TÖRÖLVE! MSSZ Országos Bajnokság 2020. Fedett 25 - 50m Puska-Pisztoly fenőtt

Versenyengedély szám
429/A-12/02/2020

MSSZ/84/2020 . sz. E. H.  Az elnökség 16 igen szavazattal elfogadta, hogy a súlyosbodó pandémiás helyzet miatt a Fedettpályás Országos Bajnokság (2020. 12. 03-06.) törlésre kerül.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2020-12-03
A verseny vége
2020-12-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 forint / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Nevezési díj beérkezési határidő: 2020. november 30.

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Szabián Norbert
1982
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3 Testhelyzet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély