Regionális Kupa III.forduló

A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2019-07-27
A verseny vége
2019-07-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1.000,-
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
2 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 162,0 0 III. osztály
3 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Virág
1978
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Virág 1978. Zalaegerszegi PLE 156,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Steigervald Ádám
2007
Pécs Városi LK
Tóth Richárd
2007
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Steigervald Ádám 2007. Pécs Városi LK 110,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 III. osztály
2 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 159,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Debreczeny Rózsa
2008
Keszthelyi Erdész LK
Farkas Emma Kitti
2007
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 178,0 0 Aranyjelvény
2 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 158,0 0 -
3 Farkas Emma Kitti 2007. Keszthelyi Erdész LK 132,0 0 -
4 Debreczeny Rózsa 2008. Keszthelyi Erdész LK 124,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 184,0 0 II. osztály
2 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 181,0 91 II. osztály
3 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 181,0 90 II. osztály
4 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 89 II. osztály
5 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 180,0 87 II. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 179,0 0 III. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 177,0 0 III. osztály
8 Patakfalvi István 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 175,0 0 III. osztály
9 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 174,0 84 III. osztály
10 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 83 III. osztály
11 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 83 IV. osztály
12 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 166,0 82 IV. osztály
13 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 165,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 137,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Patakfalvi István
1964
Göcsej Sportlövész Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 191,0 0 I. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 190,0 0 I. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 187,0 6 I. osztály
4 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 187,0 2 I. osztály
5 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 185,0 0 I. osztály
6 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
7 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 182,0 0 I. osztály
8 Patakfalvi István 1964. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
9 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 180,0 0 I. osztály
10 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 179,0 0 I. osztály
11 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 0 I. osztály
12 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 176,0 0 I. osztály
13 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 170,0 0 I. osztály
14 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 159,0 0 I. osztály
15 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 153,0 0 I. osztály
16 Taragyia Goran 1978. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Simon Anita
1982
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dippong Magdolna
1950
Zuglő Klub SLE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
2 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 173,0 0 I. osztály
3 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
4 Dippong Magdolna 1950. Zuglő Klub SLE 169,0 0 I. osztály
5 Horváth Helga dr 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
6 Simon Anita 1982. Göcsej Sportlövész Egyesület 127,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Bertus Mihály dr.
1953
Keszthelyi Erdész LK
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Molnár Péter
1952
Zuglő Klub SLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 185,0 0 I. osztály
2 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
4 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 178,0 0 I. osztály
5 Somogyi György 1947. Borjádi LK 174,0 0 I. osztály
6 Molnár Péter 1952. Zuglő Klub SLE 172,0 0 I. osztály
7 Bertus Mihály dr. 1953. Keszthelyi Erdész LK 169,0 0 I. osztály
8 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
9 Csonka Tamás 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 0 I. osztály
10 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Helga dr 1974. Göcsej Sportlövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
2 Mozsgai Dominika 1994. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga Zoltán
1965
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Lindenlaub Roland
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Taragyia Goran
1978
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 190,0 0 I. osztály
2 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 189,0 0 I. osztály
3 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 185,0 0 I. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 185,0 0 I. osztály
5 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 179,0 0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 178,0 0 I. osztály
7 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
8 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 175,0 0 I. osztály
9 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 174,0 0 I. osztály
10 Lindenlaub Roland 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
11 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
12 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 156,0 0 I. osztály
13 Varga Zoltán 1965. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 155,0 0 I. osztály
14 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Helga dr
1974
Göcsej Sportlövész Egyesület
Somogyi György
1947
Borjádi LK
Bedő István
1958
Keszthelyi Erdész LK
Bertus Mihály dr.
1953
Keszthelyi Erdész LK
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 190,0 0 I. osztály
2 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 0 I. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 178,0 0 I. osztály
4 Somogyi György 1947. Borjádi LK 168,0 0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 163,0 0 I. osztály
6 Bertus Mihály dr. 1953. Keszthelyi Erdész LK 147,0 0 II. osztály
7 Csonka Tamás 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 271,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 268,0 0 I. osztály
3 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 264,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Veszely Károly
1956
Diana Sportlövész Klub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Veszely Károly 1956. Diana Sportlövész Klub 275,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 275,0 0 I. osztály
3 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 239,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Borjádi LK
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 I. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Borjádi LK 152,0 0 I. osztály
3 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 94,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély