Suhajda Mihály Emlékverseny

A verseny szervezője
Nyíregyházi PLE
A verseny helyszíne
4400 Nyíregyháza, Stadion út 7.
A verseny kezdete
2017-04-23
A verseny vége
2017-04-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1.500,-Ft/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyuris Kornél
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyuris Kornél 2005. Nyíregyházi PLE 139,0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 143,0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 164,0 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vareha Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vareha Attila 2001. Nyíregyházi PLE 364,0 Aranyjelvény
2 Kiss Attila 2001. Nyíregyházi PLE 353,0 Ezüstjelvény
3 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 348,0 Bronzjelvény

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Magyar András
1952
Nyíregyházi PLE
Varga József
1957
Nyíregyházi PLE
Veres Sándor
1951
Nyíregyházi PLE
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zatik László 1957. Gepárd Közhasznú Sportegyesület 92,0 I. osztály
2 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 89,0 I. osztály
3 Veres Sándor 1951. Nyíregyházi PLE 76,0 I. osztály
4 Varga József 1957. Nyíregyházi PLE 68,0 I. osztály
5 Magyar András 1952. Nyíregyházi PLE 62,0 II. osztály

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
2001
Nyíregyházi PLE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Tóth István
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Laczkovszki Zsolt
1975
Sitmar Ltd Lövész TSE
Galambos Attila
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth István 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 176,0 88 I. osztály
2 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 176,0 87 I. osztály
3 Laczkovszki Zsolt 1975. Sitmar Ltd Lövész TSE 173,0 I. osztály
4 Zatik László 1957. Gepárd Közhasznú Sportegyesület 164,0 I. osztály
5 Kiss Attila 2001. Nyíregyházi PLE 152,0 I. osztály
6 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 146,0 II. osztály
7 Galambos Attila 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 131,9 II. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Halász Tibor István
1962
Nyíregyházi PLE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Tamás László
1979
Nyíregyházi PLE
Varga József
1957
Nyíregyházi PLE
Veres Sándor
1951
Nyíregyházi PLE
Galambos Attila
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zatik László 1957. Gepárd Közhasznú Sportegyesület 89,0 I. osztály
2 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 84,0 I. osztály
3 Galambos Attila 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 80,0 I. osztály
4 Veres Sándor 1951. Nyíregyházi PLE 69,0 I. osztály
5 Varga József 1957. Nyíregyházi PLE 65,0 I. osztály
6 Halász Tibor István 1962. Nyíregyházi PLE 57,0 III. osztály
7 Tamás László 1979. Nyíregyházi PLE 56,0 III. osztály

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Laczkovszki Zsolt
1975
Sitmar Ltd Lövész TSE
Tóth István
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Zatik László
1957
Gepárd Közhasznú Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth István 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 177,0 I. osztály
2 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 171,0 I. osztály
3 Laczkovszki Zsolt 1975. Sitmar Ltd Lövész TSE 169,0 I. osztály
4 Zatik László 1957. Gepárd Közhasznú Sportegyesület 165,0 I. osztály

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Butykai Zoltán
1964
Taktaharkányi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Butykai Zoltán 1964. Taktaharkányi LK 564,0 IV. osztály

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pál Panna
2002
Nyíregyházi PLE
Szentesi Viktória
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pál Panna 2002. Nyíregyházi PLE 378,0 Ezüstjelvény
2 Szentesi Viktória 2002. Nyíregyházi PLE 300,0 -

10m Légpuska 40 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Gyöngyi
1998
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyöngyi 1998. Nyíregyházi PLE 380,0 Ezüstjelvény

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vaskó Fanni
2003
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vaskó Fanni 2003. Nyíregyházi PLE 344,0 Aranyjelvény

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 317,0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth István
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth István 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 165,0 IV. osztály