SKEET EB-VB VÁLOGATÓ

Versenyengedély szám
264/K-06/02/2022
A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
BFLE koronglőtere
A verseny kezdete
2022-06-18
A verseny vége
2022-06-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
16000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Király Csaba
1984
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 107,0 7 II. osztály
2 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 107,0 5 II. osztály
3 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 102,0 0 III. osztály
4 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 96,0 0 III. osztály
5 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 93,0 0 III. osztály
6 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 81,0 0 IV. osztály
7 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 76,0 0 IV. osztály
8 Király Csaba 1984. Ácsi Kinizsi Sport Klub 33,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 112,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Bessenyi Márk István
2006
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 104,0 0 Aranyjelvény
2 Bessenyi Márk István 2006. Köszolg SC 29,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély