ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 50 m puska, 50 m pisztoly (ifi, felnőtt)

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2017-09-08
A verseny vége
2017-09-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifi, junior egyéni 2.000.,- felnőtt egyéni 3.000 Ft/versenyszám 2.000.-Ft/csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Csordás Tamás
1965
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Veres Ádám
1987
BHSE
Kapás István
1992
Komáromi VSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Butykai Zoltán
1992
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Tóth - Könczey Csongor
1996
VASAS SC-APLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Benczik Gergő
1992
Finomító Sportlövész Klub
Kelkó Balázs
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Bakos Máté
1994
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gáspár Olivér
1973
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Csaba
1972
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Varga Dominik
1999
UTE
Mátrai István
1949
BPLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Csapatok
Zámolyi LK
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Aple-Vasas SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Butykai Zoltán 1992 APLE-VASAS SC
Farkas István 1956 APLE-VASAS SC
FSLK
Benczik Gergő 1992 Finomító Sportlövész Klub
Kelkó Balázs 1998 Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
UTE B
Koczor Péter 1989 UTE
Bukovszky Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Gyetvai Antal Marcell 1999 UTE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 624,3 Mester
2 Szabián Norbert 1982. UTE 624,3 Mester
3 Butykai Zoltán 1992. APLE-VASAS SC 622,1 Mester
4 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 621,5 Mester
5 Hári Péter 1989. BHSE 621,0 Mester
6 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 620,2 I. osztály
7 Simó Kornél 1984. BHSE 619,8 I. osztály
8 Gáspár Olivér 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,4 I. osztály
9 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 619,4 I. osztály
10 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 617,6 I. osztály
11 Prágai Patrik 1998. UTE 617,5 I. osztály
12 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 616,9 II. osztály
13 Bukovszky Péter 1998. UTE 614,8 II. osztály
14 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 609,8 III. osztály
15 Benczik Gergő 1992. Finomító Sportlövész Klub 605,7 III. osztály
16 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 605,1 III. osztály
17 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 604,5 III. osztály
18 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 603,9 III. osztály
19 Kelkó Balázs 1998. Finomító Sportlövész Klub 601,9 III. osztály
20 Koczor Péter 1989. UTE 600,8 III. osztály
21 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 599,7 III. osztály
22 Gyetvai Antal Marcell 1999. UTE 596,0 III. osztály
23 Mátrai István 1949. BPLE 595,4 III. osztály
24 Varga Dominik 1999. UTE 592,9 III. osztály
25 Tóth - Könczey Csongor 1996. VASAS SC-APLE 592,1 III. osztály
26 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 591,3 III. osztály
27 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 590,6 III. osztály
28 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 586,5 III. osztály
29 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 576,0 IV. osztály
30 Stefán Imre 1961. Egri PLE 574,1 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 866,1 0
2 BHSE BHSE 1 862,3 0
3 FSLK Finom 1 825,2 0
4 Zámolyi LK Zámo 1 818,8 0
5 Aple-Vasas SC APLE- 1 813,1 0
6 UTE B UTE 1 811,6 0

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Bócz Bendegúz Tamás
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zsiborás Márton László
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Románszky Péter
2001
APLE-VASAS SC
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Halász István
2001
Egri PLE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Takács Csaba
2000
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Koczkás Dávid
2001
Finomító Sportlövész Klub
Pap András
2001
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Szabó Zsolt
2000
Finomító Sportlövész Klub
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kurucz Máté
2001
ZTE Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Kis Viktor 1967 UTE
Simai Márton 2001 UTE
TIG DSE
Bócz Bendegúz Tamás 2000 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Klenczner Márton 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zsiborás Márton László 2000 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Takács Csaba 2000 Csepel LE
Török Ferenc 2003 Csepel LE
FSLK
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Szabó Zsolt 2000 Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér 2000 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 616,8 Aranyjelvény
2 Simai Márton 2001. UTE 602,5 Aranyjelvény
3 Halász István 2001. Egri PLE 602,4 Aranyjelvény
4 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 599,6 Aranyjelvény
5 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 598,6 Aranyjelvény
6 Kis Viktor 1967. UTE 597,9 Aranyjelvény
7 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 597,2 Aranyjelvény
8 Takács Csaba 2000. Csepel LE 595,1 Aranyjelvény
9 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 592,7 Ezüstjelvény
10 Szabó Zsolt 2000. Finomító Sportlövész Klub 591,8 Ezüstjelvény
11 Románszky Péter 2001. APLE-VASAS SC 584,8 Ezüstjelvény
12 Kurucz Máté 2001. ZTE Sportlövész Klub 584,0 Ezüstjelvény
13 Török Ferenc 2003. Csepel LE 580,2 Ezüstjelvény
14 Bócz Bendegúz Tamás 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 578,1 Bronzjelvény
15 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 575,0 Bronzjelvény
16 Zsiborás Márton László 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 572,0 Bronzjelvény
17 Pap András 2001. Finomító Sportlövész Klub 570,1 Bronzjelvény
18 Koczkás Dávid 2001. Finomító Sportlövész Klub 569,5 Bronzjelvény
19 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 567,5 Bronzjelvény
20 Tóth Mátyás 2002. APLE-VASAS SC 566,8 Bronzjelvény
21 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 560,6 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 FSLK Finom 1 801,3 0
2 UTE UTE 1 800,0 0
3 TIG DSE Tör� 1 747,3 0
4 Csepel LE Csepe 1 735,9 0

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Fluck Zoltán László
1977
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Veres Ádám
1987
BHSE
Nagy Sándor
1995
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Tóth - Könczey Csongor
1996
VASAS SC-APLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Benczik Gergő
1992
Finomító Sportlövész Klub
Kelkó Balázs
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Jákó Csaba
1972
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Varga Dominik
1999
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Mátrai István
1949
BPLE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Csapatok
UTE A
Péni István Márton 1997 UTE
Szabián Norbert 1982 UTE
Prágai Patrik 1998 UTE
BHSE
Fluck Zoltán László 1977 BHSE
Hári Péter 1989 BHSE
Simó Kornél 1984 BHSE
FSLK
Benczik Gergő 1992 Finomító Sportlövész Klub
Kelkó Balázs 1998 Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter 1998 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 1 179,0 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 1 162,0 I. osztály
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 1 157,0 II. osztály
4 Prágai Patrik 1998. UTE 1 146,0 II. osztály
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 146,0 II. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 1 144,0 II. osztály
7 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 1 140,0 II. osztály
8 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 1 130,0 III. osztály
9 Simó Kornél 1984. BHSE 1 129,0 III. osztály
10 Szabián Norbert 1982. UTE 1 124,0 III. osztály
11 Nagy Sándor 1995. Komáromi VSE 1 114,0 III. osztály
12 Benczik Gergő 1992. Finomító Sportlövész Klub 1 111,0 III. osztály
13 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 1 109,0 IV. osztály
14 Kelkó Balázs 1998. Finomító Sportlövész Klub 1 087,0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 455,1
2 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 453,7
3 Hári Péter 1989. BHSE 437,0
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 426,6
5 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 415,9
6 Fluck Zoltán László 1977. BHSE 402,0
7 Prágai Patrik 1998. UTE 392,8
8 Jákó Csaba 1972. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 387,9
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 3 449,0 0
2 BHSE BHSE 3 413,0 0
3 FSLK Finom 3 344,0 0

50m Szabadpuska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kis Viktor
1967
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Simai Márton
2001
UTE
Bócz Bendegúz Tamás
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zsiborás Márton László
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Románszky Péter
2001
APLE-VASAS SC
Tóth Mátyás
2002
VASAS SC-APLE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Takács Csaba
2000
Csepel LE
Koczkás Dávid
2001
Finomító Sportlövész Klub
Pap András
2001
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Szabó Zsolt
2000
Finomító Sportlövész Klub
Mangó Marcell
2001
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
UTE
Kis Viktor 1967 UTE
Hammerl Soma Richárd 2001 UTE
Simai Márton 2001 UTE
TIG DSE
Bócz Bendegúz Tamás 2000 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Klenczner Márton 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Zsiborás Márton László 2000 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
FSLK
Koczkás Dávid 2001 Finomító Sportlövész Klub
Pap András 2001 Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor 2000 Finomító Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 585,0 -
2 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 574,0 -
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 567,0 -
4 Simai Márton 2001. UTE 564,0 -
5 Klenczner Márton 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 560,0 -
6 Kis Viktor 1967. UTE 559,0 -
7 Takács Csaba 2000. Csepel LE 548,0 -
8 Szabó Zsolt 2000. Finomító Sportlövész Klub 541,0 -
9 Pap András 2001. Finomító Sportlövész Klub 520,0 -
10 Koczkás Dávid 2001. Finomító Sportlövész Klub 515,0 -
11 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 514,0 -
12 Bócz Bendegúz Tamás 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 511,0 -
13 Tóth Mátyás 2002. APLE-VASAS SC 508,0 -
14 Zsiborás Márton László 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 507,0 -
15 Gazdig Olivér 2000. Finomító Sportlövész Klub 501,0 -
16 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 492,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 690,0 0
2 FSLK Finom 1 620,0 0
3 TIG DSE Tör� 1 578,0 0

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Krasznai Dzsenifer
1996
Csepel LE
Horváth Timea dr
1988
Pécs Városi LK
Hóf Henrietta
1998
Pécs Városi LK
Somogyi Daniella
1997
Pécs Városi LK
Kiss Gyöngyi
1998
Nyíregyházi PLE
Pap Zsófia
1998
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
BHSE
Dalmati Nóra 1978 BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Seffer Kata 1992 BHSE
VASAS
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
Szalai Fatime 1999 VASAS SC-APLE
UTE
Biatovszki Mira 1992 UTE
Molnár Anikó 1967 UTE
Toma Dorina 1999 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dalmati Nóra 1978. BHSE 614,9 I. osztály
2 Toma Dorina 1999. UTE 614,4 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 612,3 I. osztály
4 Biatovszki Mira 1992. UTE 610,4 II. osztály
5 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 610,0 II. osztály
6 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 609,9 II. osztály
7 Molnár Anikó 1967. UTE 609,3 II. osztály
8 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 607,6 II. osztály
9 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 604,5 II. osztály
10 Szijj Katinka 1993. UTE 601,3 II. osztály
11 Hóf Henrietta 1998. Pécs Városi LK 599,9 II. osztály
12 Seffer Kata 1992. BHSE 595,1 II. osztály
13 Somogyi Daniella 1997. Pécs Városi LK 593,6 III. osztály
14 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 592,4 III. osztály
15 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 590,6 III. osztály
16 Krasznai Dzsenifer 1996. Csepel LE 580,8 III. osztály
17 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 568,5 IV. osztály
18 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 568,0 IV. osztály
19 Kiss Gyöngyi 1998. Nyíregyházi PLE 438,9 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE UTE 1 834,1 0
2 BHSE BHSE 1 822,3 0
3 VASAS VASAS 1 822,1 0

50m Puska fekvő (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Bencsik Dorottya
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Matusek Réka
2001
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Horváth Zoé
2001
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia
2002
Pécs Városi LK
Török Csenge
2001
Pécs Városi LK
Tarr Vivien
2001
UTE
Pataki Klaudia
2000
Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Vékony Orsolya
2000
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Csapatok
TIG DSE
Bencsik Dorottya 2000 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
PVLK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia 2002 Pécs Városi LK
Török Csenge 2001 Pécs Városi LK
Nyíregyházi PLE
Pataki Klaudia 2000 Nyíregyházi PLE
Torkos Anetta 2002 Nyíregyházi PLE
Vékony Orsolya 2000 Nyíregyházi PLE
DLA
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 614,7 Aranyjelvény
2 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 608,7 Aranyjelvény
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 608,3 Aranyjelvény
4 Storcz Júlia 2002. Pécs Városi LK 603,3 Aranyjelvény
5 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 599,6 Aranyjelvény
6 Bencsik Dorottya 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 599,5 Aranyjelvény
7 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 599,4 Aranyjelvény
8 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 594,2 Aranyjelvény
9 Tarr Vivien 2001. UTE 593,2 Aranyjelvény
10 Török Csenge 2001. Pécs Városi LK 589,7 Aranyjelvény
11 Lévai Krisztina 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 589,1 Aranyjelvény
12 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 583,7 Ezüstjelvény
13 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 582,7 Ezüstjelvény
14 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 580,1 Ezüstjelvény
15 Vékony Orsolya 2000. Nyíregyházi PLE 579,8 Ezüstjelvény
16 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 566,2 Bronzjelvény
17 Pataki Klaudia 2000. Nyíregyházi PLE 566,0 Bronzjelvény
18 Matusek Réka 2001. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 562,9 Bronzjelvény
19 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 562,5 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 TIG DSE Tör� 1 782,8 0
2 PVLK Pécs 1 773,1 0
3 DLA Délv 1 748,3 0
4 Nyíregyházi PLE Nyír 1 708,3 0

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Dalmati Nóra
1978
BHSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Hurai Viktória
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Krasznai Dzsenifer
1996
Csepel LE
Horváth Timea dr
1988
Pécs Városi LK
Hóf Henrietta
1998
Pécs Városi LK
Somogyi Daniella
1997
Pécs Városi LK
Pap Zsófia
1998
Finomító Sportlövész Klub
Csapatok
BHSE
Dalmati Nóra 1978 BHSE
Hanák Gabriella 1996 BHSE
Seffer Kata 1992 BHSE
VASAS
Gáspár Lalita 2000 VASAS SC-APLE
Hurai Viktória 2000 VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett 2001 VASAS SC-APLE
UTE
Biatovszki Mira 1992 UTE
Szijj Katinka 1993 Komáromi VSE
Toma Dorina 1999 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hanák Gabriella 1996. BHSE 577,0 I. osztály
2 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 575,0 I. osztály
3 Toma Dorina 1999. UTE 573,0 II. osztály
4 Dalmati Nóra 1978. BHSE 572,0 II. osztály
5 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 572,0 II. osztály
6 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 568,0 II. osztály
7 Szijj Katinka 1993. UTE 567,0 II. osztály
8 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 565,0 III. osztály
9 Biatovszki Mira 1992. UTE 564,0 III. osztály
10 Molnár Anikó 1967. UTE 554,0 III. osztály
11 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 551,0 III. osztály
12 Hóf Henrietta 1998. Pécs Városi LK 545,0 III. osztály
13 Seffer Kata 1992. BHSE 544,0 III. osztály
14 Somogyi Daniella 1997. Pécs Városi LK 544,0 III. osztály
15 Lovász Dorina 1999. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 537,0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Toma Dorina 1999. UTE 451,3
2 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 448,9
3 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 438,4
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 427,8
5 Hurai Viktória 2000. VASAS SC-APLE 408,4
6 Dalmati Nóra 1978. BHSE 399,6
7 Szijj Katinka 1993. UTE 389,5
8 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 387,0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VASAS VASAS 1 715,0 0
2 UTE UTE 1 704,0 0
3 BHSE BHSE 1 693,0 0

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Bencsik Dorottya
2000
Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Horváth Zoé
2001
Komáromi VSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia
2002
Pécs Városi LK
Török Csenge
2001
Pécs Városi LK
Tarr Vivien
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien
2001
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Csapatok
TIG DSE
Bencsik Dorottya 2000 Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE
Lévai Krisztina 2001 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter 2002 Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
PVLK
Seres Gréta 2001 Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia 2002 Pécs Városi LK
Török Csenge 2001 Pécs Városi LK
DLA
Szakács Tünde 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kisapáti Vivien 2001 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 569,0 Aranyjelvény
2 Mészáros Eszter 2002. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 569,0 Aranyjelvény
3 Dénes Eszter 2001. UTE 569,0 Aranyjelvény
4 Borsos Fanni 2000. Nagykanizsai PLE 559,0 Aranyjelvény
5 Török Csenge 2001. Pécs Városi LK 549,0 Aranyjelvény
6 Tarr Vivien 2001. UTE 539,0 Ezüstjelvény
7 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 537,0 Ezüstjelvény
8 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 533,0 Ezüstjelvény
9 Lévai Krisztina 2001. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 532,0 Ezüstjelvény
10 Storcz Júlia 2002. Pécs Városi LK 530,0 Ezüstjelvény
11 Bencsik Dorottya 2000. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 529,0 Bronzjelvény
12 Seres Gréta 2001. Pécs Városi LK 522,0 Bronzjelvény
13 Kisapáti Vivien 2001. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 520,0 Bronzjelvény
14 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 513,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 TIG DSE Tör� 1 630,0 0
2 PVLK Pécs 1 601,0 0
3 DLA Délv 1 590,0 0

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Botond dr
1974
Győri Polgári LE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Antal Balázs
1991
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Csuri Tamás
1995
KSI SE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Pál Balázs Adrián
1987
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Simon Attila
1970
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Szöllősi Henrik
1994
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Agárdy Vilmos
1999
Nyíregyházi PLE
Bognár Tamás
1957
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Balog Vázsony Péter
1998
KSI SE
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Csapatok
EPLE
Szöllősi Henrik 1994 Egri PLE
Takács László 1959 Egri PLE
Takács Tibor 1967 Egri PLE
KSI A
Csuri Tamás 1995 KSI SE
Nagy László 1970 BHSE
Nagy Máté László 1999 BHSE
KSI SE B
Gyimesi László 1978 KSI SE
Pál Balázs Adrián 1987 KSI SE
Balog Vázsony Péter 1998 KSI SE
UTE A
Papanitz Zoltán 1966 UTE
Kalmár Tamás 1995 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
UTE B
Karacs Zsolt 1966 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Antal Balázs 1991 UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 543,0 II. osztály
2 Papanitz Zoltán 1966. UTE 541,0 II. osztály
3 Pál Balázs Adrián 1987. KSI SE 537,0 II. osztály
4 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 533,0 II. osztály
5 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 532,0 II. osztály
6 Nagy László 1970. BHSE 531,0 II. osztály
7 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 531,0 II. osztály
8 Csuri Tamás 1995. KSI SE 529,0 III. osztály
9 Takács László 1959. Egri PLE 528,0 III. osztály
10 Szűcs Gergely 1977. UTE 527,0 III. osztály
11 Gyimesi László 1978. KSI SE 525,0 III. osztály
12 Antal Balázs Tamás 1991. UTE 525,0 III. osztály
13 Nagy Máté László 1999. BHSE 524,0 III. osztály
14 Kalmár Tamás 1995. UTE 524,0 III. osztály
15 Csizmadia András 1974. UTE 523,0 III. osztály
16 Karacs Zsolt 1966. UTE 522,0 III. osztály
17 Simon Attila 1970. BHSE 520,0 III. osztály
18 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 520,0 III. osztály
19 Balog Vázsony Péter 1998. KSI SE 511,0 III. osztály
20 Agárdy Vilmos 1999. Nyíregyházi PLE 510,0 III. osztály
21 Szöllősi Henrik 1994. Egri PLE 508,0 IV. osztály
22 Boros László 1989. Győri Lövészklub 502,0 IV. osztály
23 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 494,0 IV. osztály
24 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 482,0 IV. osztály
25 Takács Tibor 1967. Egri PLE 478,0 IV. osztály
26 Csikós Botond dr 1974. Győri Polgári LE 465,0 IV. osztály
27 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 437,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 UTE A UTE 1 588,0 0
2 KSI A KSI S 1 584,0 0
3 UTE B UTE 1 574,0 0
4 KSI SE B KSI S 1 573,0 0
5 EPLE Egri 1 514,0 0

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Szilárd Bendegúz
2001
UTE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Oláh János
2002
Nyíregyházi PLE
Vareha Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Rainiss Zsombor
2001
Győri Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Kiss Attila 2001 Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma 2002 Nyíregyházi PLE
Vareha Attila 2001 Nyíregyházi PLE
GYLK
Bende Gergő 2001 Győri Lövészklub
Erős Hunor 2000 Komáromi VSE
Rainiss Zsombor 2001 Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tamási Péter 2000. KSI SE 509,0 Ezüstjelvény
2 Erős Hunor 2000. Győri Lövészklub 494,0 Ezüstjelvény
3 Iszprávnik Péter 2000. UTE 494,0 Ezüstjelvény
4 Szilárd Bendegúz 2001. UTE 487,0 Bronzjelvény
5 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 477,0 Bronzjelvény
6 Vareha Attila 2001. Nyíregyházi PLE 470,0 Bronzjelvény
7 Bende Gergő 2001. Győri Lövészklub 461,0 -
8 Kiss Attila 2001. Nyíregyházi PLE 447,0 -
9 Rainiss Zsombor 2001. Győri Lövészklub 446,0 -
10 Oláh János 2002. Nyíregyházi PLE 391,0 -
11 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 363,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 GYLK Győr 1 401,0 0
2 Nyíregyházi PLE Nyír 1 280,0 0

Mixed 50m pisztoly SH1 - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 536,0 -
2 Dávid Krisztina 1975. BHSE 521,0 -