ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 25 m pisztoly (ifi, junior, felnőtt)

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2017-09-15
A verseny vége
2017-09-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifi, junior egyéni 2.000.,- felnőtt egyéni 3.000 Ft/versenyszám 2.000.-Ft/csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Simon Attila
1970
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyenes András Péter
1979
UTE
Krémer Tibor
1959
IM Duna LE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Csapatok
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Simon Attila 1970 BHSE
EPLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 560,0 III. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 558,0 III. osztály
3 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 553,0 III. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 518,0 7 -
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 518,0 4 -
6 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 512,0 -
7 Simon Attila 1970. BHSE 506,0 -
8 Takács László 1959. Egri PLE 503,0 -
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 468,0 -
10 Krémer Tibor 1959. IM Duna LE 452,0 -
11 Gyenes András Péter 1979. IM Duna LE 427,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 582,0 7
2 EPLE Egri 1 575,0 0

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Csizmadia András
1974
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Varga András
1991
KSI SE
Boros György
1956
BHSE
Csaba József dr.
1961
BHSE
Kis Lóránt
1943
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyenes András Péter
1979
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Budai Csaba
1968
UTE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Csaba József dr. 1961 BHSE
Kis Lóránt 1943 BHSE
EPLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán 1979 Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 567,0 II. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 565,0 II. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 559,0 48 III. osztály
4 Kalmár Tamás 1995. UTE 559,0 45 III. osztály
5 Takács László 1959. Egri PLE 559,0 37 III. osztály
6 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 559,0 0 III. osztály
7 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 558,0 III. osztály
8 Boros György 1956. BHSE 557,0 III. osztály
9 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 552,0 III. osztály
10 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 547,0 III. osztály
11 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 546,0 III. osztály
12 Budai Csaba 1968. UTE 545,0 III. osztály
13 Varga András 1991. KSI SE 538,0 III. osztály
14 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 537,0 III. osztály
15 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 534,0 III. osztály
16 Dobai László 1955. Mátyásföldi TLE 514,0 III. osztály
17 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 513,0 III. osztály
18 Tóth Kovács Imre 1954. Mátyásföldi TLE 495,0 IV. osztály
19 Csaba József dr. 1961. BHSE 454,0 -
20 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 454,0 -
21 Gyenes András Péter 1979. IM Duna LE 440,0 -
22 Kis Lóránt 1943. BHSE 411,0 -
23 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 394,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Zámolyi LK Zámo 1 691,0 48
2 EPLE Egri 1 643,0 37
3 BHSE BHSE 1 422,0 0

25m Sportpisztoly 30+30 NK7 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Máté László
1999
BHSE

25m Sportpisztoly 30+30 NK7 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Babicz Sára
1990
UTE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Südi Katalin
1990
APLE-VASAS SC
Tóth Anikó
1975
BHSE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Antalné Szekeres Barbara
1975
Pécs Városi LK
Légrádi Nikolett
1999
BHSE
Mangó Katalin Szilvia
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eilerné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Zsuzsanna
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
KSI
Egri Viktória 1998 KSI SE
Mihalkó Nikoletta 1996 KSI SE
Nemes Adrienn 1991 KSI SE
Aple-Vasas SC
Novotnyné Kovács Katalin 1964 BHSE
Südi Katalin 1990 APLE-VASAS SC
Tóth Anikó 1975 BHSE
DLA
Mangó Katalin Szilvia 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eilerné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
MTEK
Bakos Natália 1981 Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin 1951 Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin 1979 Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 594,0 Mester
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 577,0 I. osztály
3 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 571,0 II. osztály
4 Tobai-Sike Renáta 1978. BHSE 567,0 16 II. osztály
5 Babicz Sára 1990. UTE 567,0 14 II. osztály
6 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 567,0 11 II. osztály
7 Egri Viktória 1998. KSI SE 567,0 11 II. osztály
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 558,0 III. osztály
9 Tóth Anikó 1975. APLE-VASAS SC 552,0 III. osztály
10 Légrádi Nikolett 1999. Pécs Városi LK 547,0 III. osztály
11 Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 538,0 11 III. osztály
12 Novotnyné Kovács Katalin 1964. APLE-VASAS SC 538,0 4 III. osztály
13 Gulyás Claudia 1998. KSI SE 534,0 7 III. osztály
14 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 534,0 7 III. osztály
15 Südi Katalin 1990. APLE-VASAS SC 523,0 8 IV. osztály
16 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 523,0 IV. osztály
17 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 517,0 IV. osztály
18 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 515,0 IV. osztály
19 Kelemen Katalin 1979. Mátyásföldi TLE 499,0 -
20 Antalné Szekeres Barbara 1975. Pécs Városi LK 486,0 -
21 Hollandi Katalin 1951. Mátyásföldi TLE 465,0 -
22 Mangó Katalin Szilvia 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 396,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 33,0
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 28,0
3 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 24,0
4 Egri Viktória 1998. KSI SE 20,0
5 Babicz Sára 1990. UTE 16,0
6 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 16,0
7 Tobai-Sike Renáta 1978. BHSE 8,0
8 Dávid Krisztina 1975. BHSE 4,0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 705,0 22
2 Aple-Vasas SC APLE- 1 613,0 12
3 MTEK Máty 1 479,0 0
4 DLA Délv 1 457,0 11

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Egri Viktória
1998
KSI SE
Forrási Boglárka
1999
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Papp Hajnal Zsófia
2002
KSI SE
Légrádi Nikolett
1999
BHSE
Nagy Vivien
2000
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Kónya Viola
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 581,0 Ifjú Mester
2 Nagy Máté László 1999. KSI SE 552,0 Ezüstjelvény
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 544,0 Bronzjelvény
4 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 535,0 Bronzjelvény
5 Papp Hajnalka Zsófa 2002. KSI SE 529,0 -
6 Kónya Viola 2002. UTE 524,0 -
7 Nagy Vivien 2000. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 522,0 -
8 Gulyás Claudia 1998. KSI SE 507,0 -
9 Légrádi Nikolett 1999. Pécs Városi LK 441,0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Egri Viktória 1998. KSI SE 20,0
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 17,0
3 Nagy Máté László 1999. KSI SE 13,0
4 Papp Hajnalka Zsófa 2002. KSI SE 11,0
5 Nagy Vivien 2000. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 10,0
6 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 6,0
7 Kónya Viola 2002. UTE 4,0
8 Gulyás Claudia 1998. KSI SE 2,0

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kónya Viola
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Papp Hajnal Zsófia
2002
KSI SE
Kovács Gréta Mariann
2002
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Vékony Orsolya
2000
Nyíregyházi PLE
Nagy Vivien
2000
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
KSI
Fábián Sára Ráhel 2002 KSI SE
Kovács Tamara Mónika 2002 KSI SE
Papp Hajnal Zsófia 2002 KSI SE
Nyíregyházi PLE
Kovács Gréta Mariann 2002 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
Vékony Orsolya 2000 Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp Hajnalka Zsófa 2002. KSI SE 542,0 Aranyjelvény
2 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 529,0 Ezüstjelvény
3 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 528,0 Ezüstjelvény
4 Kónya Viola 2002. UTE 523,0 Bronzjelvény
5 Nagy Vivien 2000. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 500,0 -
6 Kovács Gréta Mariann 2002. Nyíregyházi PLE 492,0 -
7 Vékony Orsolya 2000. Nyíregyházi PLE 484,0 -
8 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 480,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 1 599,0 0
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 456,0 0

Mixed 25m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Babicz Sára
1990
UTE
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Egri Viktória
1998
KSI SE
Mihalkó Nikoletta
1996
KSI SE
Nagy László
1970
BHSE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Jambrik István
1968
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyenes András Péter
1979
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Budai Csaba
1968
UTE
Csapatok
Zámolyi LK
Farkas Zoltán 1971 Zámolyi Lövészklub
Papp László 1964 Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos 1964 Zámolyi Lövészklub
BHSE
Jambrik István 1968 BHSE
Sike Renáta 1978 BHSE
Tátrai Miklós 1986 BHSE
EPLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
ZPLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
KSI
Egri Viktória 1998 KSI SE
Mihalkó Nikoletta 1996 KSI SE
Nemes Adrienn 1991 KSI SE
UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Babicz Sára 1990 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 555,0 II. osztály
2 Mihalkó Nikoletta 1996. KSI SE 555,0 II. osztály
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 547,0 II. osztály
4 Babicz Sára 1990. UTE 546,0 10 II. osztály
5 Egri Viktória 1998. KSI SE 546,0 6 II. osztály
6 Kalmár Tamás 1995. UTE 546,0 5 II. osztály
7 Jambrik István 1968. BHSE 546,0 4 II. osztály
8 Tobai-Sike Renáta 1978. BHSE 545,0 II. osztály
9 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 541,0 II. osztály
10 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 537,0 III. osztály
11 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 536,0 III. osztály
12 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 531,0 III. osztály
13 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 530,0 III. osztály
14 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 529,0 6 III. osztály
15 Takács László 1959. Egri PLE 529,0 6 III. osztály
16 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 528,0 III. osztály
17 Csizmadia András 1974. UTE 527,0 III. osztály
18 Budai Csaba 1968. UTE 522,0 III. osztály
19 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 519,0 III. osztály
20 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 519,0 III. osztály
21 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 516,0 III. osztály
22 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 512,0 III. osztály
23 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 511,0 III. osztály
24 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 503,0 IV. osztály
25 Gyenes András Péter 1979. IM Duna LE 376,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BHSE BHSE 1 646,0 4
2 KSI KSI S 1 630,0 12
3 EPLE Egri 1 606,0 6
4 UTE UTE 1 595,0 10
5 Zámolyi LK Zámo 1 588,0 0
6 ZPLE Zalae 1 578,0 0

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia András
1974
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Boros György
1956
BHSE
Csaba József dr.
1961
BHSE
Kis Lóránt
1943
BHSE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Németh Ferenc
1959
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Budai Csaba
1968
UTE
Csapatok
BHSE
Boros György 1956 BHSE
Csaba József dr. 1961 BHSE
Kis Lóránt 1943 BHSE
EPLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Budai Csaba 1968 UTE
ZPLE
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor 1963 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 565,0 48 II. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 565,0 47 II. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 555,0 III. osztály
4 Csizmadia András 1974. UTE 542,0 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 540,0 III. osztály
6 Takács László 1959. Egri PLE 538,0 III. osztály
7 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 537,0 III. osztály
8 Németh Ferenc 1959. Göcsej Sportlövész Egyesület 533,0 -
9 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 529,0 -
10 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 527,0 -
11 Kalmár Tamás 1995. UTE 501,0 -
12 Budai Csaba 1968. UTE 498,0 -
13 Dobai László 1955. Mátyásföldi TLE 484,0 -
14 Csaba József dr. 1961. BHSE 455,0 -
15 Tóth Kovács Imre 1954. Mátyásföldi TLE 418,0 -
16 Kis Lóránt 1943. BHSE 407,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 EPLE Egri 1 640,0 48
2 ZPLE Zalae 1 634,0 47
3 UTE UTE 1 541,0 0
4 BHSE BHSE 1 417,0 0