ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 25 m pisztoly, 50m puska (nemzeti versenyszámok)

Az Országos Bajnokság versenynapjain a lőtéren BÜFÉ üzemel!

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2018-09-08
A verseny vége
2018-09-09
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.,- Ft / fő/versenyszám 2000.- Ft csapat/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Lendér Ildikó
1970
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Süle Szilvia
1972
UTE
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Csapatok
AlbaVolán4
Pálfyné Tóth Erika 1961 Alba Volán SC
Benes Ibolya 1953 Alba Volán SC
Varga Vilma 1986 Alba Volán SC
Délvidéki LA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda 2003 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Mátyásföldi Technocoop LE
Csepregi Katalin 1982 Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin 1979 Mátyásföldi TLE
Bakos Natália 1981 Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 186,0 I. osztály
2 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 184,0 I. osztály
3 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 183,0 94 I. osztály
4 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 183,0 90 I. osztály
5 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 181,0 I. osztály
6 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 179,0 I. osztály
7 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 9 I. osztály
8 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 176,0 I. osztály
9 Moncz Judit dr 1967. Gárdonyi Sportlövő Klub 175,0 I. osztály
10 Dippong Magdolna 1950. Zuglő Klub SLE 173,0 I. osztály
11 Bálint Cecilia 1980. UTE 172,0 89 I. osztály
12 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 86 I. osztály
13 Süle Szilvia 1972. UTE 172,0 84 I. osztály
14 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 169,0 I. osztály
15 Lendér Ildikó 1970. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 166,0 I. osztály
16 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 82 I. osztály
17 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 163,0 79 I. osztály
18 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 76 I. osztály
19 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 79 I. osztály
20 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 161,0 76 I. osztály
21 Kelemen Katalin 1979. Mátyásföldi TLE 158,0 I. osztály
22 Tóth Anna Jázmin 2003. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 156,0 I. osztály
23 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 147,0 I. osztály
24 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 8,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mátyásföldi Technocoop LE Máty 527,0 94
2 Délvidéki LA Délv 504,0 167
3 AlbaVolán4 Alba 484,0 76

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Bélafi Dávid
1978
Pécs Városi LK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Hécz Dániel
1980
Győri Polgári LE
Hécz Gábor
1976
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Maróti Gyula
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik Olivér
1992
BHSE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Adorján Béla
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Székely Sándor Albert
1961
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Hohl Ferenc dr
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Bögös Tibor
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Balázs György
1976
Partner Polgári LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Budai Csaba
1968
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Robert Beck
1970
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Lanczner Ferdinánd
1951
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Nagy György
1965
BHSE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Kovács Szabolcs
1988
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Csapatok
Győri PLE A
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Hécz Dániel 1980 Győri Polgári LE
Hécz Gábor 1976 Győri Polgári LE
VAMAV II.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
AlbaVolán2
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Bajcsi Tamás 1980 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Lukácsi Csaba 1974 Alba Volán SC
Pontlövészek
Németh Ferenc 1963 Pontlövész SE
Oszvald Tamás 1959 Pontlövész SE
Sütő Zoltán 1978 Pontlövész SE
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Sipka Péter 1958 APLE-VASAS SC
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi PLE
Szakács Róbert 1976 Szombathelyi PLE
Budapesti Mesterlövész Egyesület A
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Budapesti Mesterlövész Egyesület B
Marinovszky Zsolt 1972 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter 1977 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
EPLE -1
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
DVLE
Földi Lajos 1962 Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Szalai Ferenc 1975 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert 1965 Káli Lövész Sport Klub
Délvidéki Lövészakadémia
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc 1984 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PaPoLE
Balázs György 1976 Partner Polgári LE
Csányi István 1967 Partner Polgári LE
Szőts Viktor 1986 Partner Polgári LE
PLE Zalaegerszeg
Cajnkó Lajos Ádám 1983 Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Adorján Béla 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Kalmár Norbert 1973 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre 1959 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Vecsernik Tibor 1968 Borjádi LK
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland 1979 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 191,0 96 I. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 191,0 95 I. osztály
3 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 190,0 95 I. osztály
4 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 190,0 93 I. osztály
5 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 189,0 8 I. osztály
6 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 189,0 7 I. osztály
7 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 189,0 0 I. osztály
8 Takács László 1959. Egri PLE 188,0 95 I. osztály
9 Knollmajer Tamás 1967. UTE 188,0 94 I. osztály
10 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 188,0 92 I. osztály
11 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 188,0 91 I. osztály
12 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 187,0 0 I. osztály
13 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 186,0 98 I. osztály
14 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 186,0 94 I. osztály
15 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 186,0 0 I. osztály
16 Nagy György 1965. BHSE 185,0 11 I. osztály
17 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 185,0 7 I. osztály
18 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 185,0 0 I. osztály
19 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 184,0 0 I. osztály
20 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 93 I. osztály
21 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 183,0 87 I. osztály
22 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 182,0 94 I. osztály
23 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 91 I. osztály
24 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 90 I. osztály
25 Boris Zoltán ifj 1999. Pécs Városi LK 181,0 93 I. osztály
26 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 181,0 91 I. osztály
27 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 181,0 14 I. osztály
28 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 181,0 13 I. osztály
29 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 180,0 91 I. osztály
30 Szalai Ferenc 1975. UTE 180,0 89 I. osztály
31 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 179,0 88 I. osztály
32 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 179,0 85 I. osztály
33 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 178,0 92 I. osztály
34 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 178,0 92 I. osztály
35 Adorján Béla 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 178,0 90 I. osztály
36 Nádas László 1969. Zuglő Klub SLE 178,0 90 I. osztály
37 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 178,0 89 I. osztály
38 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 178,0 89 I. osztály
39 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 178,0 88 I. osztály
40 Sebestyén Péter 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 178,0 85 I. osztály
41 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 177,0 90 I. osztály
42 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 177,0 89 I. osztály
43 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 89 I. osztály
44 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi PLE 177,0 12 I. osztály
45 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 11 I. osztály
46 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 176,0 0 I. osztály
47 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 175,0 90 I. osztály
48 Hécz Gábor 1976. Győri Polgári LE 175,0 88 I. osztály
49 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 175,0 8 I. osztály
50 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 175,0 4 I. osztály
51 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 174,0 93 I. osztály
52 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 174,0 90 I. osztály
53 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 89 I. osztály
54 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 174,0 89 I. osztály
55 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 88 I. osztály
56 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 174,0 88 I. osztály
57 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 174,0 87 I. osztály
58 Jambrik Olivér 1992. BHSE 174,0 86 I. osztály
59 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 174,0 86 I. osztály
60 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 174,0 85 I. osztály
61 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 173,0 92 I. osztály
62 Hécz Dániel 1980. Győri Polgári LE 173,0 90 I. osztály
63 Balázs György 1976. Partner Polgári LE 173,0 89 I. osztály
64 Sümegi András 1971. UTE 173,0 84 I. osztály
65 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 173,0 82 I. osztály
66 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 172,0 93 I. osztály
67 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 172,0 87 I. osztály
68 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 171,0 6 I. osztály
69 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 3 I. osztály
70 Budai Csaba 1968. UTE 170,0 88 I. osztály
71 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 170,0 85 I. osztály
72 Kovács Szabolcs 1988. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 170,0 80 I. osztály
73 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 87 I. osztály
74 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 169,0 86 I. osztály
75 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 168,0 87 I. osztály
76 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 168,0 86 I. osztály
77 Galambos Bálint 1964. Kinizsi TTK 167,0 90 I. osztály
78 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 167,0 89 I. osztály
79 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 167,0 84 I. osztály
80 Kiss László 1965. Partner Polgári LE 167,0 82 I. osztály
81 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 167,0 3 I. osztály
82 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 167,0 2 I. osztály
83 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 166,0 0 I. osztály
84 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 165,0 84 I. osztály
85 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 83 I. osztály
86 Hohl Ferenc dr 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 164,0 82 I. osztály
87 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 164,0 77 I. osztály
88 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 162,0 0 I. osztály
89 Bélafi Dávid 1978. Pécs Városi LK 161,0 81 I. osztály
90 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 161,0 79 I. osztály
91 Lanczner Ferdinánd 1951. Kinizsi TTK 161,0 78 I. osztály
92 Székely Sándor Albert 1961. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 158,0 0 I. osztály
93 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 157,0 83 I. osztály
94 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 157,0 80 I. osztály
95 Bajcsi Tamás 1980. Alba Volán SC 157,0 76 I. osztály
96 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 156,0 80 I. osztály
97 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 156,0 77 I. osztály
98 Bögös Tibor 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 153,0 7 I. osztály
99 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 153,0 5 I. osztály
100 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 151,0 0 I. osztály
101 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 150,0 0 I. osztály
102 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 149,0 0 II. osztály
103 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 148,0 0 II. osztály
104 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 145,0 0 II. osztály
105 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 142,0 62 II. osztály
106 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 142,0 61 II. osztály
107 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 135,0 0 II. osztály
108 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 129,0 0 III. osztály
109 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 110,0 0 -
110 Robert Beck 1970. UTE 106,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kecskeméti Honvéd SE Kecsk 553,0 189
2 Győri PLE A Győr 550,0 96
3 Pontlövészek Pontl 546,0 89
4 Budapesti Mesterlövész Egyesület A Budap 545,0 267
5 UTE UTE 538,0 271
6 EPLE -1 Egri 537,0 278
7 Káli Lövész Sport Klub Káli 537,0 267
8 Délvidéki Lövészakadémia Délv 533,0 268
9 PLE Zalaegerszeg Zalae 532,0 268
10 PaPoLE Partn 532,0 190
11 Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely Szomb 531,0 101
12 DVLE Debre 526,0 266
13 VAMAV II. VAMAV 524,0 274
14 Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület Nagyk 517,0 261
15 AlbaVolán1 Alba 517,0 181
16 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 511,0 181
17 Budapesti Mesterlövész Egyesület B Budap 509,0 251
18 Győri PLE B Győr 505,0 261
19 AlbaVolán2 Alba 497,0 257
20 Aple-Vasas SC APLE- 496,0 238
21 MVSE Misko 467,0 6
22 Borjádi LK Borj� 400,0 61

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Sándor dr
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Baka Zoltán Endre
1955
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Deli József
1951
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Hegyi István
1953
Visegrádi Erdész LK
Katona Kálmán
1955
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Takács István
1946
Alba Volán SC
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
AlbaVolán3
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
Délvidéki Lövészakadémia
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
AlbaVolán2
Könczöl István 1949 Alba Volán SC
Pálfi László 1949 Alba Volán SC
Pálfy János 1956 Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 188,0 94 I. osztály
2 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 188,0 91 I. osztály
3 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 183,0 93 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 183,0 91 I. osztály
5 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 182,0 I. osztály
6 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 177,0 5 I. osztály
7 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 177,0 2 I. osztály
8 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 176,0 I. osztály
9 Hegyi István 1953. Visegrádi Erdész LK 175,0 90 I. osztály
10 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 175,0 85 I. osztály
11 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 174,0 9 I. osztály
12 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 174,0 4 I. osztály
13 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 173,0 I. osztály
14 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 172,0 I. osztály
15 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 171,0 I. osztály
16 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 91 I. osztály
17 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 167,0 87 I. osztály
18 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 164,0 I. osztály
19 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 160,0 83 I. osztály
20 Tóth Kovács Imre 1954. Mátyásföldi TLE 160,0 81 I. osztály
21 Pálfy János 1956. Alba Volán SC 154,0 I. osztály
22 Takács István 1946. Alba Volán SC 153,0 85 I. osztály
23 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 153,0 77 I. osztály
24 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 II. osztály
25 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 141,0 72 II. osztály
26 Deli József 1951. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 141,0 65 II. osztály
27 Hajdú Károly 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 137,0 72 II. osztály
28 Baka Zoltán Endre 1955. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 127,0 III. osztály
29 Farkas László 1950. Alba Volán SC 125,0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 AlbaVolán3 Alba 524,0 85
2 Délvidéki Lövészakadémia Délv 450,0 163
3 AlbaVolán2 Alba 448,0 149

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kis Lóránt
1943
BHSE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Nagy Lajos
1945
Debrecen Városi LE
Seres Rudolf
1945
UTE
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Rapi László
1944
Egri PLE
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Csapatok
Délvidéki LA
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
PSN ZRT
Andics József 1934 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr. 1938 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr. 1942 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 182,0 6 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 182,0 4 I. osztály
3 Somogyi György 1947. Borjádi LK 180,0 93 I. osztály
4 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 180,0 90 I. osztály
5 Seres Rudolf 1945. UTE 180,0 89 I. osztály
6 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 177,0 I. osztály
7 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 175,0 I. osztály
8 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 90 I. osztály
9 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 84 I. osztály
10 Kis Lóránt 1943. BHSE 171,0 82 I. osztály
11 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 169,0 I. osztály
12 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 166,0 I. osztály
13 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 162,0 I. osztály
14 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 I. osztály
15 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 157,0 I. osztály
16 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 153,0 I. osztály
17 Rapi László 1944. Egri PLE 139,0 II. osztály
18 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 138,0 II. osztály
19 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 128,0 II. osztály
20 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 109,0 III. osztály
21 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 107,0 III. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Délvidéki LA Délv 468,0 90
2 HKLK Honv� 446,0 0
3 PSN ZRT Pécs 406,0 84

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Süle Szilvia
1972
UTE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Csapatok
AlbaVolán4
Pálfyné Tóth Erika 1961 Alba Volán SC
Benes Ibolya 1953 Alba Volán SC
Varga Vilma 1986 Alba Volán SC
Mátyásföldi Technocoop LE
Kelemen Katalin 1979 Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin 1982 Mátyásföldi TLE
Bakos Natália 1981 Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 187,0 I. osztály
2 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 182,0 I. osztály
3 Csepregi Katalin 1982. Mátyásföldi TLE 178,0 I. osztály
4 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 177,0 91 I. osztály
5 Kosznai Réka 1984. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 90 I. osztály
6 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 175,0 86 I. osztály
7 Szőnyi Mónika 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 175,0 83 I. osztály
8 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 I. osztály
9 Benes Ibolya 1953. Alba Volán SC 171,0 88 I. osztály
10 Pálfyné Tóth Erika 1961. Alba Volán SC 171,0 85 I. osztály
11 Süle Szilvia 1972. UTE 170,0 I. osztály
12 Eilerné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 I. osztály
13 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 161,0 I. osztály
14 Kelemen Katalin 1979. Mátyásföldi TLE 119,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 AlbaVolán4 Alba 503,0 173
2 Mátyásföldi Technocoop LE Máty 484,0 0

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Pécs Városi LK
Bélafi Dávid
1978
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Péter József
1941
Pécs Városi LK
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Horváth László
1960
Győri Polgári LE
Hécz Dániel
1980
Győri Polgári LE
Hécz Gábor
1976
Győri Polgári LE
Kovács Lajos
1978
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Ragány Ferenc
1978
Sitmar Ltd Lövész TSE
Németh Ferenc
1963
Pontlövész SE
Oszvald Tamás
1959
Pontlövész SE
Sütő Zoltán
1978
Pontlövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Minkó Ottó
1964
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Kalmár Norbert
1973
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Lukács Imre
1959
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Hohl Ferenc dr
1979
Gárdonyi Sportlövő Klub
Vajda Attila dr
1978
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt
1961
Győri Lövészklub
Beke Ödön Csaba
1981
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Csucska Péter
1976
Partner Polgári LE
Kiss László
1965
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Földi Lajos
1962
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Puch Ignác
1962
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Sümegi András
1971
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Lanczner Ferdinánd
1951
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Nádas László
1969
Zuglő Klub SLE
Nagy György
1965
BHSE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Csapatok
Győri PLE A
Csikós Botond dr 1974 Győri Polgári LE
Kovács Lajos 1978 Győri Polgári LE
Major Ákos 1974 Győri Polgári LE
Győri PLE B
Horváth László 1960 Győri Polgári LE
Hécz Dániel 1980 Győri Polgári LE
Hécz Gábor 1976 Győri Polgári LE
AlbaVolán1
Botos Gergő 1992 Alba Volán SC
Heizer Zsolt 1971 Alba Volán SC
Lukácsi Csaba 1974 Alba Volán SC
AlbaVolán2
Botos Zoltán ifj. 1981 Alba Volán SC
Szűcs Ákos 1980 Alba Volán SC
Bajcsi Tamás 1980 Alba Volán SC
Pontlövészek
Németh Ferenc 1963 Pontlövész SE
Oszvald Tamás 1959 Pontlövész SE
Sütő Zoltán 1978 Pontlövész SE
Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
Szakács Róbert 1976 Szombathelyi PLE
Budapesti Mesterlövész Egyesület A
Juhász Péter dr 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila 1964 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály 1958 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Budapesti Mesterlövész Egyesület B
Marinovszky Zsolt 1972 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter 1977 Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter 1974 Budapesti Mesterlövész Egyesület
PVLK
Boris Zoltán ifj 1999 Pécs Városi LK
Ita Zsolt 1965 Pécs Városi LK
Péter József 1941 Pécs Városi LK
PaPoLE
Csucska Péter 1976 Partner Polgári LE
Kiss László 1965 Partner Polgári LE
Szőts Viktor 1986 Partner Polgári LE
EPLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
DVLE
Földi Lajos 1962 Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre 1958 Debrecen Városi LE
Szilágyi Sándor 1960 Debrecen Városi LE
VAMAV A
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
VAMAV B
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Huszti Róbert 1965 Káli Lövész Sport Klub
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lindenlaub Roland 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor 1977 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Bedő Csaba dr. 1967 UTE
Knollmajer Tamás 1967 UTE
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
KTTK
Galambos Bálint 1964 Kinizsi TTK
Koncz Ferenc 1969 Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc 1975 Kinizsi TTK
Borjádi LK
Puch Ignác 1962 Borjádi LK
Schaffer Tibor 1974 Borjádi LK
Vecsernik Tibor 1968 Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács László 1959. Egri PLE 190,0 97 I. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 190,0 95 I. osztály
3 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 187,0 95 I. osztály
4 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 187,0 94 I. osztály
5 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 186,0 I. osztály
6 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 185,0 I. osztály
7 Botos Gergő 1992. Alba Volán SC 184,0 93 I. osztály
8 Németh Ferenc 1963. Pontlövész SE 184,0 93 I. osztály
9 Knollmajer Tamás 1967. UTE 184,0 92 I. osztály
10 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 184,0 91 I. osztály
11 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 90 I. osztály
12 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 183,0 92 I. osztály
13 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 183,0 90 I. osztály
14 Ragány Ferenc 1978. Sitmar Ltd Lövész TSE 183,0 89 I. osztály
15 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 182,0 94 I. osztály
16 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 182,0 93 I. osztály
17 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 182,0 91 I. osztály
18 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 9 I. osztály
19 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 182,0 6 I. osztály
20 Kovács Lajos 1978. Győri Polgári LE 181,0 92 I. osztály
21 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 8 I. osztály
22 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 181,0 4 I. osztály
23 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 180,0 92 I. osztály
24 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 180,0 89 I. osztály
25 Szűcs Ákos 1980. Alba Volán SC 179,0 91 I. osztály
26 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 179,0 89 I. osztály
27 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi PLE 179,0 89 I. osztály
28 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 179,0 86 I. osztály
29 Sütő Zoltán 1978. Pontlövész SE 178,0 90 I. osztály
30 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 178,0 88 I. osztály
31 Oszvald Tamás 1959. Pontlövész SE 178,0 88 I. osztály
32 Nagy György 1965. BHSE 178,0 87 I. osztály
33 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 177,0 91 I. osztály
34 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 177,0 90 I. osztály
35 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 177,0 88 I. osztály
36 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 177,0 87 I. osztály
37 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 177,0 87 I. osztály
38 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 177,0 87 I. osztály
39 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 175,0 5 I. osztály
40 Galambos Bálint 1964. Kinizsi TTK 175,0 4 I. osztály
41 Lukácsi Csaba 1974. Alba Volán SC 175,0 3 I. osztály
42 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 175,0 I. osztály
43 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 I. osztály
44 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 173,0 93 I. osztály
45 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 173,0 91 I. osztály
46 Hécz Dániel 1980. Győri Polgári LE 173,0 87 I. osztály
47 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 173,0 82 I. osztály
48 Bélafi Dávid 1978. Pécs Városi LK 173,0 72 I. osztály
49 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 89 I. osztály
50 Földi Lajos 1962. Debrecen Városi LE 172,0 88 I. osztály
51 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 171,0 88 I. osztály
52 Csucska Péter 1976. Partner Polgári LE 171,0 84 I. osztály
53 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 170,0 85 I. osztály
54 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 84 I. osztály
55 Kalmár Norbert 1973. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 169,0 88 I. osztály
56 Vajda Attila dr 1978. Győri Lövészklub 169,0 84 I. osztály
57 Péter József 1941. Pécs Városi LK 169,0 83 I. osztály
58 Boris Zoltán ifj 1999. Pécs Városi LK 168,0 87 I. osztály
59 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 168,0 I. osztály
60 Sümegi András 1971. UTE 167,0 I. osztály
61 Budai Csaba 1968. UTE 166,0 88 I. osztály
62 Hécz Gábor 1976. Győri Polgári LE 166,0 88 I. osztály
63 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 166,0 I. osztály
64 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 165,0 87 I. osztály
65 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 165,0 86 I. osztály
66 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 164,0 I. osztály
67 Hohl Ferenc dr 1979. Gárdonyi Sportlövő Klub 162,0 I. osztály
68 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 161,0 I. osztály
69 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 159,0 I. osztály
70 Lukács Imre 1959. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 157,0 77 I. osztály
71 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 157,0 76 I. osztály
72 Puch Ignác 1962. Borjádi LK 156,0 I. osztály
73 Horváth László 1960. Győri Polgári LE 151,0 78 I. osztály
74 Sebestyén Péter 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 151,0 I. osztály
75 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 150,0 I. osztály
76 Bajcsi Tamás 1980. Alba Volán SC 148,0 75 II. osztály
77 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 148,0 72 II. osztály
78 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 147,0 II. osztály
79 Lanczner Ferdinánd 1951. Kinizsi TTK 144,0 II. osztály
80 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 135,0 II. osztály
81 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 125,0 III. osztály
82 Minkó Ottó 1964. Kecskeméti Honvéd SE 122,0 III. osztály
83 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 110,0 -
84 Salánki Tibor 1971. Alba Volán SC 106,0 -
85 Füles Károly Ferenc 1975. Kinizsi TTK 73,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 EPLE Egri 550,0 283
2 Győri PLE A Győr 547,0 96
3 VAMAV A VAMAV 547,0 92
4 Pontlövészek Pontl 540,0 271
5 Budapesti Mesterlövész Egyesület A Budap 537,0 276
6 AlbaVolán1 Alba 537,0 184
7 Polgári Lövészsport Egyesület Szombathely Szomb 537,0 181
8 Káli Lövész Sport Klub Káli 534,0 186
9 DVLE Debre 528,0 264
10 UTE UTE 527,0 268
11 Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Pécs 528,0 98
12 PVLK Pécs 520,0 260
13 Kecskeméti Honvéd SE Kecsk 515,0 259
14 VAMAV B VAMAV 506,0 260
15 AlbaVolán2 Alba 504,0 253
16 Győri PLE B Győr 490,0 253
17 Budapesti Mesterlövész Egyesület B Budap 465,0 0
18 Borjádi LK Borj� 432,0 0
19 KTTK Kiniz 405,0 80
20 PaPoLE Partn 358,0 178

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Horváth Sándor dr
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy István
1954
Zalaegerszegi PLE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Hegyi István
1953
Visegrádi Erdész LK
Szabó Tamás
1956
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Takács István
1946
Alba Volán SC
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
László István
1955
Kecskeméti Honvéd SE
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
AlbaVolán3
Balássy Sándor Károly 1950 Alba Volán SC
Botos Zoltán 1954 Alba Volán SC
Szatmári Zsolt 1954 Alba Volán SC
AlbaVolán5
Könczöl István 1949 Alba Volán SC
Pálfi László 1949 Alba Volán SC
Pálfy János 1956 Alba Volán SC
Délvidéki Lövészakadémia
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 188,0 I. osztály
2 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 186,0 I. osztály
3 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 185,0 I. osztály
4 Bodai Imre 1957. Mátyásföldi TLE 180,0 I. osztály
5 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 179,0 90 I. osztály
6 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 179,0 86 I. osztály
7 Nagy István 1954. Zalaegerszegi PLE 178,0 90 I. osztály
8 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 178,0 89 I. osztály
9 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 175,0 I. osztály
10 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 174,0 6 I. osztály
11 Hegyi István 1953. Visegrádi Erdész LK 174,0 4 I. osztály
12 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 173,0 I. osztály
13 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 172,0 I. osztály
14 Tóth Kovács Imre 1954. Mátyásföldi TLE 168,0 I. osztály
15 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 I. osztály
16 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 162,0 I. osztály
17 László István 1955. Kecskeméti Honvéd SE 161,0 I. osztály
18 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 157,0 I. osztály
19 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 155,0 I. osztály
20 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 154,0 I. osztály
21 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 137,0 II. osztály
22 Pálfy János 1956. Alba Volán SC 134,0 II. osztály
23 Takács István 1946. Alba Volán SC 115,0 IV. osztály
24 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 111,0 59 -
25 Hajdú Károly 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 111,0 54 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 AlbaVolán3 Alba 511,0 6
2 AlbaVolán5 Alba 426,0 0
3 Délvidéki Lövészakadémia Délv 385,0 113

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kisbakonyi János
1941
Győri Polgári LE
Kis Lóránt
1943
BHSE
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Nagy Lajos
1945
Debrecen Városi LE
Seres Rudolf
1945
UTE
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Harangozó József
1946
Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály
1941
Honvéd Kossuth LK
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Csapatok
Délvidéki LA
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr 1943 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Harangozó József 1946 Honvéd Kossuth LK
Horváth Mihály 1941 Honvéd Kossuth LK
Balogh György Attila 1945 Honvéd Kossuth LK
PSN ZRT
Andics József 1934 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr. 1938 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr. 1942 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres Rudolf 1945. UTE 190,0 I. osztály
2 Kisbakonyi János 1941. Győri Polgári LE 188,0 I. osztály
3 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 181,0 4 I. osztály
4 Horváth Mihály 1941. Honvéd Kossuth LK 181,0 3 I. osztály
5 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 180,0 I. osztály
6 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 179,0 I. osztály
7 Somogyi György 1947. Borjádi LK 178,0 I. osztály
8 Szatke László 1932. Mátyásföldi TLE 173,0 I. osztály
9 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 I. osztály
10 Kis Lóránt 1943. BHSE 170,0 I. osztály
11 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 160,0 I. osztály
12 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 I. osztály
13 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 156,0 I. osztály
14 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 151,0 I. osztály
15 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 148,0 I. osztály
16 Harangozó József 1946. Honvéd Kossuth LK 140,0 I. osztály
17 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 127,0 II. osztály
18 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 82,0 III. osztály
19 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 38,0 -
20 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 33,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 481,0 3
2 PSN ZRT Pécs 380,0 0
3 Délvidéki LA Délv 228,0 0

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Borsos Attila
1968
Nagykanizsai PLE
Horváth Károly
1950
Nagykanizsai PLE
Obermaier Nándor
1954
Nagykanizsai PLE
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Kiss Gergő
1975
Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Varga Ottó
1972
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Horváth Szilárd
1974
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Csapatok
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Écs KLK
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
PSLE Nagykanizsa
Borsos Attila 1968 Nagykanizsai PLE
Horváth Károly 1950 Nagykanizsai PLE
Obermaier Nándor 1954 Nagykanizsai PLE
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
FSLK
Kiss Gergő 1975 Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor 1959 Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István 1957 Finomító Sportlövész Klub
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
ZTE SKK
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
PSN ZRT
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
DKG
Szobolics János 1961 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Varga Ottó 1972 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Horváth Szilárd 1974 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 280,0 I. osztály
2 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 273,0 I. osztály
3 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 273,0 I. osztály
4 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 271,0 I. osztály
5 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 271,0 I. osztály
6 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 270,0 I. osztály
7 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 269,0 I. osztály
8 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 269,0 I. osztály
9 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 268,0 I. osztály
10 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 268,0 I. osztály
11 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 268,0 I. osztály
12 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 268,0 I. osztály
13 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 266,0 I. osztály
14 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 263,0 I. osztály
15 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 260,0 I. osztály
16 Varga Ottó 1972. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 259,0 I. osztály
17 Horváth Károly 1950. Nagykanizsai PLE 259,0 I. osztály
18 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 258,0 I. osztály
19 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 258,0 I. osztály
20 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 256,0 I. osztály
21 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 256,0 I. osztály
22 Obermaier Nándor 1954. Nagykanizsai PLE 256,0 I. osztály
23 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 252,0 I. osztály
24 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 251,0 I. osztály
25 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 249,0 I. osztály
26 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 247,0 I. osztály
27 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 244,0 II. osztály
28 Horváth Szilárd 1974. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 231,0 II. osztály
29 Borsos Attila 1968. Nagykanizsai PLE 218,0 II. osztály
30 Nyitrai Zoltán 1976. BHSE 195,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zámolyi LK Zámo 819,0 0
2 Aple-Vasas SC APLE- 812,0 0
3 ZTE SKK ZTE S 794,0 0
4 PSN ZRT Pécs 786,0 0
5 Taktaharkányi LK Takta 780,0 0
6 MVSE Misko 766,0 0
7 Écs KLK Écs 760,0 0
8 DKG DKG S 753,0 0
9 PSLE Nagykanizsa Nagyk 733,0 0
10 FSLK Finom 260,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Papp Józsefné
1955
Nagykanizsai PLE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Matusek Réka
2001
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 279,0 I. osztály
2 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 258,0 86 I. osztály
3 Matusek Réka 2001. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 258,0 83 I. osztály
4 Papp Józsefné 1955. Nagykanizsai PLE 253,0 I. osztály
5 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 251,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Gergő
1975
Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Écs KLK
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
FSLK
Soós Tibor 1959 Finomító Sportlövész Klub
Kiss Gergő 1975 Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István 1957 Finomító Sportlövész Klub
ZTE SKK
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 250,0 I. osztály
2 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 250,0 I. osztály
3 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 241,0 I. osztály
4 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 240,0 I. osztály
5 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 240,0 I. osztály
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 239,0 I. osztály
7 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 233,0 I. osztály
8 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 231,0 I. osztály
9 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 228,0 I. osztály
10 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 226,0 I. osztály
11 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 212,0 I. osztály
12 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 212,0 I. osztály
13 Nyitrai Zoltán 1976. BHSE 210,0 I. osztály
14 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 208,0 II. osztály
15 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 191,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 731,0 0
2 ZTE SKK ZTE S 696,0 0
3 Taktaharkányi LK Takta 653,0 0
4 Écs KLK Écs 653,0 0
5 FSLK Finom 228,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Borsos Attila
1968
Nagykanizsai PLE
Horváth Károly
1950
Nagykanizsai PLE
Obermaier Nándor
1954
Nagykanizsai PLE
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Faragó Ferenc
1939
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Dénes András
2003
Dunaújvárosi LSE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Csordás Tamás
1965
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Horváth Szilárd
1974
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Varga Ottó
1972
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Kiss Gergő
1975
Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Nagy Zsombor2
1998
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Farkas István 1956 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
PSLE Nagykanizsa
Borsos Attila 1968 Nagykanizsai PLE
Horváth Károly 1950 Nagykanizsai PLE
Obermaier Nándor 1954 Nagykanizsai PLE
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
DKG
Horváth Szilárd 1974 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Szobolics János 1961 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Varga Ottó 1972 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
FSLK
Kiss Gergő 1975 Finomító Sportlövész Klub
Soós Tibor 1959 Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István 1957 Finomító Sportlövész Klub
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
ÉCS A
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Zámolyi LK
Csordás Tamás 1965 Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 292,0 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 290,0 97 I. osztály
3 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 290,0 96 I. osztály
4 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 289,0 96 I. osztály
5 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 289,0 I. osztály
6 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 288,0 I. osztály
7 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 287,0 98 I. osztály
8 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 287,0 97 I. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 286,0 95 I. osztály
10 Dénes András 2003. Dunaújvárosi LSE 286,0 93 I. osztály
11 Nyitrai Zoltán 1976. BHSE 286,0 92 I. osztály
12 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 285,0 96 I. osztály
13 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 285,0 93 I. osztály
14 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 284,0 97 I. osztály
15 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 284,0 96 I. osztály
16 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 283,0 I. osztály
17 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 282,0 94 I. osztály
18 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 282,0 93 I. osztály
19 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 281,0 I. osztály
20 Nagy Zsombor2 1998. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 279,0 I. osztály
21 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 279,0 I. osztály
22 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 279,0 I. osztály
23 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 277,0 I. osztály
24 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 277,0 I. osztály
25 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 275,0 I. osztály
26 Obermaier Nándor 1954. Nagykanizsai PLE 275,0 I. osztály
27 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 274,0 I. osztály
28 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 274,0 I. osztály
29 Horváth Károly 1950. Nagykanizsai PLE 273,0 I. osztály
30 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 273,0 I. osztály
31 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 272,0 I. osztály
32 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 270,0 I. osztály
33 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 270,0 I. osztály
34 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 269,0 I. osztály
35 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 266,0 I. osztály
36 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 266,0 I. osztály
37 Borsos Attila 1968. Nagykanizsai PLE 266,0 I. osztály
38 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 265,0 I. osztály
39 Stefán Imre 1961. Egri PLE 263,0 I. osztály
40 Csordás Tamás 1965. Zámolyi Lövészklub 259,0 II. osztály
41 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 257,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zámolyi LK Zámo 860,0 193
2 Aple-Vasas SC APLE- 858,0 192
3 ÉCS A Écs 850,0 194
4 Taktaharkányi LK Takta 849,0 94
5 ZTE SKK ZTE S 844,0 95
6 VAMAV I. VAMAV 838,0 191
7 Zámolyi LK Zámo 818,0 0
8 PSLE Nagykanizsa Nagyk 814,0 0
9 VAMAV II. VAMAV 807,0 0
10 FSLK Finom 285,0 96
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Papp Józsefné
1955
Nagykanizsai PLE
Papp Bernadett
1983
Nagykanizsai PLE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Balogh Anna
2001
Nagykanizsai PLE
Matusek Réka
2001
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Farkas Ágnes
1997
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Csapatok
PSLE Nagykanizsa
Papp Józsefné 1955 Nagykanizsai PLE
Papp Bernadett 1983 Nagykanizsai PLE
Balogh Anna 2001 Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 287,0 I. osztály
2 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 285,0 I. osztály
3 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 282,0 I. osztály
4 Balogh Anna 2001. Nagykanizsai PLE 276,0 I. osztály
5 Papp Bernadett 1983. Nagykanizsai PLE 275,0 I. osztály
6 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 275,0 I. osztály
7 Papp Józsefné 1955. Nagykanizsai PLE 264,0 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 PSLE Nagykanizsa Nagyk 815,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Nyitrai Zoltán
1976
BHSE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Gergő
1975
Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István
1957
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
Taktaharkányi LK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Mezei Gábor 1961 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
ZTE SKK
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Car Franz 1975 ZTE Sportlövész Klub
FSLK
Soós Tibor 1959 Finomító Sportlövész Klub
Kiss Gergő 1975 Finomító Sportlövész Klub
Kisvárdai István 1957 Finomító Sportlövész Klub
Écsi Lövészklub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 273,0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 269,0 I. osztály
3 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 267,0 I. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 266,0 I. osztály
5 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 266,0 I. osztály
6 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 260,0 I. osztály
7 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 259,0 I. osztály
8 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 257,0 I. osztály
9 Nyitrai Zoltán 1976. BHSE 255,0 I. osztály
10 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 253,0 I. osztály
11 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 253,0 I. osztály
12 Car Franz 1975. ZTE Sportlövész Klub 242,0 I. osztály
13 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 242,0 I. osztály
14 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 241,0 I. osztály
15 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 240,0 I. osztály
16 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 236,0 I. osztály
17 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 230,0 I. osztály
18 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 222,0 II. osztály
19 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 222,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 806,0 0
2 ZTE SKK ZTE S 752,0 0
3 Écsi Lövészklub Écs 735,0 0
4 Taktaharkányi LK Takta 725,0 0
5 FSLK Finom 241,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély