Szigetújfalu LE Amatőr meghívásos lövészverseny

Versenyengedély szám
390/B
A verseny szervezője
Szigetújfalui Lövész SE
A verseny helyszíne
Szigetújfalu tereplőtér
A verseny kezdete
2018-09-30
A verseny vége
2019-02-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Kovács Attila
1968
Szigetújfalui Lövész SE
Kurán Antal
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Bolla Norbert
1966
UTE
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Böröcz Árpád 1961. Szigetújfalui Lövész SE 182,0 I. osztály
2 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 176,0 I. osztály
3 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 175,0 I. osztály
4 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 166,0 I. osztály
5 Bolla Norbert 1966. UTE 165,0 I. osztály
6 Szabó Krisztián 1977. Szigetújfalui Lövész SE 164,0 I. osztály
7 Szomor Dezső 1948. Szigetújfalui Lövész SE 150,0 I. osztály
8 Kurán Antal 1955. Szigetújfalui Lövész SE 149,0 II. osztály
9 Szilágyi János 1942. Szigetújfalui Lövész SE 147,0 II. osztály
10 Tomin Márton 1954. Szigetújfalui Lövész SE 146,0 II. osztály
11 Kovács Attila 1968. Szigetújfalui Lövész SE 140,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antalóczy Emese Hajnalka dr
1975
Szigetújfalui Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antalóczy Emese Hajnalka dr 1975. Szigetújfalui Lövész SE 144,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antalóczy Emese Hajnalka dr
1975
Szigetújfalui Lövész SE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antalóczy Emese Hajnalka dr 1975. Szigetújfalui Lövész SE 141,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Bolla Norbert
1966
UTE
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Taligás Mihály Sándor
1956
Szigetújfalui Lövész SE
Bokotej János
1949
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Varga József Mátyás
1947
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Krisztián
1991
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Nándor
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1969
Szigetújfalui Lövész SE
Kulcsár István dr
1944
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Süle László
1970
Protective Force LSE
Valentin Dániel
1964
Protective Force LSE
Csirmaz Gáspár
1950
Protective Force LSE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Böröcz Árpád 1961. Szigetújfalui Lövész SE 182,0 I. osztály
2 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 177,0 I. osztály
3 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 169,0 I. osztály
4 Süle László 1970. Protective Force LSE 167,0 I. osztály
5 Bolla Norbert 1966. UTE 166,0 I. osztály
6 Valentin Dániel 1964. Protective Force LSE 164,0 I. osztály
7 Taligás Mihály Sándor 1956. Szigetújfalui Lövész SE 162,0 I. osztály
8 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 161,0 I. osztály
9 Csirmaz Gáspár 1950. Protective Force LSE 158,0 I. osztály
10 Bokotej János 1949. Szigetújfalui Lövész SE 155,0 I. osztály
11 Varga József Mátyás 1947. Szigetújfalui Lövész SE 152,0 I. osztály
12 Tomin Márton 1954. Szigetújfalui Lövész SE 150,0 I. osztály
13 Szabó Krisztián 1977. Szigetújfalui Lövész SE 149,0 II. osztály
14 Farkas Nándor 1955. Szigetújfalui Lövész SE 148,0 II. osztály
15 Szatmári Zsolt 1969. Szigetújfalui Lövész SE 148,0 II. osztály
16 Farkas Krisztián 1991. Szigetújfalui Lövész SE 145,0 II. osztály
17 Szilágyi János 1942. Szigetújfalui Lövész SE 138,0 II. osztály
18 Kulcsár István dr 1944. Szigetújfalui Lövész SE 136,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Krisztián
1991
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Nándor
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 256,0 I. osztály
2 Farkas Krisztián 1991. Szigetújfalui Lövész SE 242,0 II. osztály
3 Farkas Nándor 1955. Szigetújfalui Lövész SE 240,0 II. osztály
4 Szomor Dezső 1948. Szigetújfalui Lövész SE 238,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély