ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 50 m puska, (nemzeti)

Versenyengedély szám
373/A
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2017-09-22
A verseny vége
2017-09-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
felnőtt egyéni 3.000 Ft/versenyszám 2.000.-Ft/csapat/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Lizon János
1969
Területi LK
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Szilárd
1974
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Varga Ottó
1972
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Csapatok
Zámolyi LK
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
MVSE A
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Farkas István 1956 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Écs KLK
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
THLK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
ZTE
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
PSN ZRT
Heilmann József 1972 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György 1966 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
DKG
Horváth Szilárd 1974 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Varga Ottó 1972 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Szobolics János 1961 DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 278,0 I. osztály
2 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 277,0 91 I. osztály
3 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 277,0 9 791 I. osztály
4 Horváth Szilárd 1974. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 277,0 9 790 I. osztály
5 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 275,0 I. osztály
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 274,0 I. osztály
7 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 273,0 I. osztály
8 Balogh Zoltán 73 1973. ZTE Sportlövész Klub 272,0 I. osztály
9 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 270,0 92 I. osztály
10 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 270,0 91 I. osztály
11 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 270,0 87 I. osztály
12 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 268,0 I. osztály
13 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 266,0 91 I. osztály
14 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 266,0 87 I. osztály
15 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 264,0 93 I. osztály
16 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 264,0 85 I. osztály
17 Varga Ottó 1972. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 262,0 I. osztály
18 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 259,0 I. osztály
19 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 257,0 I. osztály
20 Stefán Imre 1961. Egri PLE 256,0 I. osztály
21 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 255,0 I. osztály
22 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 251,0 I. osztály
23 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 250,0 I. osztály
24 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 249,0 I. osztály
25 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 248,0 I. osztály
26 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 239,0 II. osztály
27 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 220,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE ZTE S 824,0 0
2 Zámolyi LK Zámo 820,0 9 969
3 DKG DKG S 814,0 9 790
4 Aple-Vasas SC APLE- 798,0 270
5 PSN ZRT Pécs 783,0 91
6 THLK Takta 766,0 91
7 MVSE A Misko 754,0 0
8 Écs KLK Écs 743,0 0

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Matusek Réka
2001
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Pölöskeiné Hertelendi Erika
1963
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 268,0 I. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 258,0 I. osztály
3 Matusek Réka 2001. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 251,0 I. osztály
4 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 247,0 I. osztály
5 Pölöskeiné Hertelendi Erika 1963. Nagykanizsai PLE 244,0 I. osztály
6 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 220,0 II. osztály

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Farkas István 1956 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Écs KLK
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
THLK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
ZTE
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor 1975 ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán 1973 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 255,0 I. osztály
2 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 253,0 I. osztály
3 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 246,0 I. osztály
4 Varga Gábor 1975. ZTE Sportlövész Klub 245,0 I. osztály
5 Balogh Zoltán 73 1973. ZTE Sportlövész Klub 239,0 I. osztály
6 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 238,0 I. osztály
7 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 234,0 I. osztály
8 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 233,0 I. osztály
9 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 232,0 I. osztály
10 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 230,0 I. osztály
11 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 229,0 I. osztály
12 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 212,0 I. osztály
13 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 188,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 746,0 0
2 ZTE ZTE S 718,0 0
3 THLK Takta 711,0 0
4 Écs KLK Écs 630,0 0

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Csordás Tamás
1965
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Butykai Zoltán
1992
APLE-VASAS SC
Sipka Péter
1958
APLE-VASAS SC
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Car Franz
1975
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Faragó Ferenc
1939
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Szucsák Mátyás
1974
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Obermaier Nándor
1954
Nagykanizsai PLE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Lizon János
1969
Területi LK
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Zámolyi LK 1
Czizel Károly 1957 Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc 1965 Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr. 1953 Zámolyi Lövészklub
Zámolyi LK 2
Csordás Gergely 1988 Zámolyi Lövészklub
Csordás Tamás 1965 Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos 1963 Zámolyi Lövészklub
MVSE
Bényei Bálint 1997 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc 1970 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert 1969 Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Écs KLK
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
THLK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
APLE
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Butykai Zoltán 1992 APLE-VASAS SC
VAMAV
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 297,0 I. osztály
2 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 296,0 98 I. osztály
3 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 291,0 I. osztály
4 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 289,0 I. osztály
5 Szucsák Mátyás 1974. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 288,0 I. osztály
6 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 287,0 97 I. osztály
7 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 287,0 97 I. osztály
8 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 286,0 97 I. osztály
9 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 286,0 95 I. osztály
10 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 286,0 94 I. osztály
11 Török Ferenc 2003. Csepel LE 285,0 I. osztály
12 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 284,0 98 I. osztály
13 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 284,0 96 I. osztály
14 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 284,0 93 I. osztály
15 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 283,0 97 I. osztály
16 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 283,0 95 I. osztály
17 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 283,0 95 I. osztály
18 Butykai Zoltán 1992. APLE-VASAS SC 283,0 95 I. osztály
19 Balogh Zoltán 73 1973. ZTE Sportlövész Klub 283,0 95 I. osztály
20 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 283,0 93 I. osztály
21 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 282,0 94 I. osztály
22 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 282,0 91 I. osztály
23 Csordás Tamás 1965. Zámolyi Lövészklub 282,0 91 I. osztály
24 Pintér László 1961. Meteor LK. 281,0 I. osztály
25 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 280,0 I. osztály
26 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 279,0 I. osztály
27 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 278,0 97 I. osztály
28 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 278,0 93 I. osztály
29 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 277,0 9 291 I. osztály
30 Sipka Péter 1958. APLE-VASAS SC 277,0 9 294 I. osztály
31 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 277,0 9 296 I. osztály
32 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 270,0 91 I. osztály
33 Faragó Ferenc 1939. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 270,0 86 I. osztály
34 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 266,0 89 I. osztály
35 Stefán Imre 1961. Egri PLE 266,0 88 I. osztály
36 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 260,0 I. osztály
37 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 256,0 II. osztály
38 Szabó Imre 1956. Győri Polgári LE 255,0 II. osztály
39 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 254,0 II. osztály
40 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 240,0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE- 869,0 95
2 Zámolyi LK 1 Zámo 856,0 288
3 Zámolyi LK 2 Zámo 856,0 286
4 THLK Takta 852,0 282
5 Écs KLK Écs 849,0 285
6 VAMAV VAMAV 831,0 183
7 MVSE Misko 770,0 0

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Fatime
1999
VASAS SC-APLE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Kollát Pálné
1953
APLE-VASAS SC
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Krasznai Dzsenifer
1996
Csepel LE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Fatime 1999. VASAS SC-APLE 288,0 I. osztály
2 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 285,0 96 I. osztály
3 Kollát Pálné 1953. APLE-VASAS SC 285,0 94 I. osztály
4 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 284,0 I. osztály
5 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 283,0 I. osztály
6 Farkas Ágnes 1997. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 282,0 I. osztály
7 Krasznai Dzsenifer 1996. Csepel LE 277,0 I. osztály

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Agot György
1960
APLE-VASAS SC
Farkas István
1956
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Boncsér Attila
1976
Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Soós Tibor
1959
Finomító Sportlövész Klub
Butykai Zoltán
1992
APLE-VASAS SC
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Aple-Vasas SC
Agot György 1960 APLE-VASAS SC
Farkas István 1956 APLE-VASAS SC
Szalai Mihály 1972 APLE-VASAS SC
Écs KLK
Pulai Tamás 1980 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
THLK
Boncsér Attila 1976 Taktaharkányi LK
Butykai Zoltán 1964 Taktaharkányi LK
Szabó István 1988 Taktaharkányi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 275,0 I. osztály
2 Agot György 1960. APLE-VASAS SC 269,0 94 I. osztály
3 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 269,0 88 I. osztály
4 Boncsér Attila 1976. Taktaharkányi LK 265,0 I. osztály
5 Farkas István 1956. APLE-VASAS SC 264,0 I. osztály
6 Balogh Zoltán 73 1973. ZTE Sportlövész Klub 263,0 I. osztály
7 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 258,0 I. osztály
8 Soós Tibor 1959. Finomító Sportlövész Klub 257,0 84 I. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 257,0 83 I. osztály
10 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 255,0 I. osztály
11 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 253,0 I. osztály
12 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 246,0 I. osztály
13 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 243,0 I. osztály
14 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 232,0 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Aple-Vasas SC APLE- 808,0 94
2 THLK Takta 755,0 0
3 Écs KLK Écs 742,0 0

50m Kisöbű standard puska 3X10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek

50m Kisöbű standard puska 3X10 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Krasznai Dzsenifer
1996
Csepel LE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club