Pünkösdi minősítő verseny

Versenyengedély szám
233/B
A verseny szervezője
Honfoglalás LLK
A verseny helyszíne
Jászberény
A verseny kezdete
2019-05-25
A verseny vége
2019-05-25
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Kurucz János Béla
1966
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 255,0 I. osztály
2 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 251,0 I. osztály
3 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 248,0 I. osztály
4 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 245,0 I. osztály
5 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 242,0 II. osztály
6 Kurucz János Béla 1966. Honfoglalás LLK 224,0 II. osztály
7 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 197,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bánfi Zsolt
1970
Honfoglalás LLK
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Csigai István
1959
Honfoglalás LLK
Kirvai Miklós Csaba
1977
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Kurucz János Béla
1966
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Szabó Zoltán
1969
Honfoglalás LLK
Szász Zsolt
1973
Honfoglalás LLK
Ondo Csaba Balázs
1966
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bánfi Zsolt 1970. Honfoglalás LLK 89,0 I. osztály
2 Csigai István 1959. Honfoglalás LLK 88,0 I. osztály
3 Kirvai Miklós Csaba 1977. Honfoglalás LLK 85,0 I. osztály
4 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 84,0 I. osztály
5 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 82,0 I. osztály
6 Ondo Csaba Balázs 1966. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 81,0 I. osztály
7 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 77,0 I. osztály
8 Kurucz János Béla 1966. Honfoglalás LLK 75,0 I. osztály
9 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 73,0 I. osztály
10 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 73,0 I. osztály
11 Szabó Zoltán 1969. Honfoglalás LLK 70,0 I. osztály
12 Szász Zsolt 1973. Honfoglalás LLK 70,0 I. osztály
13 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 68,0 I. osztály
14 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 67,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi Csaba József
1964
Honfoglalás LLK
Kovács Antal
1958
Honfoglalás LLK
Kurucz János Béla
1966
Honfoglalás LLK
Nagy Mihály
1964
Honfoglalás LLK
Rehor Csaba
1971
Honfoglalás LLK
Sipos Edina
1974
Honfoglalás LLK
Sipos István
1950
Honfoglalás LLK
Szabó Zoltán
1969
Honfoglalás LLK
Ondo Csaba Balázs
1966
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Palotai Réka Krisztina
2003
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Kiss Kálmán
1954
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódi Csaba József 1964. Honfoglalás LLK 86,0 I. osztály
2 Kiss Kálmán 1954. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 84,0 I. osztály
3 Kovács Antal 1958. Honfoglalás LLK 83,0 I. osztály
4 Rehor Csaba 1971. Honfoglalás LLK 82,0 I. osztály
5 Kurucz János Béla 1966. Honfoglalás LLK 82,0 I. osztály
6 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 77,0 I. osztály
7 Sipos István 1950. Honfoglalás LLK 75,0 I. osztály
8 Ondo Csaba Balázs 1966. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 74,0 I. osztály
9 Palotai Réka Krisztina 2003. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 74,0 I. osztály
10 Nagy Mihály 1964. Honfoglalás LLK 68,0 I. osztály
11 Sipos Edina 1974. Honfoglalás LLK 68,0 I. osztály
12 Szabó Zoltán 1969. Honfoglalás LLK 66,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély