Szezonzáró Hagyma Kupa Minősítő verseny Kiszombor

A verseny szervezője
Kiszombori LSE
A verseny helyszíne
6775 Kiszombori lőtér
A verseny kezdete
2018-09-30
A verseny vége
2019-02-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 16,0 III. osztály
2 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 12,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 34,0 III. osztály
2 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 28,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Putnoky György
1974
Kiszombori LSE
Fekete Zoltán dr
1949
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó János Zoltán
1958
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pilny Wiktor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pirkó Gábor
1953
Szeged Városi LK
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lábodi László dr.
1957
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 I. osztály
3 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 I. osztály
4 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 I. osztály
5 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 I. osztály
6 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 I. osztály
7 Kovács Sándor 1961. Kiszombori LSE 164,0 I. osztály
8 Fekete Zoltán dr 1949. Kiszombori LSE 163,0 I. osztály
9 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 I. osztály
10 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 II. osztály
11 Lábodi László dr. 1957. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 II. osztály
12 Szabó János Zoltán 1958. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 147,0 II. osztály
13 Putnoky György 1974. Kiszombori LSE 147,0 II. osztály
14 Pirkó Gábor 1953. Szeged Városi LK 146,0 II. osztály
15 Pilny Wiktor 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 II. osztály
16 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 140,0 II. osztály
17 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 130,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Zoltán dr
1949
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső
1958
Kiszombori LSE
Mészáros Dezső ifj.
1984
Kiszombori LSE
Putnoky György
1974
Kiszombori LSE
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó János Zoltán
1958
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pilny Wiktor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Szeged Városi LK
Pirkó Gábor
1953
Szeged Városi LK
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lábodi László dr.
1957
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 185,0 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 I. osztály
3 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 174,0 I. osztály
4 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 I. osztály
5 Berényi Sándor 1951. Szeged Városi LK 170,0 I. osztály
6 Fekete Zoltán dr 1949. Kiszombori LSE 161,0 I. osztály
7 Kovács Sándor 1961. Kiszombori LSE 160,0 I. osztály
8 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 I. osztály
9 Lábodi László dr. 1957. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 154,0 I. osztály
10 Gyuris Ernő 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 I. osztály
11 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 I. osztály
12 Pirkó Gábor 1953. Szeged Városi LK 147,0 II. osztály
13 Pilny Wiktor 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 II. osztály
14 Putnoky György 1974. Kiszombori LSE 146,0 II. osztály
15 Mészáros Dezső 1958. Kiszombori LSE 144,0 II. osztály
16 Szabó János Zoltán 1958. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 141,0 II. osztály
17 Mészáros Dezső ifj. 1984. Kiszombori LSE 128,0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fekete Zoltán dr
1949
Kiszombori LSE
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Szabó János Zoltán
1958
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gyuris Ernő
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Faragó Ferenc
1939
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Sándor 1961. Kiszombori LSE 240,0 I. osztály
2 Faragó Ferenc 1939. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 239,0 I. osztály
3 Fekete Zoltán dr 1949. Kiszombori LSE 238,0 I. osztály
4 Gyuris Ernő 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 238,0 I. osztály
5 Szabó János Zoltán 1958. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 222,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély