Rangsor ,EB Szintlövő Skeet Verseny

A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2019-06-08
A verseny vége
2019-06-08
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
sorozatonként : 2000 Huf.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Skeet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 104,0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 120,0 Mester
2 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 111,0 II. osztály
3 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 99,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 101,0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 104,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 112,0 Aranyjelvény
2 Óvári Áron 1999. Igaly József Lövész Klub SE 76,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 109,0 Aranyjelvény
2 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 108,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély