600,2 0 II. osztály
20 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 597,9 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Kálóczi Regina
2007
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 560,0 0 Ezüstjelvény
2 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 555,0 0 Ezüstjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 554,0 0 Ezüstjelvény
4 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 554,0 0 Ezüstjelvény
5 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 553,0 0 Ezüstjelvény
6 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 546,0 0 Ezüstjelvény
7 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 546,0 0 Ezüstjelvény
8 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 545,0 0 Ezüstjelvény
9 Fazekas Milla 2006. KSI SE 538,0 0 Bronzjelvény
10 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 538,0 0 Bronzjelvény
11 Gergő Lilla 2006. KSI SE 537,0 0 Bronzjelvény
12 Fazekas Milla 2006. KSI SE 536,0 0 Bronzjelvény
13 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 533,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 567,0 0 Aranyjelvény
2 Weite Hayden 2008. KSI SE 566,0 0 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 563,0 0 Aranyjelvény
4 Rédecsi Máté 2004. BHSE 563,0 0 Aranyjelvény
5 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 560,0 0 Ezüstjelvény
6 Weite Hayden 2008. KSI SE 559,0 0 Ezüstjelvény
7 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 558,0 0 Ezüstjelvény
8 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 555,0 0 Ezüstjelvény
9 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 545,0 0 Ezüstjelvény
10 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 544,0 0 Bronzjelvény
11 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 544,0 0 Bronzjelvény
12 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 543,0 0 Bronzjelvény
13 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 541,0 0 Bronzjelvény
14 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 539,0 0 Bronzjelvény
15 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 536,0 0 Bronzjelvény
16 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 536,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sike Renáta
1978
BHSE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Berde Viktória
2001
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 578,0 0 I. osztály
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 575,0 0 I. osztály
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 573,0 0 I. osztály
4 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 567,0 0 II. osztály
5 Sike Renáta 1978. BHSE 565,0 0 II. osztály
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 565,0 0 II. osztály
7 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 564,0 0 II. osztály
8 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 564,0 0 II. osztály
9 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 564,0 0 II. osztály
10 Varga Zalay Babett 2002. UTE 563,0 0 II. osztály
11 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 560,0 0 II. osztály
12 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 560,0 0 II. osztály
13 Sike Renáta 1978. BHSE 560,0 0 II. osztály
14 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 559,0 0 III. osztály
15 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 557,0 0 III. osztály
16 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 554,0 0 III. osztály
17 Berde Viktória 2001. KSI SE 553,0 0 III. osztály
18 Berde Viktória 2001. KSI SE 545,0 0 III. osztály
19 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 534,0 0 IV. osztály
20 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 532,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 566,0 0 II. osztály
2 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 566,0 0 II. osztály
3 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 566,0 0 II. osztály
4 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 563,0 0 II. osztály
5 Tóth Gábor 1973. UTE 563,0 0 II. osztály
6 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 0 II. osztály
7 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 562,0 0 II. osztály
8 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 561,0 0 II. osztály
9 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 561,0 0 II. osztály
10 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 560,0 0 II. osztály
11 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 559,0 0 III. osztály
12 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 557,0 0 III. osztály
13 Jambrik István 1968. BHSE 555,0 0 III. osztály
14 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 555,0 0 III. osztály
15 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 553,0 0 III. osztály
16 Csizmadia András 1974. UTE 551,0 0 III. osztály
17 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 551,0 0 III. osztály
18 Jambrik István 1968. BHSE 549,0 0 III. osztály
19 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 547,0 0 III. osztály
20 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 547,0 0 III. osztály
21 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 546,0 0 III. osztály
22 Csizmadia András 1974. UTE 543,0 0 III. osztály
23 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 536,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély