Nógrád Kupa

Versenyengedély szám
219/B

A versenyek helye: Salgótarján Zagyvarakodó Lőtér  ( HRSZ.: 2679 )

Versenyszámok:

  • Nyílt irányzékú kispuska 50 m, 30 lövés fekvő
  • Sportpisztoly 25 m, 20 lövés
  • Központi gyújtású pisztoly 25 m, 20 lövés

Próbalövés:
Az egyes versenyszámok megkezdése előtt minden kategóriában 5 próbalövés tehető, de ez nem kötelező.

Nevezés:
A versenykezdés előtt legalább 3 nappal, a Magyar Sportlövők Szövetsége számítógépes rendszerén keresztül, a versenyző saját sportegyesülete által. (Tehát a versenyző saját egyesületénél jelezze indulási szándékát kb. 1 héttel a verseny időpontja előtt, hogy az egyesülete időben benevezhesse. ) Csak érvényes versenyengedéllyel rendelkező sportlövő nevezhető!

Egyebek:
A verseny lebonyolítása a sportlövészet érvényben lévő szabályai szerint történik. A balesetvédelmi szabályok, lövészetvezetői és bírói utasítások betartása mindenki számára kötelező. A versenyzőknek maguknál kell tartani személyazonosító okmányukat, érvényes versenyengedélyüket és fegyvertartási engedélyüket.

Költségek:
A nevezési díj versenyszámonként 1000 forint, mely a helyszinen, a regisztráció alkalmával készpénzben fizetendő. Ez biztosítja a versenyen való részvételt. Minden egyéb költség a versenyzőt vagy egyesületét terheli.

Fegyver és lőszer:

  • Fegyvert és lőszert csak a Salgótarjáni Sportlövő Klub saját fegyverrel nem rendelkező tagjai számára biztosítunk.
  • Kispuska és sportpisztoly kalibere .22 LR.
  • Központi gyújtású pisztoly 7,62 – 9,65 mm kaliberig használható.

Kérünk minden saját fegyverrel rendelkező sportolót, hogy a fegyveréhez való lőszerről maga gondoskodjon, kisegíteni csak rendkívüli esetben tudjuk.

A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Zagyvarakodói Lőtér
A verseny kezdete
2018-10-06
A verseny vége
2018-10-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér László 1961. Meteor LK. 275,0 I. osztály
2 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 261,0 I. osztály
3 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 245,0 I. osztály
4 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 238,0 II. osztály
5 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 192,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Dominik Miklós
1997
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Miklós József
1940
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Gyula
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Botos József
1955
Sasszem SE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Hach László
1954
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 184,0 I. osztály
2 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 180,0 I. osztály
3 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 174,0 I. osztály
4 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 166,0 I. osztály
5 Pászti István 1958. Salgótarjáni Sportlövő Klub 165,0 I. osztály
6 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 164,0 I. osztály
7 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 163,0 I. osztály
8 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 161,0 I. osztály
9 Veres Róbert 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 154,0 I. osztály
10 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 153,0 I. osztály
11 Knizse Péter 1987. Salgótarjáni Sportlövő Klub 147,0 II. osztály
12 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 146,0 II. osztály
13 Knizse Flóra Elina 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 143,0 II. osztály
14 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 142,0 II. osztály
15 Pintér László 1961. Meteor LK. 140,0 II. osztály
16 Mag Gyula dr. 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 138,0 II. osztály
17 Knizse Gyula 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 137,0 II. osztály
18 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 128,0 III. osztály
19 Molnár István 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 122,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Babják János
1965
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta András
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Dominik Miklós
1997
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Miklós József
1940
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Gyula
1946
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pócsai Csaba József
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tóth István Zsolt
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 176,0 I. osztály
2 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 167,0 I. osztály
3 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 166,0 I. osztály
4 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 164,0 I. osztály
5 Veres Róbert 1962. Salgótarjáni Sportlövő Klub 159,0 I. osztály
6 Csarnai Tibor 1977. Salgótarjáni Sportlövő Klub 149,0 II. osztály
7 Pintér László 1961. Meteor LK. 148,0 II. osztály
8 Knizse Péter 1987. Salgótarjáni Sportlövő Klub 147,0 II. osztály
9 Barta András 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 146,0 II. osztály
10 Knizse Flóra Elina 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 145,0 II. osztály
11 Gortva Ferenc 1960. Salgótarjáni Sportlövő Klub 144,0 II. osztály
12 Knizse Gyula 1946. Salgótarjáni Sportlövő Klub 143,0 II. osztály
13 Tóth István Zsolt 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 142,0 II. osztály
14 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 141,0 II. osztály
15 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 140,0 II. osztály
16 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 139,0 II. osztály
17 Babják János 1965. Salgótarjáni Sportlövő Klub 137,0 II. osztály
18 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 135,0 II. osztály
19 Mag Gyula dr. 1959. Salgótarjáni Sportlövő Klub 133,0 II. osztály
20 Fodor Miklós József 1940. Salgótarjáni Sportlövő Klub 132,0 II. osztály
21 Kis Csaba Géza 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 131,0 II. osztály
22 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 130,0 II. osztály
23 Pócsai Csaba József 1973. Salgótarjáni Sportlövő Klub 128,0 III. osztály
24 Sági Simon 1963. Salgótarjáni Sportlövő Klub 127,0 III. osztály
25 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 118,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély