Skeet felnőt és ifjúsági országos bajnokság.

Versenyengedély szám
366/A-09/06
A verseny szervezője
Igaly József Lövész Klub SE
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2018-09-22
A verseny vége
2018-09-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Skeet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos Gábor
1988
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Kajtár Zsolt
1971
Igaly József Lövész Klub SE
Demjén András
1973
Igaly József Lövész Klub SE
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Király Péter
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Jobbágy Balázs
1983
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Izsó Sándor
1956
Községi Sportkör Köröstarcsa
Csenkei Sándor
1966
Községi Sportkör Köröstarcsa
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csapatok
Igaly József Lk "A"
Domokos Gábor 1988 Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron 1999 Igaly József Lövész Klub SE
Győri Domonkos 1996 Igaly József Lövész Klub SE
Igaly Jozsef Lk "B"
Kapitány Gábor 1972 Igaly József Lövész Klub SE
Kajtár Zsolt 1971 Igaly József Lövész Klub SE
Demjén András 1973 Igaly József Lövész Klub SE
Vasvári kla "A"
Tódor Zoltán 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Jakó Attila 1974 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vasvári kla "B"
Király Péter 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András 1972 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 113,0 II. osztály
2 Turák György 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 111,0 II. osztály
3 Tódor Zoltán 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 108,0 II. osztály
4 Óvári Áron 1999. Igaly József Lövész Klub SE 108,0 II. osztály
5 Domokos Gábor 1988. Igaly József Lövész Klub SE 106,0 II. osztály
6 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 104,0 II. osztály
7 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 104,0 II. osztály
8 Király Péter 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 102,0 III. osztály
9 Kupai András 1963. Olympia-S SE 102,0 III. osztály
10 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 III. osztály
11 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 III. osztály
12 Fodor Dávid 2000. Balatonfűzfői LE 96,0 III. osztály
13 Kajtár Zsolt 1971. Igaly József Lövész Klub SE 95,0 III. osztály
14 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 86,0 IV. osztály
15 Demjén András 1973. Igaly József Lövész Klub SE 84,0 IV. osztály
16 Izsó Sándor 1956. Községi Sportkör Köröstarcsa 84,0 IV. osztály
17 Sáránszki Péter 1979. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 81,0 IV. osztály
18 Fedor István 1982. Olympia-S SE 78,0 IV. osztály
19 Jobbágy Balázs 1983. Vasvári Koronglövő Akadémia 73,0 IV. osztály
20 Csenkei Sándor 1966. Községi Sportkör Köröstarcsa 70,0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Igaly József Lk "A" Igaly 327,0 0
2 Vasvári kla "A" Vasv� 323,0 0
3 Vasvári kla "B" Vasv� 298,0 0
4 Igaly Jozsef Lk "B" Igaly 283,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csenkei-Papp Ida
1976
Községi Sportkör Köröstarcsa
Molnár Diána
1982
Igaly József Lövész Klub SE
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kálózi Emese
1989
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csapatok
Vasvári KLA
Pongrátz Bianka 1984 Vasvári Koronglövő Akadémia
Józsa Kovács Kinga 1969 Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Petra 1999 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 107,0 II. osztály
2 Molnár Diána 1982. Igaly József Lövész Klub SE 98,0 II. osztály
3 Józsa Kovács Kinga 1969. Vasvári Koronglövő Akadémia 89,0 III. osztály
4 Tömör-Tones Petra 1999. Vasvári Koronglövő Akadémia 83,0 IV. osztály
5 Kálózi Emese 1989. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 IV. osztály
6 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 69,0 IV. osztály
7 CSenkei-Papp Ida 1976. Községi Sportkör Köröstarcsa 63,0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vasvári KLA Vasv� 279,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Ferenc
2001
Vasvári Koronglövő Akadémia
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 58,0 Ezüstjelvény
2 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 56,0 Ezüstjelvény
3 Bakó Ferenc 2001. Vasvári Koronglövő Akadémia 29,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély