XI. Százhalombattai SHOOTING OPEN

Versenyengedély szám
001/B-01/01/2020

LIVE STREAM: https://www.youtube.com/watch?v=cp-1FoJF7N4

 

Tisztelt Sportársak!

A versenyre nevezést már nem áll módunkban elfogadni, csak az esetleges lemondások mértékéig.

Lemondást 2019.12.30-ig tudunk elfogadni, utána véglegesítjük a nevezettek listáját. A nevezési díj annak megfelelően lesz kiszámlázva.

Kellemes Ünnepeket Kívánunk!

 

A verseny szervezője
Százhalombattai Lövészklub
A verseny helyszíne
""2440 Százhalombatta, Vasút út 41. / Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2020-01-04
A verseny vége
2020-01-05
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövésnél: 3.600 ft / fő / versenyszám // vasárnap: 0ft, 40 lövésnél: 1.800 ft / fő / versenyszám, 20 lövésnél: 1.000 ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Hegedűs László
1999
UTE
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Ferenci József
1952
APLE-VASAS SC
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hegedűs András
1998
KSI SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Gábor
1970
Finomító Sportlövész Klub
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Blajec Sebastian
1998
ROU
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 580,0 19 I. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 567,0 14 II. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 564,0 16 II. osztály
4 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 9 II. osztály
5 Hegedűs László 1999. UTE 560,0 13 II. osztály
6 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 557,0 14 III. osztály
7 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 557,0 11 III. osztály
8 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 554,0 10 III. osztály
9 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 554,0 9 III. osztály
10 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 553,0 10 III. osztály
11 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 552,0 10 III. osztály
12 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 552,0 9 III. osztály
13 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 552,0 9 III. osztály
14 Szabó Máté 1993. Csepel LE 552,0 8 III. osztály
15 Szalai Ferenc 1975. UTE 551,0 9 III. osztály
16 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 551,0 5 III. osztály
17 Nagy Máté László 1999. BHSE 549,0 9 III. osztály
18 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 548,0 10 III. osztály
19 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 546,0 9 III. osztály
20 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 545,0 9 III. osztály
21 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 541,0 7 III. osztály
22 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 540,0 9 III. osztály
23 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 540,0 9 III. osztály
24 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 540,0 8 III. osztály
25 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 540,0 7 III. osztály
26 Hegedűs András 1998. KSI SE 538,0 9 IV. osztály
27 Boros László 1989. Győri Lövészklub 538,0 9 IV. osztály
28 Árvai Arnold dr 1976. ZTE Sportlövész Klub 536,0 9 IV. osztály
29 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 534,0 13 IV. osztály
30 Geier Dániel 1999. Csepel LE 534,0 9 IV. osztály
31 Pál Zoltán 1980. BHSE 534,0 9 IV. osztály
32 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 534,0 8 IV. osztály
33 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 534,0 6 IV. osztály
34 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 534,0 6 IV. osztály
35 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 534,0 5 IV. osztály
36 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 532,0 6 IV. osztály
37 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 528,0 4 IV. osztály
38 Blajec Sebastian 1998. ROU 528,0 3 IV. osztály
39 Szentes Máté 1994. KSI SE 526,0 4 IV. osztály
40 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 525,0 5 IV. osztály
41 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 522,0 4 IV. osztály
42 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 516,0 6 IV. osztály
43 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 516,0 2 IV. osztály
44 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 515,0 4 IV. osztály
45 Szalai Csaba 1982. Győri Lövészklub 513,0 3 IV. osztály
46 Ferenci József 1952. APLE-VASAS SC 512,0 8 IV. osztály
47 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 511,0 4 IV. osztály
48 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 511,0 4 IV. osztály
49 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 511,0 3 IV. osztály
50 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 510,0 4 IV. osztály
51 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 509,0 3 IV. osztály
52 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 503,0 4 IV. osztály
53 Tóth Attila 1976. Kisalföldi Lövészklub 490,0 5 -
54 Gurisatti Gyula 1944. Dunaújvárosi LSE 461,0 2 -
55 Nagy István 1947. Városföldi SE 450,0 3 -
56 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 446,0 3 -

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Tóth Máté
2002
UTE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Bende Gergő
2001
Győri Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Kende Attila
2001
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Plavecz Levente
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Grama Norbert
2000
ROU
Félegyházi Miklós
2002
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 564,0 14 Aranyjelvény
2 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 560,0 8 Ezüstjelvény
3 Tamási Péter 2000. KSI SE 557,0 9 Ezüstjelvény
4 Bucsias Levente 2005. ROU 554,0 10 Ezüstjelvény
5 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 552,0 8 Ezüstjelvény
6 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 552,0 5 Ezüstjelvény
7 Tóth Máté 2002. UTE 546,0 5 Ezüstjelvény
8 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 541,0 5 Bronzjelvény
9 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 540,0 9 Bronzjelvény
10 Kende Attila 2001. KSI SE 539,0 10 Bronzjelvény
11 Grama Norbert 2000. ROU 539,0 7 Bronzjelvény
12 Mezei Kornél 2002. KSI SE 539,0 6 Bronzjelvény
13 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 538,0 8 Bronzjelvény
14 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 535,0 7 Bronzjelvény
15 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 535,0 5 Bronzjelvény
16 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 532,0 6 Bronzjelvény
17 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 530,0 5 Bronzjelvény
18 Csapó Máté 2001. Csepel LE 530,0 4 Bronzjelvény
19 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 521,0 4 Bronzjelvény
20 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 519,0 5 -
21 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 514,0 4 -
22 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 512,0 5 -
23 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 502,0 6 -
24 Félegyházi Miklós 2002. Honvéd Kossuth LK 460,0 3 -
25 Plavecz Levente 2007. Nyíregyházi PLE 447,0 2 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Ádám
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szilvási Balázs
2003
Kecskeméti Lövész SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Jarada Mansour
2003
KSI SE
Balla Krisztián
2004
Csepel LE
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Huszár Márk
2004
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bucsias Levente
2005
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jarada Mansour 2003. KSI SE 361,0 5 Ezüstjelvény
2 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 347,0 3 Bronzjelvény
3 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 341,0 4 Bronzjelvény
4 Huszár István 2003. Győri Lövészklub 341,0 3 Bronzjelvény
5 Fodor Ádám 2005. Kecskeméti Lövész SE 341,0 3 Bronzjelvény
6 Mezei Konrád 2005. KSI SE 339,0 4 Bronzjelvény
7 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 330,0 4 Bronzjelvény
8 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 326,0 6 -
9 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 320,0 3 -
10 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 318,0 2 -
11 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 297,0 2 -
12 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 295,0 0 -
13 Balla Krisztián 2004. Csepel LE 292,0 0 -
14 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 291,0 0 -
15 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 281,0 0 -
16 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 274,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Fekete Dániel
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Barna
2006
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Levente
2008
Keszthelyi Erdész LK
Nyitrai Erik
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 346,0 4 Aranyjelvény
2 Balázs Tamás 2006. KSI SE 326,0 3 Bronzjelvény
3 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 319,0 1 Bronzjelvény
4 Molnár Levente 2008. Keszthelyi Erdész LK 316,0 5 Bronzjelvény
5 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 306,0 1 -
6 Nyitrai Erik 2006. Keszthelyi Erdész LK 299,0 0 -
7 Stróbl Ádám 2006. Kecskeméti Lövész SE 292,0 1 -
8 Kovács Barna 2006. Keszthelyi Erdész LK 285,0 0 -
9 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 274,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Egri Viktória
1998
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 15 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 568,0 9 II. osztály
3 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 567,0 15 II. osztály
4 Dávid Krisztina 1975. BHSE 566,0 13 II. osztály
5 Vas Virág dr 1977. BHSE 565,0 10 II. osztály
6 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 558,0 7 III. osztály
7 Takács Kornélia 1982. BHSE 556,0 12 III. osztály
8 Bakos Natália 1981. Mátyásföldi TLE 552,0 12 III. osztály
9 Egri Viktória 1998. KSI SE 546,0 7 III. osztály
10 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 543,0 10 III. osztály
11 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 539,0 6 IV. osztály
12 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 537,0 6 IV. osztály
13 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 531,0 6 IV. osztály
14 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 526,0 9 IV. osztály
15 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 504,0 7 IV. osztály
16 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 504,0 4 IV. osztály
17 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 487,0 7 -
18 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 484,0 6 -
19 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 481,0 2 -
20 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 479,0 1 -
21 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 469,0 1 -

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Bőti Bettina
2002
APLE-VASAS SC
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Bruck Stefánia Hajnalka
2000
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lezeu Andreea
2002
ROU
Toader Annalisa
2002
ROU
Domsits Olivia
2004
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 570,0 18 Ifjú Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 570,0 12 Ifjú Mester
3 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 566,0 10 Aranyjelvény
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 564,0 13 Aranyjelvény
5 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 13 Ezüstjelvény
6 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 556,0 12 Ezüstjelvény
7 Palánki Klaudia 2000. UTE 547,0 10 Ezüstjelvény
8 Somhegyi Edina 2003. UTE 537,0 8 Bronzjelvény
9 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 531,0 6 Bronzjelvény
10 Toader Annalisa 2002. ROU 529,0 4 Bronzjelvény
11 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 527,0 4 Bronzjelvény
12 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 526,0 7 Bronzjelvény
13 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 525,0 5 Bronzjelvény
14 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 514,0 3 -
15 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 513,0 6 -
16 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 511,0 2 -
17 Mikola Kitti 2001. UTE 508,0 2 -
18 Ródler Kinga 2004. UTE 502,0 2 -
19 Domsits Olivia 2004. UTE 499,0 3 -
20 Bruck Stefánia Hajnalka 2000. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 496,0 3 -
21 Bőti Bettina 2002. APLE-VASAS SC 438,0 1 -
22 Lezeu Andreea 2002. ROU 398,0 0 -

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Budai Brigitta
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbola Borka 2004. KSI SE 354,0 5 Ezüstjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 351,0 6 Ezüstjelvény
3 Boros Viktória 2005. KSI SE 351,0 4 Ezüstjelvény
4 Budai Brigitta 2005. KSI SE 351,0 4 Ezüstjelvény
5 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 347,0 4 Ezüstjelvény
6 Tóth Anna Jázmin 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 342,0 2 Ezüstjelvény
7 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 337,0 2 Bronzjelvény
8 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 331,0 3 Bronzjelvény
9 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 318,0 2 -
10 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 318,0 0 -
11 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 315,0 1 -
12 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 278,0 1 -

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Lenner Vanda
2007
Keszthelyi Erdész LK
Rauch Martina
2006
Keszthelyi Erdész LK
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 341,0 2 Aranyjelvény
2 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 334,0 3 Ezüstjelvény
3 Lenner Vanda 2007. Keszthelyi Erdész LK 334,0 1 Ezüstjelvény
4 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 329,0 4 Ezüstjelvény
5 Lázár Míra 2006. Csepel LE 322,0 1 Bronzjelvény
6 Rauch Martina 2006. Keszthelyi Erdész LK 300,0 2 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Virág István
1976
Százhalombattai Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 184,0 0 II. osztály
2 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 183,0 2 II. osztály
3 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 179,0 3 III. osztály
4 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 3 III. osztály
5 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 175,0 3 III. osztály
6 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 174,0 4 III. osztály
7 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 170,0 0 III. osztály
8 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 164,0 1 IV. osztály
9 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 164,0 0 IV. osztály
10 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 158,0 0 IV. osztály
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 153,0 0 -
12 Nagy István 1947. Városföldi SE 126,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Annamária
1978
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 178,0 1 II. osztály
2 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 177,0 2 II. osztály
3 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 175,0 2 II. osztály
4 Nagy Annamária 1978. Százhalombattai Lövészklub 172,0 2 III. osztály
5 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 171,0 2 III. osztály
6 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 157,0 1 IV. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Péni István Márton
1997
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Kovács Viktor
1973
Pécsi Vasutas Sportkör
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 629,9 56 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 627,2 54 Mester
3 Péni István Márton 1997. UTE 625,7 51 Mester
4 Hári Péter 1989. BHSE 624,3 50 Mester
5 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 622,9 49 I. osztály
6 Simó Kornél 1984. BHSE 608,7 34 II. osztály
7 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 600,6 27 II. osztály
8 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 596,9 23 III. osztály
9 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 592,2 25 III. osztály
10 Rácz Balázs 1999. Finomító Sportlövész Klub 585,2 16 III. osztály
11 Kovács Viktor 1973. Pécs Városi LK 574,6 14 IV. osztály
12 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 553,3 11 IV. osztály
13 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 547,5 11 IV. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Șipa Magdiel
2002
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 629,9 55 Ifjú Mester
2 Kiss Viktor 2001. UTE 624,1 50 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel LE 619,1 42 Ifjú Mester
4 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 610,1 34 Ezüstjelvény
5 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 609,6 29 Ezüstjelvény
6 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 609,3 35 Ezüstjelvény
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 609,0 31 Ezüstjelvény
8 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 606,4 34 Ezüstjelvény
9 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 601,6 25 Ezüstjelvény
10 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 601,3 30 Ezüstjelvény
11 Șipa Magdiel 2002. ROU 600,0 28 Ezüstjelvény
12 Szegedi Máté 2004. UTE 599,6 30 Ezüstjelvény
13 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 595,1 22 Ezüstjelvény
14 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 595,1 17 Ezüstjelvény
15 Vajna Péter 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 586,7 21 Bronzjelvény
16 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 540,8 16 -
17 Juronics Máté Tamás 2002. Pécs Városi LK 529,5 8 -
18 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 412,5 27 -

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Jakab Márton
2004
BHSE
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Nagy Balázs
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécs Városi LK 406,6 22 Aranyjelvény
2 Illés Dénes 2003. Pécs Városi LK 401,9 20 Aranyjelvény
3 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 401,7 16 Aranyjelvény
4 Jakab Márton 2004. BHSE 397,8 16 Aranyjelvény
5 Periskics Márton 2005. Pécs Városi LK 394,2 12 Aranyjelvény
6 Gebhardt Ákos 2005. Pécs Városi LK 393,8 14 Aranyjelvény
7 Fatter Benett Benjamin 2004. ZTE Sportlövész Klub 392,4 13 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 390,7 12 Aranyjelvény
9 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 389,2 13 Ezüstjelvény
10 Havjár Kristóf 2004. Török Ignác Gimn. Gödöllői DSE 383,4 12 Ezüstjelvény
11 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 375,5 6 Bronzjelvény
12 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 374,2 5 Bronzjelvény
13 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 373,6 5 Bronzjelvény
14 Nemes Dániel 2004. Kecskeméti Lövész SE 370,3 7 Bronzjelvény
15 Nagy Balázs 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 240,2 0 -

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Rácz Áron
2006
BHSE
Szakmáry Botond
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 388,0 23 Aranyjelvény
2 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 383,0 16 Aranyjelvény
3 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 377,0 13 Aranyjelvény
4 Rácz Áron 2006. BHSE 377,0 13 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 376,0 9 Aranyjelvény
6 Szakmáry Botond 2007. BHSE 373,0 12 Aranyjelvény
7 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 365,0 6 Aranyjelvény
8 Takács Dezső 2006. BHSE 144,0 3 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Varga Katinka Emese
1997
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Tóth Judit Zsuzsanna
1993
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Rayna Cristina
1995
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 629,3 53 Mester
2 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 626,2 50 Mester
3 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 626,2 50 Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 622,1 47 I. osztály
5 Hanák Gabriella 1996. BHSE 621,0 47 I. osztály
6 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 616,9 42 II. osztály
7 Biatovszki Mira 1992. UTE 616,5 42 II. osztály
8 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 616,3 36 II. osztály
9 Rayna Cristina 1995. ROU 615,2 41 II. osztály
10 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 615,1 40 II. osztály
11 Farkas Ágnes 1997. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 610,7 38 II. osztály
12 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 608,1 28 II. osztály
13 Molnár Anikó 1967. UTE 595,9 24 III. osztály
14 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 511,5 4 -
15 Varga Katinka Emese 1997. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 471,8 3 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Tóth Anna
2005
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Csanyi Denisa
2001
ROU
Lezeu Alexia
2004
ROU
Mangra Vivianne
2001
ROU
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 629,8 55 Ifjú Mester
2 Dénes Eszter 2001. UTE 624,2 53 Ifjú Mester
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 623,1 47 Ifjú Mester
4 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 618,8 44 Aranyjelvény
5 Tarr Vivien 2001. UTE 617,9 41 Aranyjelvény
6 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 616,6 42 Aranyjelvény
7 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 615,7 40 Aranyjelvény
8 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 612,7 38 Aranyjelvény
9 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 610,1 34 Ezüstjelvény
10 Tóth Anna 2005. UTE 608,9 32 Ezüstjelvény
11 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 605,2 36 Ezüstjelvény
12 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 604,1 31 Ezüstjelvény
13 Lezeu Alexia 2004. ROU 603,3 28 Ezüstjelvény
14 Mangra Vivianne 2001. ROU 597,0 26 Ezüstjelvény
15 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 591,0 23 Ezüstjelvény
16 Csanyi Denisa 2001. ROU 577,0 18 Bronzjelvény
17 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 27,2 1 -

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Luca Dorka
2004
ZTE Sportlövész Klub
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Ozibiusz Anissza
2004
Csepel LE
Kalász Karina
2006
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Földházi Laura Katalin
2003
BHSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Éva 2004. Finomító Sportlövész Klub 410,3 25 Aranyjelvény
2 Farkas Dóra 2003. Finomító Sportlövész Klub 409,2 27 Aranyjelvény
3 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 403,5 18 Aranyjelvény
4 Szász Hanna Rebeka 2003. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 403,2 20 Aranyjelvény
5 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 400,6 17 Aranyjelvény
6 Kalász Karina 2006. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 398,0 13 Aranyjelvény
7 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 395,6 16 Aranyjelvény
8 Somogyvári Flóra 2004. Pécs Városi LK 395,3 14 Aranyjelvény
9 Ozibiusz Anissza 2004. Csepel LE 395,2 15 Aranyjelvény
10 Földházi Laura Katalin 2003. BHSE 392,6 10 Aranyjelvény
11 Árvai Luca Dorka 2004. ZTE Sportlövész Klub 391,7 11 Aranyjelvény
12 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 386,8 8 Ezüstjelvény
13 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 371,8 6 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 381,0 13 Aranyjelvény
2 Molnár Kata 2007. Pécs Városi LK 380,0 13 Aranyjelvény
3 Kobra Fruzsina 2006. Nagykanizsai PLE 379,0 10 Aranyjelvény
4 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 368,0 13 Aranyjelvény
5 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 368,0 11 Aranyjelvény
6 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 339,0 5 Bronzjelvény

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Tamási Máté
2002
Városföldi SE
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Vezér Zalán
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 179,0 2 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 177,0 4 I. osztály
3 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 158,0 0 III. osztály
4 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 156,0 2 III. osztály
5 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 144,0 2 IV. osztály

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Katinka Emese
1997
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Mucsi Dániel
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 187,0 5 Aranyjelvény
2 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 Ezüstjelvény
3 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 168,0 1 Bronzjelvény
4 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 150,0 0 -
5 Mucsi Dániel 2002. Százhalombattai Lövészklub 149,0 0 -
6 Tamási Máté 2002. Városföldi SE 144,0 2 -

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tamási Viktor
2004
Városföldi SE
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 172,0 0 Ezüstjelvény
2 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 161,0 0 Bronzjelvény
3 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 142,0 1 -
4 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 130,0 0 -
5 Tamási Viktor 2004. Városföldi SE 97,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márkus Péter 2006. Százhalombattai Lövészklub 163,0 2 Bronzjelvény
2 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 157,0 0 Bronzjelvény
3 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 149,0 0 -
4 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 141,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Bruck Stefánia Hajnalka
2000
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bruck Stefánia Hajnalka 2000. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 165,0 2 Bronzjelvény
2 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 161,0 1 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 164,0 2 Bronzjelvény
2 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 151,0 0 -
3 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 151,0 0 -
4 Polauf Szintia 2004. Százhalombattai Lövészklub 148,0 0 -
5 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 146,0 1 -

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 170,0 1 Aranyjelvény
2 Tóth Janka Flóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 165,0 1 Ezüstjelvény
3 Márkus Eszter 2006. Százhalombattai Lövészklub 162,0 2 Bronzjelvény

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 592,9 19 -
2 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 583,9 23 -
3 Czövek László 1955. APLE-VASAS SC 504,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 559,0 7 -
2 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 498,0 2 -
3 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 493,0 8 -
4 Lemes Krisztián 1980. Pestszenterzsébeti PLE 478,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély