35. Toma Dorina 617,4
39. Mészáros Eszter 616,7
56. Klenczner Márton 607,1

10m Légpuska Vegyespáros

A bronzéremért Mészáros Eszter és Hammerl Soma alkotta páros csapatunk a cseh Brabcova Karolina és Privratsky Jiri összeállítású csapat ellen mérkőzött és 17 - 5 -re győzött, Így harmadik lett a csapatunk!

2021.03.27.

A harmadik nap sem múlt el magyar érmek nélkül a sportlövők wroclawi nemzetközi viadalán. Ezen a napon külön döntőket nem rendeztek, az alapverseny sorrendje jelentette a végeredményt. A női légpisztolyban Major Veronika 584 körrel lett az első, a második Sike Renáta 578, a harmadik Jákó Miriam 573 körig jutott.

A női puskások összetett számában Mészáros Eszter 1179 kört lőtt, ezzel a teljesítménnyel meg is nyerte a versenyszámot. A második helyen a lengyel Karolina Kowalczyk végzett 1178, a harmadikon Toma Dorina 1176 körrel.

2021.03.26.

A második nap sem maradt el magyar sikerek nélkül a sportlövők wroclawi nemzetközi viadalán. A női sportpisztolyban Major Veronika az alapversenyben 587 kört lőtt, és az első helyen kvalifikálta magát a döntőbe, ahol 40 találattal győzött. Ez a saját világcsúcsával megegyező eredmény. A második és a harmadik helyen is magyar végzett, Sike Renáta (31) és Jákó Miriam (27).
Férfi légpuskában Hammerl Soma hatodikként, Kiss Viktor nyolcadikként jutott a döntőbe, ahol Hammerl nyert 250.4 körrel, míg Kiss a második helyen (249.4) végzett.
A női légpuskában Mészáros Eszter a második helyen került a fináléba, ahol az ezüstérmet szerezte meg.

09.00. 10m Légpuska Férfi
6. Hammerl Soma 624,3   8. Kiss Viktor 621,4   9. Török Ferenc 621,2 10. Klenczner Márton 620,0

a döntőben:
1. Hammerl Soma 250,4
2. Kiss Viktor 249,4

11.00. 10m Légpuska Nő
2. Mészáros Eszter 628,4  3. Toma Dorina 627,3  17. Bajos Gitta 623,0  35. Lovász Dorina 613,6

a döntőben:
2. Mészáros Eszter 248,2
6. Toma Dorina 162,9

09.00. 25m Pisztoly nő
1. Major Veronika 587  2. Sike Renáta576  4. Csonka Zsófia 575  7. Fábián Sára Ráhel 569  8. Jákó Miriam 568

2021.03.25.

Mészáros Eszter harmadik lett a női puskások összetett számában 446.2 körrel a sportlövők wroclawi nemzetközi viadalán. Mészáros az alapversenyben 1174 kört lőtt, amivel beállította egyéni csúcsát. A másik magyar döntős, Toma Dorina hetedik lett (399.1 kör), a győzelmet a cseh Gabriela Etrichova szerezte meg 461.7 körrel. A férfiaknál az összetett számban döntős Hammerl Soma hatodik lett 414.4 körrel, az első helyen a cseh Petr Nymbursky végzett 465.2 körrel.

50m 07:00 07:15 -10:00 Puska 3 Testhelyzet férfi:
3. Hammerl Soma 1177, 10. Kiss Viktor 1162, 19. Klenczner Márton 1145, 24. Török Ferenc 1138

a döntőben:
6. Hammerl Soma 414,4

50m 13:30 13:45 -16:30 Puska 3 Testhelyzet nő:
3. Mészáros Eszter 1174, 4. Toma Dorina 1172, 14. Lovász Dorina 1164, 15. Bajos Gitta 1163

a döntőben:
3. Mészáros Eszter 446,2
7. Toma Dorina 399,1

10m 09:00 09:15-10:30 Légpisztoly 60 nő:
1. Major Veronika 588 (1 körrel az érvényes világcsúcsnál jobb eredmény!) - új országos csúcs, ami öt körrel jobb az általa tartott korábbi rekordnál- , 2. Jákó Miriam 575, 6. Csonka Zsófia 569, 7. Fábián Sára Ráhel 568, 9. Sike Renáta 565