XI. Százhalombattai SHOOTING OPEN / vasárnap

Versenyengedély szám
001/B-01/01/2020

https://www.hunshooting.hu/valogatas-elvei-wroclawi-10-m-es-europa-bajnoksagra

 

Tisztelt Sportársak!

A versenyre nevezést már nem áll módunkban elfogadni, csak az esetleges lemondások mértékéig.

Lemondást 2019.12.30-ig tudunk elfogadni, utána véglegesítjük a nevezettek listáját. A nevezési díj annak megfelelően lesz kiszámlázva.

Kellemes Ünnepeket Kívánunk!

 

A verseny szervezője
Százhalombattai Lövészklub
A verseny helyszíne
""2440 Százhalombatta, Vasút út 41. / Városi Szabadidő Központ
A verseny kezdete
2020-01-05
A verseny vége
2020-01-05
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövésnél: 3.600 ft / fő / versenyszám // vasárnap: 0ft, 40 lövésnél: 1.800 ft / fő / versenyszám, 20 lövésnél: 1.000 ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kende Attila
2001
KSI SE
Mezei Konrád
2005
KSI SE
Szentes Máté
1994
KSI SE
Hegedűs András
1998
KSI SE
Tamási Péter
2000
KSI SE
Hajdu László Márk
2002
KSI SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Gábor
1973
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szalai Ferenc
1975
UTE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Pál Zoltán
1980
BHSE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Csapó Máté
2001
Csepel LE
Geier Dániel
1999
Csepel LE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Holczmann Gergő
2003
APLE-VASAS SC
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Arnold dr
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Szabó László
1958
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Mezei Gábor
1961
APLE-VASAS SC
Grama Norbert
2000
ROU
Bucsias Levente
2005
ROU
Blajec Sebastian
1998
ROU
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 573,0 20 I. osztály
2 Hegedűs László 1999. UTE 562,0 13 II. osztály
3 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 562,0 10 II. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 562,0 9 II. osztály
5 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 558,0 12 III. osztály
6 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 558,0 7 III. osztály
7 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 556,0 9 III. osztály
8 Szabó Máté 1993. Csepel LE 555,0 10 III. osztály
9 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 553,0 12 III. osztály
10 Bucsias Levente 2005. ROU 553,0 10 III. osztály
11 Tamási Péter 2000. KSI SE 553,0 6 III. osztály
12 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 552,0 11 III. osztály
13 Tóth Gábor 1973. UTE 551,0 8 III. osztály
14 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 551,0 7 III. osztály
15 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 551,0 5 III. osztály
16 Tóth Máté 2002. UTE 550,0 9 III. osztály
17 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 550,0 8 III. osztály
18 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 550,0 4 III. osztály
19 Hegedűs András 1998. KSI SE 549,0 12 III. osztály
20 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 549,0 9 III. osztály
21 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 548,0 11 III. osztály
22 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 548,0 10 III. osztály
23 Pál Zoltán 1980. BHSE 548,0 9 III. osztály
24 Szalai Ferenc 1975. UTE 548,0 6 III. osztály
25 Nagy Máté László 1999. BHSE 547,0 10 III. osztály
26 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 547,0 9 III. osztály
27 Boros László 1989. Győri Lövészklub 546,0 8 III. osztály
28 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 546,0 5 III. osztály
29 Iszprávnik Péter 2000. Komáromi VSE 544,0 12 III. osztály
30 Mezei Gábor 1961. APLE-VASAS SC 543,0 5 III. osztály
31 Grama Norbert 2000. ROU 542,0 7 III. osztály
32 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 542,0 7 III. osztály
33 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 542,0 5 III. osztály
34 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 541,0 8 III. osztály
35 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 540,0 6 III. osztály
36 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 539,0 9 IV. osztály
37 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 539,0 8 IV. osztály
38 Blajec Sebastian 1998. ROU 537,0 2 IV. osztály
39 Mezei Kornél 2002. KSI SE 536,0 5 IV. osztály
40 Hajdu László Márk 2002. KSI SE 536,0 4 IV. osztály
41 Szabó László 1958. Kecskeméti Lövész SE 534,0 8 IV. osztály
42 Geier Dániel 1999. Csepel LE 534,0 8 IV. osztály
43 Réfi Levente Károly 1981. Mátyásföldi TLE 534,0 6 IV. osztály
44 Erős Hunor 2000. Komáromi VSE 532,0 9 IV. osztály
45 Kende Attila 2001. KSI SE 532,0 5 IV. osztály
46 Csapó Máté 2001. Csepel LE 532,0 5 IV. osztály
47 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 531,0 6 IV. osztály
48 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 527,0 1 IV. osztály
49 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 525,0 3 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 235,8 3
2 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 235,7 5
3 Hegedűs László 1999. UTE 213,1 8
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 192,4 3
5 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 173,2 0
6 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,4 1
7 Holczmann Gergő 2003. APLE-VASAS SC 127,3 2
8 Szabó Máté 1993. Csepel LE 109,9 0

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Gulyás Claudia
1998
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Takács Kornélia
1982
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Kántor Kinga
2001
Honvéd Kossuth LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Egri Viktória
1998
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Nemes Adrienn
1991
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Bruck Stefánia Hajnalka
2000
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Virágné Bucsi Anikó Sára
1976
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Palánki Klaudia
2000
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 570,0 14 II. osztály
2 Dávid Krisztina 1975. BHSE 569,0 8 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 567,0 13 II. osztály
4 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 566,0 17 II. osztály
5 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 566,0 8 II. osztály
6 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 564,0 10 II. osztály
7 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 561,0 20 II. osztály
8 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 561,0 15 II. osztály
9 Egri Viktória 1998. KSI SE 560,0 8 II. osztály
10 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 557,0 12 III. osztály
11 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 552,0 13 III. osztály
12 Takács Kornélia 1982. BHSE 550,0 5 III. osztály
13 Varga Zalay Babett 2002. UTE 548,0 10 III. osztály
14 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 542,0 10 III. osztály
15 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 541,0 10 III. osztály
16 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 538,0 10 IV. osztály
17 Palánki Klaudia 2000. UTE 538,0 5 IV. osztály
18 Virágné Bucsi Anikó Sára 1976. Százhalombattai Lövészklub 536,0 7 IV. osztály
19 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 534,0 5 IV. osztály
20 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 531,0 6 IV. osztály
21 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 531,0 5 IV. osztály
22 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 529,0 3 IV. osztály
23 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 520,0 2 IV. osztály
24 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 519,0 6 IV. osztály
25 Györgyi Kinga 2002. Alba Volán SC 519,0 5 IV. osztály
26 Somhegyi Edina 2003. UTE 513,0 4 IV. osztály
27 Toader Annalisa 2002. ROU 511,0 4 IV. osztály
28 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 510,0 6 IV. osztály
29 Mikola Kitti 2001. UTE 508,0 3 IV. osztály
30 Ródler Kinga 2004. UTE 498,0 6 -
31 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 493,0 4 -
32 Domsits Olivia 2004. UTE 479,0 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 240,6 6
2 Sike Renáta 1978. BHSE 236,3 5
3 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 215,8 5
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 195,4 6
5 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 175,5 3
6 Egri Viktória 1998. KSI SE 156,2 2
7 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 134,6 1
8 Nemes Adrienn 1991. KSI SE 114,6 0

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czövek László
1955
APLE-VASAS SC
Szalai Mihály
1972
APLE-VASAS SC
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bauer Dominik
2001
Csepel LE
Papp Benjámin
2003
Csepel LE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Bukovszky Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Vajna Péter
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács Viktor
1973
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Máté Tamás
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Lemes Krisztián
1980
Pestszenterzsébeti PLE
Șipa Magdiel
2002
ROU
Szegedi Máté
2004
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Glázer Gergely Bence
2002
VASAS SC-APLE
Kozma Bence
2002
VASAS SC-APLE
Wittmann Péter
2003
VASAS SC-APLE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 628,9 55 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 627,5 49 Mester
3 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 627,4 53 Mester
4 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 626,5 48 Mester
5 Péni István Márton 1997. UTE 625,7 51 Mester
6 Hári Péter 1989. BHSE 625,7 51 Mester
7 Török Ferenc 2003. Csepel LE 625,5 49 Mester
8 Kiss Viktor 2001. UTE 622,7 48 I. osztály
9 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 622,6 48 I. osztály
10 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 611,2 39 II. osztály
11 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 611,1 33 II. osztály
12 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 607,9 31 II. osztály
13 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 607,6 33 II. osztály
14 Szegedi Máté 2004. UTE 607,2 32 II. osztály
15 Kozma Bence 2002. VASAS SC-APLE 606,0 33 II. osztály
16 Simó Kornél 1984. BHSE 605,8 29 II. osztály
17 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 603,0 32 II. osztály
18 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 602,5 29 II. osztály
19 Glázer Gergely Bence 2002. VASAS SC-APLE 602,1 30 II. osztály
20 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 600,5 28 II. osztály
21 Csizmadia Balázs 2002. Pécs Városi LK 593,3 24 III. osztály
22 Papp Benjámin 2003. Csepel LE 592,6 22 III. osztály
23 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 591,4 20 III. osztály
24 Bauer Dominik 2001. Csepel LE 589,9 24 III. osztály
25 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 583,0 19 III. osztály
26 Kovács Viktor 1973. Pécs Városi LK 582,4 19 III. osztály
27 Juronics Máté Tamás 2002. Pécs Városi LK 543,9 7 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 251,8 24
2 Vas Péter 1998. Finomító Sportlövész Klub 249,2 18
3 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 228,5 18
4 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 207,4 15
5 Török Ferenc 2003. Csepel LE 185,7 12
6 Pekler Zalán Tibor 2000. Finomító Sportlövész Klub 164,2 10
7 Hári Péter 1989. BHSE 144,2 10
8 Kiss Viktor 2001. UTE 122,8 7

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Fehér Andrea
1971
APLE-VASAS SC
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Farkas Ágnes
1997
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Tóth Judit Zsuzsanna
1993
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Varga Katinka Emese
1997
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Csanyi Denisa
2001
ROU
Lezeu Alexia
2004
ROU
Mangra Vivianne
2001
ROU
Rayna Cristina
1995
ROU
Toma Dorina
1999
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC-APLE
Kozma Nikolett
2001
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 629,4 53 Mester
2 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 627,8 52 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 626,9 52 Mester
4 Toma Dorina 1999. UTE 626,1 51 Mester
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 624,6 47 Mester
6 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 624,0 49 Mester
7 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 623,6 50 Mester
8 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 622,8 49 I. osztály
9 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 619,5 42 I. osztály
10 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 619,4 43 I. osztály
11 Rayna Cristina 1995. ROU 619,2 43 I. osztály
12 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 617,5 42 I. osztály
13 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 617,1 40 I. osztály
14 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 616,8 41 II. osztály
15 Biatovszki Mira 1992. UTE 616,4 44 II. osztály
16 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,7 41 II. osztály
17 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécs Városi LK 614,7 35 II. osztály
18 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 614,5 40 II. osztály
19 Tóth Anna 2005. UTE 610,7 34 II. osztály
20 Tarr Vivien 2001. UTE 609,6 35 II. osztály
21 Kozma Nikolett 2001. VASAS SC-APLE 606,2 29 II. osztály
22 Lezeu Alexia 2004. ROU 605,4 37 II. osztály
23 Fehér Andrea 1971. APLE-VASAS SC 604,8 30 II. osztály
24 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 603,5 32 II. osztály
25 Mangra Vivianne 2001. ROU 592,1 26 III. osztály
26 Molnár Anikó 1967. UTE 591,8 22 III. osztály
27 Csanyi Denisa 2001. ROU 582,1 20 III. osztály
28 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 500,9 2 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 250,6 21
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 249,8 21
3 Horváth Lea 2001. Komáromi VSE 228,3 15
4 Dénes Eszter 2001. UTE 207,1 15
5 Bajos Gitta 2002. Finomító Sportlövész Klub 186,5 15
6 Toma Dorina 1999. UTE 164,2 11
7 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 142,7 8
8 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC-APLE 121,8 5