TSK Rapid shooting Páty

Versenyengedély szám
225/Rs

Technikai Sportok Klubja 2018. évi minősítő versenye Rapid Shooting
versenyszámokban.
A verseny célja: a sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése
A verseny rendezője: Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya
A verseny helye: 2071 Páty, Torbágyi út. Sportlőtér
A verseny időpontja: 2019. május 4. szombat

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező
bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket,
központi gyújtású pisztolynál 16. életévüket betöltötték. Rendelkeznek
érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel.


Nevezés: a versenynapon, a helyszínen folyamatosan,
09:00-töl 14:00 óráig.


Nevezési díj: 3000.- Ft/versenyszám


Versenyprogram: a megjelentek számától függően
Költségek: az utazás, étkezés, nevezési díj a résztvevőket, a
versennyel kapcsolatos egyéb költségek a rendezőt terhelik
Technikai előírások: a verseny az MSSZ érvényben lévő szabályai
szerint kerül megrendezésre.

A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
2071 Páty, Torbágyi út
A verseny kezdete
2019-05-04
A verseny vége
2019-05-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 3000Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Banka Zoltán László
1976
Káli Lövész Sport Klub
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kondorosi Csaba 1977. Technikai Sportok Klubja 100,0 II. osztály
2 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 85,0 II. osztály
3 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 73,0 II. osztály
4 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 II. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 65,0 II. osztály
6 Banka Zoltán László 1976. Káli Lövész Sport Klub 55,0 II. osztály
7 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 51,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Spengler Tamás
1985
Katakombat Sportegyesület
Donka Dávid
1975
Katakombat Sportegyesület
Faragó István
1992
Katakombat Sportegyesület
Banka Zoltán László
1976
Káli Lövész Sport Klub
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kondorosi Csaba 1977. Technikai Sportok Klubja 100,0 II. osztály
2 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 96,0 II. osztály
3 Nagy Vilmos 1977. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 87,0 II. osztály
4 Donka Dávid 1975. Katakombat Sportegyesület 79,0 II. osztály
5 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 77,0 II. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,0 II. osztály
7 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 II. osztály
8 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 70,0 II. osztály
9 Spengler Tamás 1985. Katakombat Sportegyesület 69,0 II. osztály
10 Faragó István 1992. Katakombat Sportegyesület 67,0 II. osztály
11 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 57,0 II. osztály
12 Banka Zoltán László 1976. Káli Lövész Sport Klub 53,0 II. osztály
13 Simmel Tamás 1976. Euro-Gun SE 52,0 II. osztály
14 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 47,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Banka Zoltán László
1976
Káli Lövész Sport Klub
Kondorosi Csaba
1977
Technikai Sportok Klubja
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kondorosi Csaba 1977. Technikai Sportok Klubja 100,0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,0 II. osztály
3 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 62,0 II. osztály
4 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 57,0 II. osztály
5 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 47,0 II. osztály
6 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 45,0 II. osztály
7 Nagy Vilmos 1977. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 42,0 II. osztály
8 Molnár Balázs László 1987. Technikai Sportok Klubja 39,0 II. osztály
9 Banka Zoltán László 1976. Káli Lövész Sport Klub 37,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély