XIX. Hungarian Open 2023 / 1.nap

Versenyengedély szám
424/A-11/03/2023

Egy-egy magyar ezüst- és bronzérem született a felnőtteknél a XIX. Hungarian Open nemzetközi sportlövő viadal első napján, amelyet 17 ország részvételével rendeznek a Fehér úti Nemzeti Lőtéren. A férfiak 10 méter légpuska versenyszámában Vas Péter 249.6 körös teljesítménnyel a második helyen végzett, a győztes francia Bastien Destefanis 250.3 körös eredménnyel zárt. A nőknél Dénes Eszter harmadik lett 228.3 körrel, a számot a finn Viivi Kemppi nyerte meg 250.7 körrel.

A junioroknál légpuskában a lányoknál Bajos Gitta második, Nagybányai-Nagy Anna harmadik, a fiúknál Kálmán Bálint második, Lévai Csongor harmadik. Légpisztolyban a lányoknál Fábián Sára Ráhel lett harmadik. 

Szombaton rendezik a férfiak 10 méter légpisztoly számát, valamint a vegyes csapatok versenyeit. Vasárnap pedig az úgynevezett open napon együtt lőnek a felnőttek és a juniorok. 

 

 

 

A verseny szervezője
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2023-11-17
A verseny vége
2023-11-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2022.11.04. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Gergely
1973
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Tisza Volán SC
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Henry Arnaud
1983
FRA
Wiedemann Max
HSG München-GER
Fröhlich Paul
1998
BSSB-GER
Heise Michael
1991
BSSB-GER
Jani Tuulaniemi
FIN
Peter Mlynarcik
1969
SVK
Jakuba Pavel
1977
SVK
Vescan Radu
ROU
Werba Peter
USV21 Wien-AUT
Mammadov Anvar
2000
UKR
Donkov Samuil
1983
BUL
Savola Esa
2000
FIN
Tomasevic Klemen
SLO
Zupanc Aleksander
SLO
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Uroš Kačavenda
1984
CRO
Dzal Dario
1973
CRO
Leon Luka Ćelić
1999
CRO
Bozic Gasper
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Larsen Frederik 1995. DEN 581,0 23 Mester
2 Donkov Samuil 1983. BUL 581,0 22 Mester
3 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 574,0 13 I. osztály
4 Henry Arnaud 1983. FRA 573,0 12 I. osztály
5 Heise Michael 1991. BSSB-GER 572,0 22 I. osztály
6 Fröhlich Paul 1998. BSSB-GER 570,0 18 II. osztály
7 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 566,0 13 II. osztály
8 KAČAVENDA UROŠ 1981. CRO 565,0 12 II. osztály
9 Juraj Harsany 1979. SVK 565,0 11 II. osztály
10 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 563,0 22 II. osztály
11 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 562,0 11 II. osztály
12 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 562,0 8 II. osztály
13 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 560,0 14 II. osztály
14 Tomasevic Klemen Nincs SLO 560,0 9 II. osztály
15 Jani Tuulaniemi Nincs FIN 560,0 7 II. osztály
16 Mammadov Anvar 2000. UKR 559,0 12 III. osztály
17 Szűcs Gergely 1977. UTE 559,0 12 III. osztály
18 Balogh Gergely 1973. APLE 558,0 12 III. osztály
19 Tóth Gábor 1973. UTE 558,0 11 III. osztály
20 Wiedemann Max Nincs HSG München-GER 557,0 12 III. osztály
21 Csizmadia András 1974. UTE 556,0 9 III. osztály
22 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 555,0 8 III. osztály
23 Peter Mlynarcik 1969. SVK 554,0 6 III. osztály
24 Werba Peter Nincs USV21 Wien-AUT 553,0 11 III. osztály
25 ĆELIĆ LEON LUKA 1999. CRO 553,0 10 III. osztály
26 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 552,0 7 III. osztály
27 Bozic Gasper Nincs SLO 552,0 6 III. osztály
28 Savola Esa 2000. FIN 550,0 9 III. osztály
29 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 547,0 9 III. osztály
30 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 544,0 6 III. osztály
31 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 540,0 7 III. osztály
32 Zupanc Aleksander Nincs SLO 525,0 7 IV. osztály
33 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 521,0 4 IV. osztály
34 Dzal Dario 1973. CRO 485,0 3 -
35 Sipka Péter 1958. APLE 482,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 242,8 9
2 Larsen Frederik 1995. DEN 242,6 8
3 Fröhlich Paul 1998. BSSB-GER 219,7 6
4 Henry Arnaud 1983. FRA 196,7 5
5 Donkov Samuil 1983. BUL 175,2 2
6 KAČAVENDA UROŠ 1981. CRO 156,2 3
7 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 135,2 0
8 Heise Michael 1991. BSSB-GER 114,7 2

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Baranics Éva Beáta
1970
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kutzer Barbara
1990
HSG München-GER
Hofele Michaela
HSG München-GER
Bavuudorj Ariunzul
HSG München-GER
Polishchuk Mariia
1990
HSG München-GER
Heckner Andrea
1999
BSSB-GER
Wimmer Carina
1995
BSSB-GER
Dagmar Zanova
1969
SVK
Witting Melanie
2000
USV21 Wien-AUT
Eder Josefin
SGI Frankfurt-GER
Korem Nitzan
1989
Maabarot
Prezelj Anja
2000
SLO
Sabina Suljic
1979
SLO
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berge Svenja 1995. HSV-GER 576,0 15 I. osztály
2 Sike Renáta 1978. BHSE 575,0 13 I. osztály
3 Eder Josefin Nincs SGI Frankfurt-GER 574,0 22 I. osztály
4 Wimmer Carina 1995. BSSB-GER 574,0 21 I. osztály
5 Heckner Andrea 1999. BSSB-GER 574,0 14 I. osztály
6 Dávid Krisztina 1975. BHSE 570,0 18 II. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 566,0 17 II. osztály
8 Prezelj Anja 2000. SLO 563,0 7 II. osztály
9 Farkas Bernadett 1987. APLE 561,0 17 II. osztály
10 Csonka Zsófia Katalin 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 552,0 7 III. osztály
11 Kutzer Barbara 1990. HSG München-GER 549,0 8 III. osztály
12 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 549,0 7 III. osztály
13 Bavuudorj Ariunzul Nincs HSG München-GER 547,0 6 III. osztály
14 Hofele Michaela Nincs HSG München-GER 539,0 10 IV. osztály
15 Witting Melanie 2000. USV21 Wien-AUT 537,0 5 IV. osztály
16 Vas Virág dr 1977. BHSE 526,0 5 IV. osztály
17 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 526,0 5 IV. osztály
18 Baranics Éva Beáta 1970. APLE 502,0 3 IV. osztály
19 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 501,0 5 IV. osztály
20 Dagmar Zanova 1969. SVK 496,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Wimmer Carina 1995. BSSB-GER 239,1 9
2 Eder Josefin Nincs SGI Frankfurt-GER 238,2 6
3 Heckner Andrea 1999. BSSB-GER 215,8 5
4 Sike Renáta 1978. BHSE 196,3 2
5 Prezelj Anja 2000. SLO 176,7 4
6 Dávid Krisztina 1975. BHSE 153,5 1
7 Berge Svenja 1995. HSV-GER 135,5 1
8 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 116,1 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csókási Tibor Géza
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szalai Mihály
1972
APLE
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Baudouin Brian
1994
FRA
Destefanis Bastien
2001
FRA
Dutendas Dimitri
2000
FRA
Tom Diggle
SCO
Mitchell Stephen
1989
GBR
Bamsey Michael
1993
GBR
Whalley Michael
1998
GBR
Anton Rizov
1987
BUL
Jovanovic Bogdan
SRB
Jovanovic Stevan
SRB
Ivanović Marko
SRB
Simon Potrc
1977
SLO
Patrik Jakopicek
2000
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baudouin Brian 1994. FRA 629,1 54 Mester
2 Anton Rizov 1987. BUL 628,9 53 Mester
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 627,3 52 Mester
4 Tom Diggle Nincs SCO 626,7 51 Mester
5 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 625,2 50 Mester
6 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,4 49 Mester
7 Destefanis Bastien 2001. FRA 623,1 49 Mester
8 Mitchell Stephen 1989. GBR 622,3 46 I. osztály
9 Dutendas Dimitri 2000. FRA 622,1 49 I. osztály
10 Bamsey Michael 1993. GBR 621,9 44 I. osztály
11 Patrik Jakopicek 2000. SLO 621,5 45 I. osztály
12 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,2 0 I. osztály
13 Simon Potrc 1977. SLO 617,0 38 I. osztály
14 Hári Péter 1989. BHSE 616,6 40 II. osztály
15 Whalley Michael 1998. GBR 602,1 28 II. osztály
16 Szalai Mihály 1972. APLE 598,6 27 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Destefanis Bastien 2001. FRA 250,3 19
2 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 249,6 21
3 Tom Diggle Nincs SCO 227,7 16
4 Anton Rizov 1987. BUL 207,4 15
5 Baudouin Brian 1994. FRA 187,0 11
6 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 165,8 12
7 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 144,0 9
8 Mitchell Stephen 1989. GBR 122,8 7

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Keresztesi Petra Inez
2008
Tisza Volán SC
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bordet Jade
2000
FRA
Girard Agathe
2001
FRA
Krumm Clémentine
2000
FRA
Allezard Justine
2001
FRA
Baker Morgan
2000
GBR
Sabina Thurnwaldova
2000
CZE
Tanya Rizova
1993
BUL
Demjen Peskova Daniela
1984
Bratislava-SVK
Heiskanen Essi
2002
FIN
Kemppi Viivi
2002
FIN
Urska Hrasovec
1999
SLO
Sonja BENČINA
Sd Olimpija - SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 627,2 53 Mester
2 Krumm Clémentine 2000. FRA 626,9 49 Mester
3 Kemppi Viivi 2002. FIN 626,8 49 Mester
4 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 625,8 48 Mester
5 Girard Agathe 2001. FRA 625,4 50 Mester
6 Urska Hrasovec 1999. SLO 625,0 53 Mester
7 Sonja BENČINA Nincs Sd Olimpija - SLO 624,4 51 Mester
8 Demjen Peskova Daniela 1984. Bratislava-SVK 623,5 47 Mester
9 Allezard Justine 2001. FRA 622,6 47 I. osztály
10 Toma Dorina 1999. UTE 622,3 44 I. osztály
11 Tanya Rizova 1993. BUL 622,2 51 I. osztály
12 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 621,7 46 I. osztály
13 Heiskanen Essi 2002. FIN 621,2 48 I. osztály
14 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 618,0 41 I. osztály
15 Sabina Thurnwaldova 2000. CZE 617,6 44 I. osztály
16 Tarr Vivien 2001. UTE 617,1 40 I. osztály
17 Borsos Fanni 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 616,2 43 II. osztály
18 Baker Morgan 2000. GBR 612,6 36 II. osztály
19 Szijj Katinka 1993. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 611,0 37 II. osztály
20 Fehér Andrea 1971. APLE 605,8 30 II. osztály
21 Bordet Jade 2000. FRA 604,5 40 II. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kemppi Viivi 2002. FIN 250,7 19
2 Krumm Clémentine 2000. FRA 249,9 22
3 Dénes Eszter 2001. UTE 228,3 17
4 Girard Agathe 2001. FRA 207,4 14
5 Urska Hrasovec 1999. SLO 185,0 14
6 Demjen Peskova Daniela 1984. Bratislava-SVK 165,7 14
7 Sonja BENČINA Nincs Sd Olimpija - SLO 144,1 11
8 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 121,8 5

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Schmidt Ferenc
2008
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Béres Máté
2005
APLE
Sitkei Tamás
2008
APLE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Ducret Victor
2005
FRA
Le Guirriec Enzo
2004
FRA
Moczko Théo
2003
FRA
Torres Lenny
2005
FRA
Kim Kanghyun
2004
KOR
Song Seungho
2004
KOR
Kim Dohoon
2005
KOR
Andrew Walker
2003
SCO
Hamish Mcdonald
SCO
Laulainen Arttu
2002
FIN
Otso-Aadolf Ahokangas
FIN
Zvara Márk
SSK Príbelce-SVK
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kim Dohoon 2005. KOR 579,0 17 Ifjú Mester
2 Kim Kanghyun 2004. KOR 570,0 18 Ifjú Mester
3 Moczko Théo 2003. FRA 562,0 11 Ezüstjelvény
4 Rédecsi Máté 2004. BHSE 560,0 14 Ezüstjelvény
5 Song Seungho 2004. KOR 560,0 10 Ezüstjelvény
6 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 558,0 10 Ezüstjelvény
7 Andrew Walker 2003. SCO 558,0 7 Ezüstjelvény
8 Le Guirriec Enzo 2004. FRA 556,0 8 Ezüstjelvény
9 Laulainen Arttu 2002. FIN 554,0 15 Ezüstjelvény
10 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 554,0 11 Ezüstjelvény
11 Ducret Victor 2005. FRA 553,0 11 Ezüstjelvény
12 Torres Lenny 2005. FRA 553,0 8 Ezüstjelvény
13 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 551,0 12 Ezüstjelvény
14 Hamish Mcdonald Nincs SCO 551,0 12 Ezüstjelvény
15 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 551,0 11 Ezüstjelvény
16 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 551,0 3 Ezüstjelvény
17 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 549,0 15 Ezüstjelvény
18 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 549,0 11 Ezüstjelvény
19 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 547,0 8 Ezüstjelvény
20 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 545,0 9 Ezüstjelvény
21 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 544,0 6 Bronzjelvény
22 Schmidt Ferenc 2008. Veszprémi Sportlövész Egyesület 543,0 6 Bronzjelvény
23 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 542,0 6 Bronzjelvény
24 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 540,0 7 Bronzjelvény
25 Otso-Aadolf Ahokangas Nincs FIN 539,0 8 Bronzjelvény
26 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 534,0 5 Bronzjelvény
27 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 533,0 5 Bronzjelvény
28 Zvara Márk Nincs SSK Príbelce-SVK 527,0 5 Bronzjelvény
29 Sitkei Tamás 2008. APLE 525,0 6 Bronzjelvény
30 Béres Máté 2005. APLE 518,0 5 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kim Kanghyun 2004. KOR 237,7 5
2 Andrew Walker 2003. SCO 231,6 5
3 Kim Dohoon 2005. KOR 213,8 5
4 Song Seungho 2004. KOR 193,6 6
5 Rédecsi Máté 2004. BHSE 174,2 2
6 Moczko Théo 2003. FRA 154,6 3
7 Le Guirriec Enzo 2004. FRA 134,3 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel Torna Club
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel Torna Club
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Komlós Diána
2008
KSI SE
Kim Minseo
2002
KOR
Kim Juri
2005
KOR
Heo Yeonwoo
2004
KOR
Evans Lucy
2003
SCO
Emilia Faulkner
GBR
Isobel Mactaggart
SCO
Vilja-Alina Ahokangas
FIN
Lumi Saikkonen
FIN
Kusnirova Veronika
2009
Podhradova Kosice-SVK
Hanulikova Karin
2007
Striebornik-SVK
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Sobiech Nicole
2006
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Slak Manja
SLO
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 572,0 15 Ifjú Mester
2 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 572,0 13 Ifjú Mester
3 Kim Minseo 2002. KOR 572,0 13 Ifjú Mester
4 Kim Juri 2005. KOR 569,0 18 Aranyjelvény
5 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 567,0 16 Aranyjelvény
6 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 561,0 13 Ezüstjelvény
7 Fazekas Milla 2006. KSI SE 561,0 10 Ezüstjelvény
8 Heo Yeonwoo 2004. KOR 559,0 14 Ezüstjelvény
9 Slak Manja Nincs SLO 559,0 6 Ezüstjelvény
10 Varga Zalay Babett 2002. UTE 558,0 14 Ezüstjelvény
11 Gergő Lilla 2006. KSI SE 557,0 10 Ezüstjelvény
12 Emilia Faulkner Nincs SCO 555,0 12 Ezüstjelvény
13 Evans Lucy 2003. SCO 551,0 10 Ezüstjelvény
14 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 549,0 11 Ezüstjelvény
15 Vilja-Alina Ahokangas Nincs FIN 548,0 15 Ezüstjelvény
16 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 547,0 9 Ezüstjelvény
17 Isobel Mactaggart Nincs SCO 547,0 6 Ezüstjelvény
18 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 545,0 6 Ezüstjelvény
19 Horinka Abigél 2006. KSI SE 544,0 6 Bronzjelvény
20 Kusnirova Veronika 2009. Podhradova Kosice-SVK 538,0 6 Bronzjelvény
21 Lumi Saikkonen Nincs FIN 536,0 5 Bronzjelvény
22 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 529,0 6 Bronzjelvény
23 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 528,0 7 Bronzjelvény
24 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 528,0 5 Bronzjelvény
25 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 527,0 3 Bronzjelvény
26 Hanulikova Karin 2007. Striebornik-SVK 524,0 2 Bronzjelvény
27 Komlós Diána 2008. KSI SE 523,0 1 Bronzjelvény
28 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 520,0 6 Bronzjelvény
29 Kabina Fanni 2007. KSI SE 520,0 2 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kim Juri 2005. KOR 236,5 5
2 Kim Minseo 2002. KOR 235,4 7
3 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 214,3 6
4 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 194,9 3
5 Heo Yeonwoo 2004. KOR 174,3 3
6 Fazekas Milla 2006. KSI SE 153,6 2
7 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 133,6 1
8 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 113,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Márta Ákos
2007
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Blateau Félix
2003
FRA
Pomar Florent
2004
FRA
Berthonneau Keryann
2006
FRA
Shin Hyunjoon
2003
KOR
Choe Daehan
2004
KOR
Lee Junhwan
2005
KOR
Bertie Galloway
SCO
Pavlik Adrian
2003
Striebornik-SVK
Barta Robert
2006
SVK
Anati Ofri
2002
Rehovot
Dušan Stojadinović
SRB
Erdei Petar
2003
SRB
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Shin Hyunjoon 2003. KOR 627,0 51 Ifjú Mester
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 626,1 52 Ifjú Mester
3 Lee Junhwan 2005. KOR 625,5 48 Ifjú Mester
4 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 624,8 47 Ifjú Mester
5 Choe Daehan 2004. KOR 623,3 48 Ifjú Mester
6 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 621,9 47 Ifjú Mester
7 Rácz Áron 2006. BHSE 621,6 48 Ifjú Mester
8 Blateau Félix 2003. FRA 621,4 45 Ifjú Mester
9 Erdei Petar 2003. SRB 620,9 48 Ifjú Mester
10 Berthonneau Keryann 2006. FRA 620,9 43 Ifjú Mester
11 Dénes András 2003. MATE-GEAC 619,2 41 Ifjú Mester
12 Dušan Stojadinović Nincs SRB 618,1 42 Aranyjelvény
13 Wittmann Péter 2003. APLE 617,5 41 Aranyjelvény
14 Takács Dezső 2006. BHSE 616,8 40 Aranyjelvény
15 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 616,4 41 Aranyjelvény
16 Pomar Florent 2004. FRA 615,7 45 Aranyjelvény
17 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 615,0 39 Aranyjelvény
18 Mlinkovics Máté 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 614,7 40 Aranyjelvény
19 Pavlik Adrian 2003. Striebornik-SVK 614,3 39 Aranyjelvény
20 Bertie Galloway Nincs SCO 614,2 40 Aranyjelvény
21 Márta Ákos 2007. BHSE 613,9 38 Aranyjelvény
22 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 611,0 34 Ezüstjelvény
23 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 608,6 30 Ezüstjelvény
24 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 608,3 28 Ezüstjelvény
25 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 606,2 31 Ezüstjelvény
26 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 603,3 29 Ezüstjelvény
27 Barta Robert 2006. SVK 595,9 23 Ezüstjelvény
28 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 595,5 19 Ezüstjelvény
29 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 595,2 24 Ezüstjelvény
30 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 591,7 21 Ezüstjelvény
31 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 586,0 17 Bronzjelvény
32 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 584,8 17 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Lee Junhwan 2005. KOR 249,6 20
2 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 249,0 18
3 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 228,6 15
4 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 206,7 15
5 Choe Daehan 2004. KOR 185,7 13
6 Shin Hyunjoon 2003. KOR 164,6 11
7 Blateau Félix 2003. FRA 144,3 11
8 Rácz Áron 2006. BHSE 123,2 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Calonnec Louna
2005
FRA
Hélard Lucile
2006
FRA
Herbulot Manon
2007
FRA
Pomes Tifenn
2006
FRA
Park Yeeun
2006
KOR
Kim Jieun
2003
KOR
Kim Sohyeon
2004
KOR
Rhona Love
SCO
Charlotte Stirling
SCO
Chovancova Tatiana
2004
Striebornik-SVK
Vaclavikova Nina
2007
SVK
Rosenlew Alexandra
2005
FIN
Tuulevi Suomus
2003
FIN
AINO NENONEN
2004
FIN
Havran Aleksandra
2004
SRB
Pejic Ana
2007
SRB
Jakse Vita
2006
SLO
Miuc Zelko Lana
2006
SLO
Zala Junger
SLO
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havran Aleksandra 2004. SRB 631,1 57 Ifjú Mester
2 Park Yeeun 2006. KOR 628,0 51 Ifjú Mester
3 Kim Sohyeon 2004. KOR 627,5 52 Ifjú Mester
4 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 627,1 52 Ifjú Mester
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 626,1 51 Ifjú Mester
6 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 625,3 53 Ifjú Mester
7 Hélard Lucile 2006. FRA 623,4 49 Ifjú Mester
8 Rosenlew Alexandra 2005. FIN 623,1 48 Ifjú Mester
9 Toma Réka 2006. UTE 623,0 47 Ifjú Mester
10 Calonnec Louna 2005. FRA 622,8 45 Ifjú Mester
11 Kim Jieun 2003. KOR 621,9 45 Ifjú Mester
12 Tóth Anna 2005. UTE 621,7 48 Ifjú Mester
13 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 621,6 47 Ifjú Mester
14 Jakse Vita 2006. SLO 620,2 44 Ifjú Mester
15 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 618,7 44 Aranyjelvény
16 Tuulevi Suomus 2003. FIN 618,0 44 Aranyjelvény
17 Miuc Zelko Lana 2006. SLO 618,0 41 Aranyjelvény
18 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 617,9 41 Aranyjelvény
19 Herbulot Manon 2007. FRA 617,7 41 Aranyjelvény
20 Pomes Tifenn 2006. FRA 614,6 40 Aranyjelvény
21 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 614,5 36 Aranyjelvény
22 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 614,1 38 Aranyjelvény
23 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 613,4 36 Aranyjelvény
24 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 612,7 38 Aranyjelvény
25 Andrássy Fruzsina Éva 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 612,4 34 Aranyjelvény
26 AINO NENONEN 2004. FIN 611,3 35 Ezüstjelvény
27 Dombi Emma Vivien 2009. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 609,8 37 Ezüstjelvény
28 Pejic Ana 2007. SRB 609,8 31 Ezüstjelvény
29 Charlotte Stirling Nincs SCO 607,3 32 Ezüstjelvény
30 Chovancova Tatiana 2004. Striebornik-SVK 604,9 29 Ezüstjelvény
31 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 604,8 29 Ezüstjelvény
32 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 602,1 30 Ezüstjelvény
33 Vaclavikova Nina 2007. SVK 602,1 27 Ezüstjelvény
34 Zala Junger Nincs SLO 600,4 29 Ezüstjelvény
35 Molnár Sára 2011. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 599,7 24 Ezüstjelvény
36 Rhona Love Nincs SCO 590,8 19 Ezüstjelvény
37 Pap Jerne Zsófia 2007. Tisza Volán SC 585,8 22 Bronzjelvény
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Havran Aleksandra 2004. SRB 250,4 21
2 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 249,8 21
3 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 228,6 16
4 Kim Sohyeon 2004. KOR 206,3 14
5 Park Yeeun 2006. KOR 185,6 12
6 Rosenlew Alexandra 2005. FIN 163,7 10
7 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 140,9 6
8 Hélard Lucile 2006. FRA 119,7 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula Péter 1966. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 556,0 10 -
2 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 539,0 8 -
3 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 491,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Bronwen Livingstone
SCO
Katona Zsanett
1985
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bronwen Livingstone Nincs SCO 536,0 5 -
2 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 492,0 2 -
3 Katona Zsanett 1985. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 483,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély