Steel Vent Eger Kupa 2019

A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2019-05-11
A verseny vége
2019-05-11
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500-2000HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Halász István
2001
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Kerékgyártó László
1961
MFS Sportlövő Egyesület
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Rapi László
1944
Egri PLE
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Szecskó Krisztián
1978
Egri PLE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zele Imre 1956. Egri PLE 181,0 0 I. osztály
2 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 179,0 0 I. osztály
3 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 176,0 0 I. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 0 I. osztály
5 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 170,0 0 I. osztály
6 Kerékgyártó László 1961. Egri PLE 168,0 0 I. osztály
7 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 166,0 0 I. osztály
8 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 165,0 5 I. osztály
9 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 165,0 0 I. osztály
10 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 I. osztály
11 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 162,0 0 I. osztály
12 Müller László 1975. Egri PLE 158,0 0 I. osztály
13 Rapi László 1944. Egri PLE 152,0 0 I. osztály
14 Szlávik Attila 1956. Egri PLE 98,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Budai Csaba
1968
UTE
Takács László
1959
Egri PLE
Boros György
1956
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 557,0 0 III. osztály
2 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 555,0 0 III. osztály
3 Boros György 1956. BHSE 552,0 0 III. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 549,0 0 III. osztály
5 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 546,0 0 III. osztály
6 Takács László 1959. Egri PLE 535,0 0 III. osztály
7 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 533,0 0 III. osztály
8 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 528,0 0 III. osztály
9 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 514,0 0 III. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 422,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 581,0 0 Mester
2 Somhegyi Edina 2003. UTE 526,0 0 IV. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 522,0 0 IV. osztály
4 Mikola Kitti 2001. UTE 520,0 0 IV. osztály
5 Varga Zalay Babett 2002. UTE 516,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
Dávidné Valkó Szilvia
1973
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Kerékgyártó László
1961
MFS Sportlövő Egyesület
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Szecskó Krisztián
1978
Egri PLE
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 182,0 0 I. osztály
2 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 176,0 0 I. osztály
3 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 170,0 0 I. osztály
4 Müller László 1975. Egri PLE 166,0 0 I. osztály
5 Kerékgyártó László 1961. Egri PLE 159,0 0 I. osztály
6 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 158,0 0 I. osztály
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 156,0 0 I. osztály
8 Zele Imre 1956. Egri PLE 151,0 6 I. osztály
9 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 151,0 4 I. osztály
10 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 135,0 0 II. osztály
11 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 129,0 0 III. osztály
12 Dávidné Valkó Szilvia 1973. Egri PLE 105,0 0 -
13 Szlávik Attila 1956. Egri PLE 97,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 563,0 0 II. osztály
2 Boros György 1956. BHSE 541,0 0 III. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 522,0 0 -
4 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 511,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Budai Csaba
1968
UTE
Jambrik István
1968
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jambrik István 1968. BHSE 551,0 0 II. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 537,0 0 III. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 529,0 0 III. osztály
4 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 520,0 0 III. osztály
5 Hornyánszki Tamás 1962. Százhalombattai Lövészklub 517,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tibor 1967. Egri PLE 568,0 0 II. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 556,0 0 III. osztály
3 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 412,0 0 -
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 222,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Müller Krisztián Norbert
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Müller Krisztián Norbert 2004. Egri PLE 331,0 0 Bronzjelvény
2 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 308,0 0 -
3 Bakó Tamás 2006. Egri PLE 294,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély